Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Berlinay

Nirvana
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
546
100
47
selam bacilar

kimin bir duasi var ise temiz agizla dua etsin buyurmus peygamberimiz sav bu da mumin in mumine yaptigi duadir ....

ben dua gönullusuyum .... her seferinde 10 kisilik bir liste olustursak isimleri ve dileklerimizi yazip 1001 fatiha okusak ... kisi basina 100 adet duser ee dua sahibi de 101 adet okudugu zaman dertlere derman olur insaallah

hadi isminizi dileginizi yazin ... Allah kabul etsin insaAllah

selam

topige benden sonra gelen kardesime 100 yunus as duasi biraktim ...Rabbim icini ferahlatsin , yuregini genisletsin insaAllah

(benden sonra gelen kardesim duami alip senden sonra gelen kardesine dua birakmayi unutma)

Allah razı olsun arkadaşım. benim eşim issiz onun için dua edilmesini istiyorum. ismim rukiye

bacımm benı tanıyosun zaten bebiş için dua istıyorum ben de ismim özge malum:)))

slm bende Eylül, bebeğim olsun istiyorum Hayırlısıyla duanızı eksik etmeyin emi

Rabbim sen çok büyüksün sağlık, bereket ve sevgi nasip et yüreklerimize ... Amin

Merhaba ben de bebeğim olması için birçok dua okudum ve tabiki hayırlısıyla evladıma kavuşmayı diliyorum yine ismim,sevilay

topige benden once ve benden sonra yazan kardesime

100 la ilahe illallahu melikul hakkul mubin biraktim Rabbim bereket ve bolluk nasip etsin insaAllah

1-rukiye: eşinin hayırlısı ile bir an önce is sahibi olabilmesi icin
2-özge: hayirlisi ile evlad sahibi olabilmesi icin
3-bilge1991: esinin hayirlisi ile is sahibi olabilmesi icin
4-eylul: hayirlisi ile evlad sahibi olabilemesi icin
5-sevilay: hayirlisi ile evlad sahibi olabilmesi icin

hadi 5 kisi daha isim yazdirsin baslayalim okumaya :)) ben kendi ismimi yazdirsam mi ?????

Kızlar bende her gece yasin suresi, vakıa suresi, rahman suresi, duhan suresi ve eğer yorulmazsam kenzül arş duası okuyup yatıyorum ama duaya çok ihtiyacım var. Zaman zaman misafir gelince ve çok yorgun düşersem uyuyakalıyorum Özellikle belirteyim yasin ve rahman suresini okuyunca dehşet rahatlıyorum. Sorunuma gelince;

1- Boşanma sürecindeyim malum konumu okuyanlar bilir, ve sürecin hayırlısı ile kısa zamanda sorunsuz bitmesi ve daha çok yıpranmamak için dua ediyorum. Karşı taraf çok sorunlu ve çirkefler. Allah onları benim ve sizin dualarınızla inş. iftiralarından ve kötü düşüncelerinden korusun.

2- Maddi olarak çökmüş durumdayım, Allah'ım kısa zamanda bana hayırlı bir ekmek kapısı açsın inş.

3- Hastalanmıştım , düzeldim ama sık sık hastalanıyorum. Allah benim gibi gücü ve dermanı olmayan tek başına mücadele edenlere yardım etsin inş.

6 Eylülde duruşmam var, 41 yasin yetiştirebilirsem çok iyi olacak kızlar, ltf bana ve benim gibi zor durumda olanları dualarınızda eksik etmeyin.

Allah hepinizden razı olsun. Adım Fatma bu arada..

1-rukiye: eşinin hayırlısı ile bir an önce is sahibi olabilmesi icin
2-özge: hayirlisi ile evlad sahibi olabilmesi icin
3-bilge1991: esinin hayirlisi ile is sahibi olabilmesi icin
4-eylul: hayirlisi ile evlad sahibi olabilemesi icin
5-sevilay: hayirlisi ile evlad sahibi olabilmesi icin
6-ayşegül:hayırlı,sağlıklı bir evlat sahibi olabilmesi için

Son düzenleme:
kızlar ben de sağlıklı bir bebek istiyorum artıııık.. beni de ekleyin ne zaman başlıcaz okumaya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…