Devlet hastanesinde tüp bebek

Ama bak sorunum var diyebiliyorsunuz inşallah ki üstesinden gelirsiniz ama eşimde de bende de hiçbir sıkıntı yok bugün yine gittim hastaneye ilaç bile vermedi hiçbir sorun yok çünkü kafayı yicem artık gerçekten
Kac yildir cocuk istiyorsunuz asilama falan yaptirdiniz mi

Rapor çıkarsa %30 unu ödüyorsunuz ilaçların hastane ücreti de aynı sekilde. Bende de devlette yaptiriyorum
Canım sen hangi ildesin yakınsa ve doktorundan memnunsan bende görüşmek isterim fiyatlar makulmuş devletler bile 100 150 bin arasi fiyat veriyor Diyarbakır'da ve kabul ettiğimiz halde her ay başka sıkıntı çıkarıp erteleniyor her ay 600 TL sadece doktorun bı dahaki ay başlayalım demesine ödüyor gibi hissediyorum

Canım sen hangi ildesin yakınsa ve doktorundan memnunsan bende görüşmek isterim fiyatlar makulmuş devletler bile 100 150 bin arasi fiyat veriyor Diyarbakır'da ve kabul ettiğimiz halde her ay başka sıkıntı çıkarıp erteleniyor her ay 600 TL sadece doktorun bı dahaki ay başlayalım demesine ödüyor gibi hissediyorum
Ben balıkesirdeyim gectigimiz ay taze transfer olmustum tutmadı simdi 5.gun embriyosu transfer olucam sasirdim gercekten fiyatlara ben 50 bini duyunca devlet icin fazla diye dusunmustum ama daha fazlalari varmis 600 tl yi ne icin veriyorsunuz

X