CİNSELLİK İÇEREN HERŞEY BENİ AŞIRI RAHATSIZ EDİYOR.

İnanın kocamla ilgisi yok. Eskiden çok kıskanctim evet. Farklı şeyler yaşadım o yüzden öyle ağır tepkiler veriyordum. Bununla ilgili tedavi gördüm ve iyilestim. O günler geçti. Öyle biri değilim artık. He kıskanırım eşimi ama her insan her kadın kadar. Normal düzeyde.

Bu komşu sesleri benim ruhuma zarar verdi. Ben rahatsız oldum ben. Eşle mesle ilgisi yok. Hemen yaftayi yapıştırıyorsunuz. Size yalan borcum mu var. Tanımam etmem sizi.

Üzgünüm ama o seviyede bir kıskançlığı desteksiz atlatamazsınız nitekim bilinçaltınızda da kalmış bu şekilde çıkıyor. Hala kocamda kocam modunda kadınlara saldırıyorsunuz. Kimse sizin kocanıza deli değil kocanız da eğer bakan eden bir sapıksa boşanın rahatlayın. Laik bir ülkede insanların giyinişine karışamazsınız ha şeriat gelir o zaman istediğinizi elde edersiniz. Çıplaklık demişsiniz genç kızların üni öğrencilerinin ne giydiği sizi ilgilendirmez. Teşhircilik yapıyor olsalar zaten emin olun siz anlamadan alırlardı tiktokta göğüs dekoltesi veren kadın gibi. Bu ülke yeterince sizin gibilerden çekiyor rica ediyorum daha fazla çekmesin. Tiktokta bir kadın gömleğinin iki düğmesi açık diye ters kelepçeyle alındı. Bu düşünceleriniz müslümanlıktan da değil tamamen hasetten. Kimsenin ne yaptığı kocasıyla nasıl seviştiği sizi ilgilendirmez. Komşularınıza o kadar saçma bir üslupla ve tavırla yaklaşmışsınız ki onlar da size yüzsüze yüzsüzlük diyerek kahkahalarla cevap vermişler. Bu bile size yetmeliydi utanacağınıza gelip geri burda konu açmışsınız. Ne demek nefes alamıyorum morarıyorum kızarıyorum :KK70: İyi misiniz siz bu hiç normal değil rahatsız olursun anlarım morarmak kızarmak nefes alamamak ne? Bir de bayıl istersen feriha. Kimsenin de yatak odasına karışma bizim evde yan dairenin bağırmasına bile gerek yok normal konuştukları duyuluyor adamlar ne yapsınlar karı koca sevişmesinler mi siz rahatsız olacaksınız diye? Evler bu şekilde üzgünüm. Çok paran varsa bir villa yaptırırsın boş dağ başı bir arsaya rahatlarsın ne çıplaklık görürsün ne insan.

Özünde iyi bir kadın oldugunuzu dusunuyorum, ama bu düşünceleriniz kesinlikle size ve kocanıza zarar verir, saglıklı dusunceler degil. Muhtemelen yetiştirilme tarzınız ya da yasadıgınız travmalar sizi bu asamaya getirmiş, lütfen bu anlamda profesyonel destek alın mutlaka .
Diğer taraftan bazı yorumcuların kadın sitesinde bir kadının düşüncelerinden dolayı , ona zorbalık yaptıgını düşünüyorum, herkes düşünce de serbest , tabi ki her düşünce saglıklı olmayabilir size göre, belli ki kadıncagız yasadıklarıyla , yetişme kosullarıyla bu aşamaya gelmiş, daha uygun dille düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz , herkese sevgiler 🌸

Merhaba, lütfen ön yargıyla yorum yapmayın. Ben bir rahatsızlıgimdan bahsedeceğim. Belki goremedigim bir yer, bakamadigim bir pencere vardır diye buraya yazmak istedim.

Cinsellik içeren durumlar, çok açık giyimli insanlar beni fazlasıyla rahatsız ediyor. Öyle ki kalbim sıkışıyor, başım dönüyor. Kendime gelemiyorum. Toparlayamiyorum kafamı. Kurtulmak istiyorum bu yaşadığım stresli durumdan. Hiç hoşlanmıyorum hiç.
Altında yatan sebep ne hiç bilmiyorum. Çocukken birşey mi yasadim bilmiyorum, hatırlamıyorum da. Ama bu durumdan aşırı rahatsızım. Bıktım. Resmen madde bağımlısıyim da şu illetten kurtulamıyorum gibi bir durum yaşıyorum.

Psikolojik destek alicam bu ay.
Daha öncesinde de psikiyatri desteği aldım. İlaçlar kullandım. Rahatlamıştım. Ama bırakmami söyledi doktorum. Azaltarak bıraktım. Ama bu durum beni işin içinden çıkılmaz bir duruma sokuyor.

Bu şöyle patlak verdi bende. Üst komşunun yatak odası sesleri gelmeye başladı. Ama ne ses. Kadın resmen aniriyor. Bende evliyim. Bende eşimle ilişkiye giriyorum. Ama bu şekilde yapmıyorum. Apartmanda yaşıyoruz. Duymak, görmek istemiyorum başkalarının bu hayatlarında ne yaptıklarını.
Mektup yazıp kapılarına koydum. Ama dinlemediler. Ar etmediler. Tam o esnada gidip kapılarına vurdum. Ama kadın kahkahalar atıyor resmen. Hiç umrunda degil galiba. Adami anlamış değilim. Karımın inleme seslerini başka erkekler duyuyor deyip rahatsız bile olmuyor ki uyarmiyor karısını. Vallahi anlamadım ne yapacağımı.

Duyunca beni bir titreme alıyor. Kasılıyorum.
Baş ağrısı, dişleri sıkma falan oluyor. İstemsizce. Karşı koyamıyorum.
Napicam ben. Bu durumdan nasıl kurtulucam?

Üst komsumu nasıl uyarabilirim başka ?
Teşekkür ederim şimdiden .
Tek bir cevabı var, sizene bundan?

İstediğiniz kadar inkar edin sizinki bilinçaltı bir durum. Kadınlar çıplak geziyor kocam da illaki dışarda onları görür zihniyeti bu. Sesten rahatsız olma sebebinizde bununla alakalı. Sesini duyduğunuz o kadınla eşiniz apartmanda karşılaşınca zihninde canlanacaklardan,tahrik olmasından korkuyorsunuz. Bunu bilerek yapmıyor olabilirsiniz ama zihniniz yapıyor. Tedaviye devam etmelisiniz. Milletin kapısına dayanmak vs çok tehlikeli şeyler. Tehlikeyi de geçtim rezil olma ihtimaliniz aşırı yüksek. Yukarda bi üye adam boxerla kapıyı açsa napcaksiniz yazmış da canına tak etse boxer giymeden de açar, açınca da "çok mu merak ettin al buyur" dese ne yapacaksınız?

X