Devlet hastanesinde tüp bebek

Esrayilmaz46

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2023
118
15
21
Merhaba arkadaşlar devlet hastanesinde tedavi gördüm bugün ve bi sorun çıkmadı doktorum beni adana tüp bebek merkezine git dedi bulunduğum şehirde tüp bebek merkezi yok daha önce devlet hastanesinde tüp bebek yaptıran var mı? Ne kadar ücret ödediniz veya yaptıran yakınınız var mı bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Rapor çıkarsa %30 unu ödüyorsunuz ilaçların hastane ücreti de aynı sekilde. Bende de devlette yaptiriyorum

Sgk olmazsa ne kadar öderim
3 yıllık resmi nikahlı ve 23 yaşından buyukseniz rapor çıkıyor ben Diyarbakır'da başlayacam kistim var onun geçmesini bekliyorum bana rapor çıkmıyor 55 bin hastaneye 40 binde ilaca verecem rapor çıksaydi 35 hastaneye 10 falan ilaca verecektim

21 yaşındayım ama raporsuz mu sayılacak yani ve hangi ilde yaptırdınız şuan gebe misiniz?

21 yaşındayım ama raporsuz mu sayılacak yani ve hangi ilde yaptırdınız şuan gebe misiniz?
Bende 22 yaşındayım rapor bize çıkmıyor maalesef Diyarbakır'dayım Dicle üniversitesinde yaptiracam aşılama yaptım düşükle sonuçlandı ikincisi tutmadı tüp bebek yapalım dedik geçen ay önden giden yumurta olduğu için duphaston kullandım bu ayda 42 mm kanamalı kist olmuş yine ertelendi onu eritmem gerekiyor inşallah nasip olursa bı dahaki ay başlayacaz

100 bini bulur transfer sonrasına kadar kalan embriyo olursa dondurursak ek ücret tabi evet biraz fazla oluyor ama bahçecide 250 bin tutuyor diğer hastaneler de hemen hemen 200 bin civarı olduğu için yine üniversite uygun geldi bize

Benim bulunduğum şehirde tüp Bebek merkezi yok maalesef
Nerdesiniz imkanlariniz varsa bahceciyi çok duydum tavsiye ediyorlar bende doktorumdan soğudum 2 ay oyalayinca duruma göre bende orayi düşünüyorum varsın pahalı olsun evlatlarımız gelsin de maddiyat umrumda değil artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…