Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

canım bu dua tam seni hatırlatıyordu bana bilmeni istedim
hepimize hayırlı olsun inşallah bebeğimize kavuşmamız için bu dualar vesile olur
allah hepimizden razı olsun ben tek başıma bir anlam ifade etmiyorum zaten birlikte olunca dualarında feyzi ortaya çıkıyor inşallah liste tamamlanınca topiğimiz daha güzel olacak

canım Allah razı olsunnn.
Allah ol desin inş hepimize ve evlatlarımıza kavuşuruz.

Pıtırcık canım özel atamıyorum süre kısıtlaması var ne yazıkki
tabiki olur allah kabul etsin hepimizin dualarını

tamam tatlım Allah razı olsun .
listeyi yayınlayınca haber varirsen sevinirim.

vck tatlım dua topiğin hayırlı olsun.bende okumaya çalışacağım inşallah.bütün dualarımızın şimdiden kabül olması dileğiyle....

sağol canım allah razı olsun tamam canım senide ekliycem listeye rabbim hepimizin kucağını bebişle doldursun inşallah:KK49::KK49::KK49:

Kızlar bu arada diğer topiklerde de linki paylaşabilirsiniz sayımız ne kadar çok artarsa o kadar çok kişinin duasını almış oluruz kimin duası kabul olur bilemeyiz:KK34::KK34::KK34::KK34:

canım allah razı olsunnn.
Allah ol desin inş hepimize ve evlatlarımıza kavuşuruz.

Tamam tatlım allah razı olsun .
Listeyi yayınlayınca haber varirsen sevinirim.

amin canım inşallah birgün gelecek o günler bizde bebişimize kavuşucaz inanmak başarmanın yarısıdır
tamam canım haber veririm allah sizden de razı olsun :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Hosgeldin cnm. Ozledim seni. Dedim acep kismet ciktimi :KK1: :KK1: cok dua ediyorum valla acep kabul mu oldum dedim??? Ayy keske olsa asli cim ya.. Benim de umudum artar. Cok dua ediyorum ama korkuyorumda yine kotuye denk gelirim diye. Allah km bizi korusun kotulerden. Hayirli insanla karsilastirsin Rabbim

Hosgeldin cnm. Ozledim seni. Dedim acep kismet ciktimi :KK1: :KK1: cok dua ediyorum valla acep kabul mu oldum dedim??? Ayy keske olsa asli cim ya.. Benim de umudum artar. Cok dua ediyorum ama korkuyorumda yine kotuye denk gelirim diye. Allah km bizi korusun kotulerden. Hayirli insanla karsilastirsin Rabbim

Hoşbulduk canım. Yok yaa beni istemeye gelmedi yani misafirler:)) bir şey olursa dediğim gibi olumlu olumsuz paylaşırım, ama yok bir şey, olsa keşke, olumlu tabi:)
Amin canım, sana dua ettim bugün , namaz kıldım da...

Ay ins burdan guzel kismetlerimizi tabii en onemlisi hayirli kismetlerimizi burdan paylasiriz.
Namazda kil asli cim. İnsanin isleri gercekten hayirli oluyor ya. Ben kildigimdan beri islerim daha rast gidiyor. Ama ben bide hergun bazi dualari duzenli okuyorum. Onlari da muhakkak faydasi vardir. Allah kabul etsin ins.

3690+30 Allah im ne olursun dualarimizi kabul et bizlere tez zamanda hayirli insanla hayirli huzurlu bir yuva nasip et. Amin

yandew için okumasını tamamlayanlar 05.10.2012 CUMA

1. didemss_23-------okudu
2. suzan6638------------OKUDU
3. burcu_81-------------okudu
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25--------------okudu
10.esmeralda_2286
11.ayse035---------okudu
12.ececimx
13.geleybebeğim-------okudu
14.freeware
15.yandew

ben de okudum üst mesaj da yazmıştım. bitti hepsi çok şükür.
Allah yardımcımız olsun her daim

Ay ins burdan guzel kismetlerimizi tabii en onemlisi hayirli kismetlerimizi burdan paylasiriz.
Namazda kil asli cim. İnsanin isleri gercekten hayirli oluyor ya. Ben kildigimdan beri islerim daha rast gidiyor. Ama ben bide hergun bazi dualari duzenli okuyorum. Onlari da muhakkak faydasi vardir. Allah kabul etsin ins.

Evet canım inş. Evet namaz insana huzur veriyor, ancak kılmıyorum malesef... Dualar da rahatlatıyor tabi ki. Sağol canım.

Cnm tabii orasi senin bilcegin sey. Allah im bizi her daim hayirlarla karsilastirsin ins. Aklima geldikce sanada dua edicem ediyorumda. Cnm Rabbim bizi hayirsiza dusurmesin. Hayirli insana nasip etsin bize ins. Ben yasadiktan sonra korkar oldum. Allah im bizleri kirudun kotulerden

3790+30 Allah im ne olursun bizi hayirli insan ile karsilastir. Hayirli bir es ve hayirli huzurlu yuca nasip ey Rabbim ne olursun. Amin

X