Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

kızlar isimleri özelden yazsak örneğin ayşenin dileği için falan deriz akşama giremem nete öğreneyimde kimin için okuycamızı

Sengelen canım kendi sıramı sana veriyorum benim acelem yok arkadaşlara haksızlık olmasın diye önce normal listeyi verdim şimdi değiştiriyorum

Meral1987
esma
41zeynep
cemrem29
sym22
nur.sen
SENGELEN
flzaşk2003
pıtırcık_43
oknk
tulay_20
nekadarzor
aruna
whattodonow
hpk
burcu_81
doga3
nisanbu
sevil61
VCK

kızlar isimleri özelden yazsak örneğin ayşenin dileği için falan deriz akşama giremem nete öğreneyimde kimin için okuycamızı

canım tabiki olur isimlerle dua edersek çok iyi olur bana özelden herkes ismini göndersin ben listeleyip sizlere mesaj atarım ama şu anda mesaj göndermeyen arkadaşlardan haber gelsin sizlere mesajla isimleri gönderirim olmazsa nike göre dua ederiz

Hytdnze için Besmele okundu.
Allah kabul etsin inşallah.

hydtnze için okumasını tamamlayanlar 08.10.2012 PAZARTESİ

1.hytdnze
2.turkuaz8-------okundu
3.ececemix
4.dttubakoc
5.doga3--------okundu
6.aybirgen
7. moonlight_night
8. esmeralda
9.ell82
10.nurlum-------okundu
11.burcu

allah kabul etsin inşallah

bu günkü isimi bana yazarsan akşam okurum inşallah

Sengelen canım kendi sıramı sana veriyorum benim acelem yok arkadaşlara haksızlık olmasın diye önce normal listeyi verdim şimdi değiştiriyorum
allah razı olsun canım çok saol
ben hemen başladım okudum meral için

arkadaşlar Allah razı olsun vck den ilk olarak bana okunacak sanırım benim adım esra 5. tüp bebeğimi yaptırıyorum şu anda tedavi aşamasındayım bebeğimin bana tutunması beni hiç bırakmaması 9 ay sonra kucağıma almak için dua istiyorum Allahım hepinizden razı olsun sizinde gönlünüze göre versin Rabbbim

canlarım ben bazı günler okuyamam hak geçmesin diye günde 2 kişiye 3 kişiye falan okurum not alırım o kişinin günü gelince sölerim okudum diye o yüzden bana da özelden isimlerinizi ve dileklerinizi atarmısınız allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

bende 2-3 kişilik okuycam bu gün reğl falan olur birikir diye.... esra, esma ve zeynepin dileği için de.

Son düzenleme:
tamam kızlar nasıl isterseniz öyle okuyun çünkü herkes herkese okuyacak sıra karışmasın sırası gelince okuduğunuzu söyleyin yeter.bugün meral arkadaşımız için okumaya başlıyoruz .listedeki herkes listedki herkese okuyacak adetliyken okunabilir ama müsait olmazsınız okuyamazsınız müsait olduğunuz boş zamanlarınızda okuyun fark etmez önemli olan en geç 2 gün içinde haber vermeniz.zaman uzasın aksaklık olsun istemiyorum haklı olarak.sıradaki arkadaş meral1987 zaten kendi adını verdi herkes ALLAH RIZASI İÇİN OKUSUN VE ARKADAŞIMIZIN ADINA BAĞIŞLASIN OKUYANLAR BURDAN OKUDUĞUNU YAZSIN BENDE EKLİYEYİM

canım bu arada bugün mü okuycaz meral arkadaşımız için?*

canım şu anda bütün arkadaşlar isimlerini göndermedi sen istersen nikelarına göre dua et allah kimin kim olduğunu biliyor zaten listedeki herkes bebiş için dua istiyor whattodonow arkadaşımız hayırlı kısmet istiyor kendisi listeye tam olarak katılacakmı bilmiyorum ekledim şimdilik.sen sıradaki arkadaşa bebiş için dua et canım allah kabul etsin

canım bu arada bugün mü okuycaz meral arkadaşımız için?*

canım bugün okumaya başlıyabilirsin uzamasın en azından sen okumuş olursun listeye her yeni gelen kişi sırayla herkese okuyacak ben de okuyan kişinin isminin karşısına okuduğunu yazarım
hergün bir arkadaşa okuycaz sırası geldiğinde okuduğunuzu haber vermeniz yeterli olur.

bugün inşallah 1 tane okumaya çalışacağım..meral adına

MERAL ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLI SAĞLIKLI BEBEĞİ OLAMASI
Meral1987
esma
41zeynep
cemrem29
sym22
nur.sen
sengelen------------(OKUDU)
flzaşk2003
pıtırcık_43
oknk
tulay_20
nekadarzor
aruna
whattodonow
hpk
burcu_81
doga3
nisanbu------------(okudu)
sevil61
vck

