Devlet hastanesinde tüp bebek

Osmaniyedeyim burda yok adanada var en yakın 100 bin dediler kaba taslak

Ama bak sorunum var diyebiliyorsunuz inşallah ki üstesinden gelirsiniz ama eşimde de bende de hiçbir sıkıntı yok bugün yine gittim hastaneye ilaç bile vermedi hiçbir sorun yok çünkü kafayı yicem artık gerçekten

Sorun olmazsa bile ilaç tedavi uygulanıyor daha önce aşılama denediniz mi bizim sorunları halledince aşılama denendi sorun olmayınca şans daha yüksek deniliyor isterseniz araştırın önce aşılama deneyin hem uygun hemde sorun olmayınca başarı oranı yüksek olur

Daha önce çatlatma iğnesi verdiler geçen sene ve hamile kaldım ama kimyasal gebelikti aşılama fiyatı ne acaba biliyo musunuz çünkü Google'da çıkmıyor doğru fiyatlar

Daha önce çatlatma iğnesi verdiler geçen sene ve hamile kaldım ama kimyasal gebelikti aşılama fiyatı ne acaba biliyo musunuz çünkü Google'da çıkmıyor doğru fiyatlar
Burda hastane 3500 aldı Gonal f raporum çıkmadığı için 3500'e aldım diğer ilaçlarla birlikte 8500 ü buldu ilki tuttu düşük oldu ikincide de iki kutu Gonal f iğne kullandım 11 bin tuttu ama gebelik elde edilmedi
Yine düşünüyorum kadın doğum Hastanesi'nde ücretsiz sadece ilaç ücreti ödeniyor orda da kadın hastalıkları ve doğum hastanesi varsa infertilite bölümüyle görüşün hastaneye ücret ödemezsiniz

100000 geçer büyük ihtimalle zaten çaresiz hissediyorum eşim de biraz daha bekleyelim fln dedi kafam çok karışık doktor söyleyince düşündüm araştırdım
Çok iyi anlıyorum şuan kistten dolayı bende çok çaresiz hissediyorum biran önce biseyler yapmak istiyorum ama tüp bebeğe baslayamiyoruz tekrar aşılama denemek istiyorum bakalım pazartesi görüşecem devlet hastanesiyle

Ben orda olduğunu bilmediğim için üniversitede ücretli yaptim

İnşallah yaşadığım şehir yapıyordur
İnşallah ama illaki yapan klinik vardır daha önce Ağrı'da yaşıyorduk Iğdır'da doktorum vardı kliniğinde yapıyordu ücretli aşılamayı şehir değiştirince gidemedim inşallah ordada vardır iyice araştırın rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin işiniz rast gitsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…