Dertler derya olmuş bende bir sandal🙄

Bu konu dışında da sorunlarınızı açtınız ama hepsi tek bir ortak paydada birleşiyor o da eşinizin yaşı. Belli ki birbirinize ayak uyduramıyorsunuz.

Ben aslında eşimin kara kaşı kara gözüne yapmıyorum biliyor musun? Biraz vicdan biraz da icimde bir şey olmadığından iyi niyetimden yapıyorum. Yani elimde değil surat asmak.

Ben aslında eşimin kara kaşı kara gözüne yapmıyorum biliyor musun? Biraz vicdan biraz da icimde bir şey olmadığından iyi niyetimden yapıyorum. Yani elimde değil surat asmak.
Elinizde olmazsa daha sizde çook kalırlar. Biraz politik olun. Ben de bana hizmet edilen yerden gitmek istemezdim oh ne ala memleket. Yapmayın hizmet falan. Şikayet ederlerse de dediğim gibi yapın. Eşinize farklı yönden ve damardan girin mümkünse

Aslında mantıklı ama 2 yıl bunları yapmak için geç bir süreç değil mi ?

2 yıllık evli ve sadece 3 ay yalnız kaldınız öyle mi?

Adın cinnetnur ama sen de benim gibisin. Lânet olsun içimdeki bu insan sevgisine, merhamete, şefkate.....

2 yılda sadece 3 ay yanlız kalmak ne demek eşiniz farkında mı? Asıl nankör olan kendisi, iyi dayanıyorsunuz böylesi bir hayata, oturduğunuz evi, verdiği kredi kartını yüzünüze vurması da ayrı bir ayıp.

Eşiniz 20-30 yıl öncesinde kalmış kafa olarak,kayinlar, kayınvalide hep beraber yaşamak nedir, siz bunun için mi evlendiniz, madem öyle hep beraber yasayacaktınız kendi anne babanızla yaşardınız.

Arkadaşlarınızla çıkmanıza niye karışıyor siz niye karıştırıyorsunuz?

Sizin mutlaka çalışmanız lazım, maddi olarak imkânınızın olması önemli değil, gencecik yaşlarınızı sadece eşinizin ailesini görerek,onlarla yaşayarak heba etmeyin.

Aslında mantıklı ama 2 yıl bunları yapmak için geç bir süreç değil mi ?
Olsun zararın neresinden dönseniz kar. Valla böyle hizmete devam ederseniz yılın 12 ayı sizde olurlar. Ters suratsız gelin olun. Şikayet edilirseniz de şaşırın şok olun falan. Bu şekilde devam etmemeli bir şeyler yapmalısınız artık. Eşinizle ters düşmeyin tam tersi size yakınlaşmalı

Sahiden tüm bu olanlar yaştan mı ?
Başka ilişkilerde yaş farkını sorun etmeyecek şekilde yürütebilir taraflar ama sizde öyle olmamış. Özellikle kültür farkı da girince sorunlar çoğalmış. Kendinizi kandırmayın ailesi hariç sorunumuz yok diye. Hatırladıklarımdan bile bir sürü sorun var.

Eşiniz belli bir yaşa kadar hızlı yaşamış etmiş şimdi durulmuş size ayak uyduramıyor. Siz onun geçmişine kafayı takıp kompleks yapıyorsunuz. Aileler ve kültür farkı da girince iyice cümbüş.

Şu kurduğun cümlelerin çoğunu da söyledim biliyor musun ? Bana misin demedi. Şuan sanki bunca şeyi söyleyen ben değilmişim gibi pesimde dolanıyor.

Zaten eşime dedimki bunca şeye rağmen. Bana bir daha nankör tarzı bir kelime dahi kullanırsan sana mutluluklar dileyip çıkar giderim dedim.

CinnetNur valla benimde başımda var bitane evli değiliz daha sürekli abisi yengesiyle geziyoduk hiç basbasa kalamiyoduk kavga çıkardım bütün icindekileri kustu bana seni tanıyamamışım falan bu erkeklerin hepsi aynı galiba yönetmek istiyolar onlar gezsin tozsun biz evde hizmet yapalım. Birde demiş utanmadan benimle yap yapacaklarini keşke deseydin seninle 2 sende ancak 3 ay basbasa kalabiliyoruz basbasa kalmak için daha kaç sene beklemem lazım diye

Işte diğer hepsini konusarak hallettik. Ama bu konu konuşularak halledilmiyor. Gider yaptım artık bakalım..

Aslında tam olarak izin de degil hani saygıdan ötürü gidebilir miyim diye söyledim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…