Devamlı sorun çıkaran komşular

Dünden beri ne zaman bağırsalar kalktım hemen gürültü yaptım ses falan açtım. Bakalım geri dönüş alacak mıyım

Adam zaten sinir hastası bence bu kadar bağırmak normal değil. Bir iki kere gıttım ama bende çekiniyorum ister istemez

Gerçekten öyle. Müstakil evde yaşarken de komşum bahçeme bir tane elma düştü diye azarladı beni. Elma ya bu ne olabılır ki ağaçtan düşen elmaya ben napabilirim. Evleri duvar ayırıyodu, aylarca duvarı kendı tarafından delmiş duvar yıkılsın dıye. Nedenini sorduğumda da duvar her gün benden tarafa kayıyo sınırımı geçiyorsun dedı. Taş duvar her gun ondan tarafa kayıyomuş. Nasıl kaydırıyım ben duvarı. Apartmana gectım sımdı de bunlar

Yürek falan yediniz herhalde. Dayak yiyen komşunun kapısına gidilmez ki, elbette kapıyı açıp al karımı elimden demeyecekti di mi adam? Belki size de bir zarar verecek adam göz karartıp gidecek kadar benim cesaretim yok şahsen bu ülkede. Dayak seslerini duyduğunuz an ararsınız polisi, yaptınız mı yok. Şimdi yok elektrik süpürgesi yok sofra bezi diyerek kendi mağduriyetinizi öne çıkarmaya çalışmayın bence. Elbette komşunun komşuya verdiği rahatsızlığı savunduğum düşünülmesin. Gülüşmeler geliyor diye kadının yediği dayağı hak görüyorsunuz resmen.
Ayrıca gürültüyle gürültüyle karşılık vermeniz de hiç hoş değil apartman olarak 3 komşudan mi ibaretsiniz? Başkalarına verdiğiniz rahatsızlık ne olacak? Hem adamları şikayet etseniz o da yapıyor diye onlar da sizden şikayetçi olacak.

Hanfendi önce komşum için hiç bir şey yapmadığımı iddia ettiniz beni vicdansızlıkla suçladınız. Size açıklamamı yaptım yardıma gittiğimi belirttim. Adamın ne kadar sinirli olduğunu bıldıgım halde o kadının canı için gittim kapısına demek kı vicdanım varmış. Yetmedi başka mesajda başka bir arkadaşa daha yazdım apartman boşluğunda kavgalarına denk geldim polısı arayacağımısöyledım karı koca beni azarladı lar. Şimdi burda benim vicdansızlığım nerde. Beni sanane dıye azarlayan kadına 2 kere yardıma gittim ben. Yardıma gittiğimi söylediğim zaman da başka bahaneyle beni suçladınız. Lütfen nefretinizi başkalarına kusun. Ayrıca kendi mağduriyetimden dolayı buraya yazdım tabi ki ortaya çıkarıcam. Çünkü mağdur olan benim bu olayda

Benım üst komşu uzun zamandır yoktu daha merdivenlerden apartmana girerlerken çığırtkanlık başladı eve girincede sanki evi kaldırıp götürüyorlar saat kaç olursa olsun kendilerıni belli ederler nekadar farkediyormuş yarabim dedim, geldiler

Dün sabah aynı şekılde paldur küldür yine gittiler

Sirf bu korkudan normal bir apartmana tasinamiyorum ya. Ust katima manyagin biri denk gelirse diye ödüm kopuyor. Allah kurtarsin sizi de arkadasim

Buraya yazan arkadaşlarında derdi hep aynı. Nereye kaçarsan kaç komşu terörü bitmiyo hiiiç bitmiyo

Sirf bu korkudan normal bir apartmana tasinamiyorum ya. Ust katima manyagin biri denk gelirse diye ödüm kopuyor. Allah kurtarsin sizi de arkadasim
Amiinnn. Bende çekinıyorum hadi buldum araya araya yeni bir ev. Bir Dünya masraf yaptım taşındım yine aynı olursa ne olacak. Apartman kurallarına uymak cok zor gelıyo insanlara