Son düzenleme:
Kün Feyekün Duası Tesirli Dua Kün feyekün kun feyekun

Euzubillahimimeşşeytanirraciym.
bismillahirrahmanirrahiym.
ve salallahu ala nebiyyil keriym.Allahumme ya rabbi,Allahumme ya rabbi,Allahumme ya rahiym,el melikül
güddü süsselamul mü'minul müheyminul aziyizül cebbarul mütekebbiru sübhanellahi amma yüşrikün**efegayre
diynillahi yebgune velehu esleme men fissemavati vel ardı tav'an ve ker'han ve ileyhi yurceun**innema emruhu
iza erade şey'en en yegule lehü kün feyekün fe sübhanellezi biyedihi mele kütü külli şey'in ve ileyhi turceun*
gul hüvallahü ehad allahussamed lem yelid ve lem yuled velem yekün lehu küfüfen ehad**innema emruhu iza
erade şey'en en yegulü lehu kün feyekün*fe sübhanellezi biyedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**
izacae nasrullahi vel fethu*vera eytennase yedhulüne fi dinillahi efvacen**fesebbih bi hamdi rabbike ,
vestağfirhu innehu kane tevvaba* innema emruhu iza erade şey'en en yegulü lehu kün feyekün*fe sübhanellezi
bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**inna fetahna leke fethan mubina*liyeğfire lekellahu ma ,
tegaddeme min zenbike ve ma te ahhere ve yutimme niğmetehu aleyke ve yehdiyeke sıraten musteğıyma***
ve yen surekallahu nasran azizaa**inna fetahna leke fethan mubina*liyeğfire lekellahu ma tegaddeme min,
zenbike ve ma te ahhere ve yutimme niğmetehu aleyke ve yehdiyeke sıraten müsteğiyma ve yen surekallahu,
nasran azizaa**inna fetahna leke fethan mubina*liyeğfire lekellahu ma tegaddeme min zenbikeve ma te ahhere
ve yutimme niğmetehu aleyke ve yehdiyeke sıraten müsteğiyma ve yen surekellahu nasran azizaa**innema ,
emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün*fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi
turceun*nasrun minellahi ve fethun gariybun ve beşşiril mü'minin**innema emruhu iza erade şey'en en yegule
lehu kün feyekün*fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**efe gayre diynillahi ,
yebgune velehu esleme men fissemavati vel ardi,tav'an ve ker'han ve ileyhi yurceun** innema emruhu iza
erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**
galü inna lillahi ve inna ileyhi raciun**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe
sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**vessemai veddarık* vema edrake meddarık*
en necmüssakıb*in küllü nefsin lemma aleyha hafiz*felyenzuril insanu mimma hulik*hulika mim main dafik,
yahrucu mim beynissulbi vetteraib innehu ala rec'ihi lekadir*yevme tublesserair*fema lehu min kuvvetinvela
nasir**vessemai zatirrec'ivel ardı zatıs sad'i*innehu le gavlun faslün*vema hüve bil hezli*innehum yekiydüne
keyda*ve ekiydü keyda*femehhilil kafirine emhilhum ruveyda**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu
kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'inve ileyhi turceun**te'tiha rizguha reğaden min ,
külli mekanin*vallahu hayrur razigiyn*innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün **fe,
sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**ma indekum yenfedu vema indellahi ba'gk
vallahu hayrurrazıgıyn**innema emruhu erade şey'en en yegule lehu kün feyekün **fe sübhanellezi bi yedihi
melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**efemen yemşi mükibben ala vechihi ehda emmen yemşi seviyyen ala
sıratım müstakıym**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün ** fe sübhanellezi bi yedihi
melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun **li iylafi gureyşin iylafihim rıhleteşşitai vessayf*felya'büdü rabbe
hazel beyt**ellezi et'amehümmin cu'in, ve amenehum min havf**innema emruhu iza erada şey'en en yegule
lehu kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**YA RABBİ,YA RABBİ,
YA RABBİ, YA ALLAH,YA ALLAH,YA ALLAH, gulillahumme melikel mülki tu'til mülke men teşaü ve tenziül
mülke mimmen teşaü ve tuizzü men teşaü ve tuzillü men teşaü bi yedikel hayru inneke ala kulli şey'in gadiyr*
tulicülleyle finnehari ve tulicünnehare filleyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuhricül meyyite minel hayyi
ve terzuku men teşaü bi ğayri hisab***innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe
sübhanellezibi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**eşhedü en la ilahe ilallahü vahdehüla şerikelehü
ve eşhedü enne muhammeden abdühü ve rasülühü**ALLAHUMME salli ala muhammedin ve ala alimuhammedin
ve sellim***eciybu eyyühel melaiketü verruhaniyyunel müvekkelüne bi hazihil ayatil keriymeti li dağveti
fi kadai haceti... (burda ne sıkıntıntın varsa dünyevi veya uhrevi kalbinden ne geçiyorsa onu burda 3,5,7
defa söyle ama çok içten söyleki tesiri tez olsun )

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYMM
Bediüssemavati vel ardı ve iza kada emren fe innema yegulü lehü kün fe yekün **galet enne yekünü li
ğülamun ve lem yemsesni beşerün**gale kezalikillahü yahlügü ma yeşaü iza gada emren fe innema yegulü
lehu kün fe yekün**inne iyse indellahi kemeseli ademe halagahu min turabin sümme gale lehu kün fe yekün***
ve hüvellezi halekas semavati vel arda bil hakkı ve yevme yegulü kün fe yekün **innema gavlüna li şey'in iza
erednahu en negule lehu kün fe yekün**ma kane lillahi en yettehize min veledin sübhanehü iza gada emren
fe innema yegulü lehü kün fe yekün**hüvellezi yuhyi ve yumiytu fe iza gada emren fe innema yegulü lehü kün
fe yekün***Allahumme bi hakkı hazihil ayati ve ma fiha minel esrari ıkdiy haceti fiddareyni inneke ala külli
şey'in gadiyr**amin..... not (bu duayı inancı zayıf olana verilmez. bu dua çok tesirli olup kalbten yapılması
icabet eder bu duayı ihlas ile okuyan ların kısa zamanda hayırlı muratları hasıl olur.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…