CİNSELLİK İÇEREN HERŞEY BENİ AŞIRI RAHATSIZ EDİYOR.

Açık giyinen insanlar bende hiç seksi çağrıştırmıyor. Bende mi sorun var acaba. Ne bileyim estetik olduğunu düşünüp giyiyordur diye düşünüyorum. Ya da kendini öyle beğeniyordur ya da sıcaktır vs vs.

Apartmanda olsa diğer daireye kadar duyulacak ses çıkmasına mi sasirayim yoksa o sesi çıkardığı zaman komşuların duyma ihtimali olduğu halde bişey olmamış gibi komşular ile karşılaşıp birşey olmamış havasında olmasına mi sasirayim

Cinsel istismara uğramadıysanız çok büyük baskı altında büyümüş olabilirsiniz. Başka türlü nasıl düşman olacaksınız açık giyinen insanlara ve cinselliğe.

Ahaa ilk konunuzu okudum bütün taşlar yerine oturdu. Sağlam tedaviye ihtiyacınız var. O üst kattaki kadına da hasedinizden sinirleniyorsunuz. Yine o açık saçık gezen dediğiniz kadınlara da hasetten fenalaşıyorsunuz. Kıskançlık probleminizi yenene kadar bu böyle devam eder.

Açık giyinen insanlar bende hiç seksi çağrıştırmıyor. Bende mi sorun var acaba. Ne bileyim estetik olduğunu düşünüp giyiyordur diye düşünüyorum. Ya da kendini öyle beğeniyordur ya da sıcaktır vs vs.
Geçen gün kızın biri resmen iç çamaşırıyla çıkmış. Altında da poposunun üzerini çok az örten bir etek giymiş. Neyse... Tam yolun ortasından geçerken bı tarafımda o kız var. Diğer tarafımda da orta yaşlı bı amca. Kızın poposuyla ilgili bı yorumlar yaptı. Az egilse herşeyi görünecek falan. Yani buna şahit olmak midemi bulandirdi. Sen niye o kıyafeti giyinesin ve o lafı yiyesin. E be sen pis zihniyetli erkek müsveddesi. Sanane. Niye zihnini temizlemezsin acaba ? Ama bu çıplaklik oluyor bence biraz. Yani bana çok açık geliyor. Ben sutyenimsi tüllü mullu şeyleri yatağım, kocam için kullanıyorum. Ne bileyim

Sacmalamayın ıstersenız.
Orgazm olurken sesine hakim olamayacak kadar mı aciz bu İnsan oglu?
Nıye kulagını tıkasın
Milletin seks sesiyle uyanmak zorunda mıyız
Bebekli cocuklu ınsanlar mısal dusunun. O bebegın bılıncaltına o ses nıye ıslesın?
Ya da bıraz daha yetıskın bır cocuk o seslere nıye anlam vermek zorunda kalsın.

Edep 'Ya Hu!'
Tabi bunlar olmasın diye medeni insan gibi konuşmak varken iş uzerinde insanlar da basılsın

Medeni insan gibi konuşmak. Karsima alıp ne dicem insanlara sakın sevişin mı ? La havle
Kapısına dayanıp ne diyecekti? O kapı açılsa ne görecekti ne diyecekti? Bunu göze alıyorsa bir gün komşu oturmasına gider çocukların vs etkilenebileceğini hoş bir dille anlatabilir. Kusura bakmayın bu kadar hassas ise gidip dağ başında ev yaptırsın. Açık kadın görünce kötü olmak nedir. Keşke tüm apartmanlar ses yalıtımlı olsa ama yok.

Kadınların açık olmalarıyla zerre kadar ilgilenmiyorum. Hayvan gibi çırılçıplak gezmelerine ayar oluyorum. Et pazarına çıkıyoruz çarşıya inince.

Vallahi komşuya susturucu takamayacağınıza göre mecbur kendinizi telkin edeceksiniz çünkü orası bir apartman kimisi duvardan duvara vura vura sevişir 🤣 🤷🏻‍♀️
Hele hele istediğini giyinen insanlara hiçbir şey söylemek kimsenin haddi değil, bunların çözümü yok maalesef.

