Devamlı sorun çıkaran komşular

Şuan mesela üst komşum yatak odasına mobilyaları sürüklüyor. Cayır cayır ses gelıyo. Her şeyi yere sürte sürte çektı ve ben yine uykumdan uyandım. Zaten 7 de kalkıyorum el insaf

Esenlerde mi oturuyorsunuz?

Şuan mesela üst komşum yatak odasına mobilyaları sürüklüyor. Cayır cayır ses gelıyo. Her şeyi yere sürte sürte çektı ve ben yine uykumdan uyandım. Zaten 7 de kalkıyorum el insaf
Mini hoparlörler var ya onlardan edinip yatak odasının tavanına çift taraflı bantla yapıştırın. Gürültü yaptıkları vakit telefonunuzdan açın saçma sapan bir müzik ve odadan çıkın. Kapınıza gelirlerse açmadan tamam tamam diyerek yollayın. Laftan anlamaz böyleleri.

Hiç çekilecek dert değil. Yönetici ile görüşseniz.sizin adınız verilerek değilde genel olarak hakkınızda şikayet var işlem yapılacak imza toplanacak böyle devam ederseniz diye uyarı verilse.
Benim bir tanıdığım çocuğa hadi yemek ye su iç derken bile bağırıyor. Aile yapıları öyle. Çocuk hep peynir koydu ağzına, niye bal da yemiyorsun diye Bi bağırdı ses yankılandı. Yine ürperdim aklıma gelince

Sen harikasın!

Tam da bu şekil de bağırma değil çığlık atıyo. Çocukla normal konusmuyo çığlık atarak anlatıyo devamlı bağırıyor çocuga da üzülüyorum

gece 3 davul zurna çaldır ,

çok sevinçli haber aldım onu kutluyorum dersin ,

yada direk tamam tamam dersin

Parkelerine kadar tek tek ozenerek yaptırdığım evimin 10 yıllık kredi borcunu 3 4 yılda ödeyip sattık komşu sesleri yüzünden. Cok seviyordum, tam istediğim gibiydi.. Ama ev alma komşu al lafı cok doğruymuş. Evimi satıp kiraya çıktık. Allah o komşuları bildiği gibi yapsın..

Konu sahibi taşınma imkanı varmi? Eğer öyleyse hic beklemeyin, çünkü o sesler asla bitmez. Ben polise komşu gürültüsü dediğimde telefon yüzüme kapandı, ama gelip uyaranlarda var siz çağırın mutlaka polis. Ses yapan dairenin altında üstünde kimse yok mu onlarla konuşup bir çözüm yolu arasanız

Bir defa şikayet etmeyi deneyin. Belki çeki düzen verirler ama bunlarla başetmeniz çok zor.

Valla mustakil ev veya apartman huysuz komsu zor.. ben yillardir apartmanda hic sorun yasamadim sukur.. simdi baska eve gecicem yakinda kismetse.. ama bi taraftaki
Komsum huysuz orda 50 yildir oturan 80 kusur yasinda huysuz ihtiyar bi kadin 3 cogugum oldugunu duyunca pek Memnun olmadi ama ben onun hakkindan gelirim umarim

Adamın kadını dövdüğünü söylüyorsunuz gürültüden mi rahatsızsınız sadece? Polisi arayım ama polis çoluk çocuk sesiyle ilgilenmez adamın kadını dövdüğünü ihbar edin.

Şikayet dilekçesi yaz arkana yaslan.....polis çağırma kapıya..... Gidip dilekçe ile şikayet edeceksin ki.... Araştırılsın.... Gürültü suç.... Bu dediklerini dilekçeye aynen yazdır karakolda.... Sivil olarak gelip araştırıyorlar.... Önce para sonra tahliye. Uğraşan haklı olan kazanır... Sürekli kapıya polis çağırmak yada senin tavana vurmanla olmaz o iş..... Burda kaç kişi çıkarıldı evden. Ev sahibi de olsa. Savcıya intikal edince olay ciddiye biner.... Bu önemli detay.... Burda ablamın apartmanın da çıktı Bi daire... Benim apartmandada Bi kişi çıkarıldı....yeterki kayıtlı şikayet olacak sözle değil.... Kimseyi dinlemez vazgeçmez dilekçe yazdırırsan altına imzanı atarsan karakolda olay ciddiye gider

Kimin şikayet ettiğini karşı tarafa bildirmiyorlar ayrıca bunuda sor öğren.... Ciddi ispatlı gürültüden önce para cezası verilir sonra evden çıkmak için müddet.... Yasal hakkın var.... Tabiki dediğin aynen böyleyse... Senin eve gelip dinleyebilirler... Çoğu kişi polis çağırıp durduğu gidip şikayet dilekçesi yazmadığı için sonuç alamaz

Komşu çok zor bi imtihan

Adamın kadını dövdüğünü söylüyorsunuz gürültüden mi rahatsızsınız sadece? Polisi arayım ama polis çoluk çocuk sesiyle ilgilenmez adamın kadını dövdüğünü ihbar edin.
Kadının kapısına gıttım açmıyo bıle kapıyı gunduz dövuyo akşam kahkaha atıyolar. Kadın şikayet etmıyo. Hamile kaldı dogurdu. Dayaktan şikayeti olsa bu kadar kahkaha da atmazdı sanırım

Polis gelıp dinlese o bile şaşırır duruma dilekçe yazıcam hemen bunu bılmıyordum

Kadının kapısına gıttım açmıyo bıle kapıyı gunduz dövuyo akşam kahkaha atıyolar. Kadın şikayet etmıyo. Hamile kaldı dogurdu. Dayaktan şikayeti olsa bu kadar kahkaha da atmazdı sanırım
Kimin ne şartlarda olduğunu bilemezsinix kim dayak yemekten zevk alır bu nasıl vicdan? Dayak yediğinden emin olduğunuz bir kadına kadın olarak nasıl bunları diyebiliyorsunuz? Tek derdiniz gürültü...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…