Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

3840+20 Allah'ım kabul et hepimizin hayırlı dualarını.

bende geldim arkadasim link koyunca kolaycacik geliverdim.topigin hayirli olsun.insallah dualarla hepimizde hamis oluuruz muradimiza ereriz

vck cnm topiğimiz hayırlı olsun dualarımız kabul olsun cnm bende okurum

Burcucum teyzeme okumalardan bahsedince katılmak istedi.İnternetle arası yok bu nedenle benim üzerimden katılmasının bir sakıncası yoksa listeye beni de yazarmısın.Eğer eklersen okumalarını ben bildireceğim hergün.

Bana hayırlı kısmet dileyin dostlar, ben de hayırlı kısmetler ve çocuğu olmayanların bir an önce kavuşmaları için duamı yapıyorum.

canım tebrık edrım benıde ekleyebılırsın lısteye ben özelden yazamıyorum pınar dıye eklersın hayırlara vesıle olur inşallah..

3870 arti 10

Allahim kabul etsin. Hayirli es versin eger hayirliysa evlilik bizim icin.

Aklima ne geldi. Dua bittikten sonra burayi kapatmiyalim. Evlilik ve kismet icin baska dualarda var hepimiz arastiralim.

Cuma gunu hepimiz bir yasin okuyup iki rekat namaz kilip bagislama duasi yapalim. Ben buraya yazarim
InsaAllah...

Son düzenleme:
3890+10

Allahım hayırlı kısmet verip tez zamanda tamamına erdir hayırlısıyla. Amin.

08.10.2012 PAZARTESİ başlayacak olan listemiz

1.hytdnze
2.turkuaz8
3.ececemix
4.dttubakoc
5.aybirgen
6. moonlight_night
7. esmeralda
8.ell82
9.nurlum
10.burcu

hydtnze için okumasını tamamlayanlar 08.10.2012 PAZARTESİ

1.hytdnze
2.turkuaz8
3.ececemix
4.dttubakoc
5.doga3
6.aybirgen
7. moonlight_night
8. esmeralda
9.ell82
10.nurlum
11.burcu

Son düzenleme:
Burcu gny cnm kimin icin okuyoruz simdi. Bide okuyacagimİz kisinin niyetini soyliyormuyuz?

hanımlar haftasonu yoktum giremedim nete kusura bakmayın...

yeni giren arkadaşlarımız için anlatıyorum hergün bir arkadaşımıza besmele okuyoruz...herkes 1000 besmele okuyor ve gün içersinde bildiriyor listede 10 kişi olduğumuz için 10.000 besmele okunmuş oluyor kendiside okuyunca

aklınıza takılan birşey olursa sorun kızlar

bugün hytdnze için okuyoruz allah kabul etsin şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…