Ahaa ilk konunuzu okudum bütün taşlar yerine oturdu. Sağlam tedaviye ihtiyacınız var. O üst kattaki kadına da hasedinizden sinirleniyorsunuz. Yine o açık saçık gezen dediğiniz kadınlara da hasetten fenalaşıyorsunuz. Kıskançlık probleminizi yenene kadar bu böyle devam eder.
Ben de aynı şeyi düşündüm okuyunca derdi insanların çıplaklığı ya da sesli bir şeyler yapması değil. Kocam ilgilenir mi diye çatlıyor içten içe. Ciddi psikolojik sorunları var acilen tedavi olması lazım.

Merak edenler için önceki (2018deki) konusu 👇

Ben de aynı şeyi düşündüm okuyunca derdi insanların çıplaklığı ya da sesli bir şeyler yapması değil. Kocam ilgilenir mi diye çatlıyor içten içe. Ciddi psikolojik sorunları var acilen tedavi olması lazım.

Merak edenler için önceki (2018deki) konusu 👇

Kotusunuz hemde cok

Eski konunuza baktım ağır hastasınız, lütfen tedavi olun , eşinize çok yazık...

Merhaba, lütfen ön yargıyla yorum yapmayın. Ben bir rahatsızlıgimdan bahsedeceğim. Belki goremedigim bir yer, bakamadigim bir pencere vardır diye buraya yazmak istedim.

Cinsellik içeren durumlar, çok açık giyimli insanlar beni fazlasıyla rahatsız ediyor. Öyle ki kalbim sıkışıyor, başım dönüyor. Kendime gelemiyorum. Toparlayamiyorum kafamı. Kurtulmak istiyorum bu yaşadığım stresli durumdan. Hiç hoşlanmıyorum hiç.
Altında yatan sebep ne hiç bilmiyorum. Çocukken birşey mi yasadim bilmiyorum, hatırlamıyorum da. Ama bu durumdan aşırı rahatsızım. Bıktım. Resmen madde bağımlısıyim da şu illetten kurtulamıyorum gibi bir durum yaşıyorum.

Psikolojik destek alicam bu ay.
Daha öncesinde de psikiyatri desteği aldım. İlaçlar kullandım. Rahatlamıştım. Ama bırakmami söyledi doktorum. Azaltarak bıraktım. Ama bu durum beni işin içinden çıkılmaz bir duruma sokuyor.

Bu şöyle patlak verdi bende. Üst komşunun yatak odası sesleri gelmeye başladı. Ama ne ses. Kadın resmen aniriyor. Bende evliyim. Bende eşimle ilişkiye giriyorum. Ama bu şekilde yapmıyorum. Apartmanda yaşıyoruz. Duymak, görmek istemiyorum başkalarının bu hayatlarında ne yaptıklarını.
Mektup yazıp kapılarına koydum. Ama dinlemediler. Ar etmediler. Tam o esnada gidip kapılarına vurdum. Ama kadın kahkahalar atıyor resmen. Hiç umrunda degil galiba. Adami anlamış değilim. Karımın inleme seslerini başka erkekler duyuyor deyip rahatsız bile olmuyor ki uyarmiyor karısını. Vallahi anlamadım ne yapacağımı.

Duyunca beni bir titreme alıyor. Kasılıyorum.
Baş ağrısı, dişleri sıkma falan oluyor. İstemsizce. Karşı koyamıyorum.
Napicam ben. Bu durumdan nasıl kurtulucam?

Üst komsumu nasıl uyarabilirim başka ?
Teşekkür ederim şimdiden .
Kıskanıyor musun? Eee senin de kocan varmış.olmayanlar ne yapsın?

Aşırı baskı altında büyümüşsündür kafana işlemişlerdir çocukluğuna inmesi lazım birilerinin. Belki sen küçükken yanında seviştiler

X