Amiinnn. Bende çekinıyorum hadi buldum araya araya yeni bir ev. Bir Dünya masraf yaptım taşındım yine aynı olursa ne olacak. Apartman kurallarına uymak cok zor gelıyo insanlara
Haklisiniz valla nereye gitseniz benzer tiplerle karsilasiliyor. Kismet isi sanirim. Cok uzuldum sizin adiniza,bir ev kolay kurulmuyor ya nedir bu komsu teroru anlamiyorum ki
Ama apartmanla da olmuyor ille,annem mustakil villalarin oldugu bir sitede oturuyor. Sitede birisi oldukca saldirgan bir kopek almis,kulubesi var hayvancagizin ama kimse yakinindan gecemiyor,bagli olmasina ragmen saldiriyor,ani sekilde kulubeden cikip coluk cocugu korkutuyor. Birkac defa zincirini koparip ustlerine atlamisligi falan var hatta,haliyle cevredeki villalarda yasayanlar cok huzursuz. İnsanlar kendi evlerine girerken taaa uzaklardan dolasiyorlar falan. Hayvanlari severim ama bu da normal degil,etrafa eziyet etmenin de bir mantigi yok ama anlatamiyorsun iste.

Buraya yazan arkadaşlarında derdi hep aynı. Nereye kaçarsan kaç komşu terörü bitmiyo hiiiç bitmiyo
Apartman problemleri hemen hemen heryerde böyle,insanlar zor.
En en güzeli birgün bütün bunlara mecbur kalmayıp şartlar oluşunca doğru müstakil eve kaçıp gitmek Nasip et Allahım

Apartman problemleri hemen hemen heryerde böyle,insanlar zor.
En en güzeli birgün bütün bunlara mecbur kalmayıp şartlar oluşunca doğru müstakil eve kaçıp gitmek Nasip et Allahım
Geçen sene müstakil evdeydim yan komşu beton duvar her gün benim tarafıma kayıyo benim arazime giriyosun diye üzerime yürümüştü.BETON DUVAR

Herkes kendini düşünüyor ben bu tür şeyler yaşadım önceden süpürgeye karşılık sabah 7de kalk tavana vur durmadan 1 hafta yap yan komşuna da sabah kalk sende onları rahatsız etcek bi çözüm bul kendisi yaşayınca anlayabilirler.

Nasıl onları rahatsız ederim diye düşünüyorum. Yan komsuya yıne bişeyler bulurum ama üst komsu nasıl rahatsız edilir bilmıyorum.
Sabah 7de başla vurmaya yukarıya bence sende erkenden rahatsız et gelirse de ttamam tamam de sende.

Maalesef bazı insanlarla toplu yaşam eziyet haline geliyor, ince olmalarını, komşularına saygı göstermelerini de beklemiyoruz, biraz kurallara uysalar ona bile şükredeceğiz lakin ne yazık ki ne kanunları, ne apartman yönetmeliklerini biliyor ve tanıyorlar, ne de toplu yaşamayı biliyorlar.

Nasıl onları rahatsız ederim diye düşünüyorum. Yan komsuya yıne bişeyler bulurum ama üst komsu nasıl rahatsız edilir bilmıyorum.
vileda sapıyla sürekli yukarı yukarı vurun sürekli günde 10 15 kez. Kapılarına da toz dökün.

Bence sizin oturduğunuz semt sıkıntılı.
Ben senelerdir apartmanda oturuyorum.
Hiç böyle tipler görmedim.
Tadilat olunca sırf tadilattan rahatsız olduysak diye özür mahiyetinde bütün apartmana tatlı dağıtır komşular

Ekimde taşındık. 3 çocuğu olan üst komşum o kadar naif bir kadındı ki ne çocuklarından ne kendilerinden hiç rahatsızlık duymadık. Gerçekten görgü çok başka bir şey. Kendisi o ev satıldığı için yan daireme taşındı. Bu üst katıma gelenler evi yaptırdılar o günden beri defalarca uyarmamıza rağmen kusura bakmayın tamam diyip devam ettiler. Ben çalıştığım için gündüzleri evde yokum, gürültüleri benim alt katıma kadar gidiyormuş. Bu insanların üst katı da şikayetçi seslerinden. Bu gece eşim artık dayanamadı kapıya vurdu bağırdı o sinirle. Bu sene nasipse kontratım biter bitmez hatta bitmesini beklemeyi bile düşünmüyorum. Müstakil dubleks bir eve geçmek istiyorum. Taşınma masrafı falan umrumda değil. Huzurumuz olsun istiyorum eşimin başı belaya girsin istemiyorum. O yüzden bu durumu yaşayanlara tavsiyem hiç kendinizi yıpratmayın biraz imkanınız varsa uzaklaşın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…