DEVRELERİ YANIKGİLLER

UOTE="iklimim123, post: 43167265, member: 694234"]Yer gök dua ile canim iyi Rabbim şifa versin tatlim[/QUOTE]
Nasilsin kuzum!:)

düşüncene bayıldım ya işte benim kardeşimbizimkiler zor alıştı etmem mi hiççç seni kıpırdatmam bile her işine koşarımda işte

düşüncene bayıldım ya işte benim kardeşimbizimkiler zor alıştı etmem mi hiççç seni kıpırdatmam bile her işine koşarımda işte
Zaten hep uzak olan kardeşlerim beni düşünüyor canım benim ya Rabbim razı olsun senden.
J tuzsuz yemeye alışmak zordur ahsenim onlara da hak ver :)

Zaten hep uzak olan kardeşlerim beni düşünüyor canım benim ya Rabbim razı olsun senden.
J tuzsuz yemeye alışmak zordur ahsenim onlara da hak ver :)
Rabbim böyle uygun görmüş napalım kardeşim zor ama zamanla alışıyor insan çok sağlıklı keşke şekeride çıkarsam hayatımdan

[QUonc
Bak ben şekeri hayatımdan çıkaralı tam 10 yıl oldu ve hiç zorlamadım çok şükür çünkü şekeri pek sevmem :)

Ravzatugba, post: 43168839, member: 656118"]Bak ben şekeri hayatımdan çıkaralı tam 10 yıl oldu ve hiç zorlamadım çok şükür çünkü şekeri pek sevmem :)[/QUOTE]
Az once kahve!r tam 3 kasik seker atti!

[QUonc

Ravzatugba, post: 43168839, member: 656118"]Bak ben şekeri hayatımdan çıkaralı tam 10 yıl oldu ve hiç zorlamadım çok şükür çünkü şekeri pek sevmem :)
Az once kahve!r tam 3 kasik seker atti![/QUOTE]
Kız şeker komasına gireceksin allah muhafaza, çok değil mi o 3 kaşık şeker

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…