Devlet hastanesinde tüp bebek

Ben balıkesirdeyim gectigimiz ay taze transfer olmustum tutmadı simdi 5.gun embriyosu transfer olucam sasirdim gercekten fiyatlara ben 50 bini duyunca devlet icin fazla diye dusunmustum ama daha fazlalari varmis 600 tl yi ne icin veriyorsunuz
Üniversite olduğu için yarı özel oluyor muayene ücreti veriyorum onu 55 dediler raporsuz raporlu 30 tabi ilaçlar çok pahalı gonalf Mart ayında 4500 e alıyordum şuan kim bilir ne kadardır

Ben balıkesirdeyim gectigimiz ay taze transfer olmustum tutmadı simdi 5.gun embriyosu transfer olucam sasirdim gercekten fiyatlara ben 50 bini duyunca devlet icin fazla diye dusunmustum ama daha fazlalari varmis 600 tl yi ne icin veriyorsunuz
İnşallah bu defa son olur meleğinize kavuşur kucağınıza alırsınız kolaylıkla rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Üniversite olduğu için yarı özel oluyor muayene ücreti veriyorum onu 55 dediler raporsuz raporlu 30 tabi ilaçlar çok pahalı gonalf Mart ayında 4500 e alıyordum şuan kim bilir ne kadardır
Dogru universitede muayene ücreti var ben sehir hastanesinde tedavi oluyorum 900lük gonalf 7000 bin tl olmus fiyatlar cok artmis allahtan raporumuz var yoksa yaptiramazdim o kadar bütcemiz yok cunki allah herkesin yardimcisi olsun

Bende üni hastanesinde başladım hatta yarın opum var yarı özel yarı devlet ama raporlu değilim maalesef 2 yıllık evli olduğum için şu anlık 3 kutu gonalf 2 kutu tarlusal ve yarın hastaneye ödeyeceğimle birlikte 95 bin tutuyo daha sonra transfere kadar ve transferden sonra neler kullanıcam onlar ne kadar tutucak bilmiyorum tabiki

İnşallah bu defa son olur meleğinize kavuşur kucağınıza alırsınız kolaylıkla rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Amin insallah isteyen herkese versin allahim. Ben subat ayinda irenbe de transfer oldum orda 38 bin vermistik temmuzda raporumuz cikinca bide boyle deneyelim dedik bana o yuzden fazla gelmisti 50 bin raporla 18 bine dustu

Amin insallah isteyen herkese versin allahim. Ben subat ayinda irenbe de transfer oldum orda 38 bin vermistik temmuzda raporumuz cikinca bide boyle deneyelim dedik bana o yuzden fazla gelmisti 50 bin raporla 18 bine dustu
Eski hasta olduğunuz için başlangıç fiayti geçerli olmuştur o zaman her ay fiyat ucurduklari için maalesef çok tutuyor

Fiyatlar böyle olunca yine aşılama denemek istiyorum ama kanamalı kistim var acaba sıkıntı olur mu ki yapılır mı aşılama pcos olduğum için aşılamada sansim yüksek daha önce tutup düştüğü için de tekrarlamak istiyorum

Başlayabilirsek ilk olacak ama bı ay önden giden yumurta vardı şimdi 42 mm kist var hep bı dahaki ay diyip ilaçsız gönderiliyorum biraz tez canlı olduğum için artık başlamak istiyorum biseylere
Insan bu durumdayken sabirsiz oluyo biliyorum benim transferim olucak adet bekliyorum bir türlü sökülemedi hemen olsun bitsin istiyorum beklemek zor insallah kolaylikla hayirli evlat versin allahim isteyen herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…