Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

hayırlı olsun topiğin bol bebişler getirsin..:)) beni de eklersen listeye sevinirim arkadaşım

3900+10 Allah im ne olur dualarimizi kabul et bizlere hayirli insanla tez zamanda hayirli huzurlu yuva nasip et ins. Amin

Kızlar bu arada diğer topiklerde de linki paylaşabilirsiniz sayımız ne kadar çok artarsa o kadar çok kişinin duasını almış oluruz kimin duası kabul olur bilemeyiz:KK34::KK34::KK34::KK34:

yanlızca bebek içinmi okunuyor? deilse bende varım herkese kalbindekini versin rabbim

Hayırlı uğurlu olsun dua topiğiniz çok güzel olmuş ne güzel birbirimize dua edicez bende okurum inşallah rabbim herkrsin gönlüne göre versin

hydtnze için okumasını tamamlayanlar 08.10.2012 PAZARTESİ

1.hytdnze
2.turkuaz8
3.ececemix
4.dttubakoc
5.doga3
6.aybirgen
7. moonlight_night
8. esmeralda
9.ell82
10.nurlum
11.burcu
mevlam dileklerinizi kabul etsin şimdidn kızlar .. ben giremedim listeye :KK14:
Mide bulantılarım iyice arttı...Bana da dua edin bir atlatayım şu günleri..

arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun inşallah dualarımız Rabbim katında makbul olur.arkadaşlar sadece bebiş için okumuyoruz hayırlı her dilek için okunuyor.dileğimizi belirtilen yerde 3,5,7 defa içten gelerek tekrarlıyoruz inşallah hepimizin hayırlı muratları gerçekleşir.

3910+70

Rabbim kabul etsin, hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin inşallah.

merhaba,

hytdnze arakdaşım için 1000 Besmele çektim. Rabbim hayırlısı ile gönlündekini ona nasip etsin inş..AMİN

arkadaşlar şimdi listemi oluşturucam ilk gelenlerden başlıyarak liste oluşturmayı düşünüyorum sırayla okumak isteyenlerin ismini ekliycem .ama daha öncede söz verdiğim üzere meral arkadaşımıza ilk önce okunacak önceden haber vereyim sorun olsun istemem.birde zamanında okumayan ve mazeretini belirtmeyen kişiler kesinlikle listeden çıkarılacaktır haberiniz olsun . Rabbim hepimizin hayırlı dileklerini tez vakitte versin amin:KK16::KK16::KK16::KK16:

arkadaşlar şimdi listemi oluşturucam ilk gelenlerden başlıyarak liste oluşturmayı düşünüyorum sırayla okumak isteyenlerin ismini ekliycem .ama daha öncede söz verdiğim üzere meral arkadaşımıza ilk önce okunacak önceden haber vereyim sorun olsun istemem.birde zamanında okumayan ve mazeretini belirtmeyen kişiler kesinlikle listeden çıkarılacaktır haberiniz olsun . Rabbim hepimizin hayırlı dileklerini tez vakitte versin amin:KK16::KK16::KK16::KK16:

bende varım inşallah. ne zaman okunacak.
bunun kitapcığı var bende selavatı kübra isminde. içinde kun feyekun duasıda var arapçası

canım benim batım 20 ekim o zamna bana sıra gelir mi bide ben şöle diyorum belki her gün okuyamam ama bi günde 2 kiişiye falan okurum ben not alırım sırası gelince sölerim okudum diye olur mu
mesajların dolu diye göndermemdim canım

Son düzenleme:
canım benim batım 20 ekim o zamna bana sıra gelir mi bide ben şöle diyorum belki her gün okuyamam ama bi günde 2 kiişiye falan okurum ben not alırım sırası gelince sölerim okudum diye olur mu
mesajların dolu diye göndermemdim canım

canım özeline mesaj gönderdim okurmusun

tamam canım ilk gönderdiğin mesajı okudum zaten ama sana gönderemiyorum doluymuş bide isim olarak mı yapıcaksın canım listeyi

Meral1987
esma
41zeynep
cemrem29
sym22
nur.sen
vck
flzaşk2003
pıtırcık_43
oknk
tulay_20
nekadarzor