Derdime çare.. İstemediğim ne varsa burnumun dibinde bitiyor.

Bende sasirdim dogrusu yani insanin huyu rahat rahat degismez ki

Mesela ornek misal bende salas giyinmekten hoslanirim oyle klas giyimide severim ama tarzim degil yani isterim oyle klas biri olmayi ama bilirim ki beceremem

Erkek arkadasiniz nasil boyle kendi kimligini degistirebilmis hayret ettim dogrusu

Ben seni hatırladım, iyi de güzelim tek sorunun parfüm kokusu değilmiş ki zaten.
Adam seni sokağa çıkarmıyordu en son?
Ne ara yuttun bunları da mesele buralara geldi?

Bahsettiğiniz olay onun baskıcı tutumuydu evet.Fakat biz o konuyu benim çıkarmış olduğum tartışma ve uzaklaşmayla hallettik.Artık böyle bir sorunumuz yok bu konuda rahatım. Halledilip kapanmış bir konu sizin bahsettiğiniz yani bir daha aynı sorunu yaşamadık.Fakat bu bahsettiğim mesele yaklaşık 1 seneye dayanan bir durum. Ve onu gözümde antipatikleştiren bir durum. Dert bir değil ki yani kısacası:)

çok güzel göz boyamış başta dedim
ya da aşık olmasının verdiği coşkuyla çocuk nasıl bir değişim içerisindeymiş o zamanlar
çünkü içinde o classy adam yok belli

Bende her zaman çok şık giyinen biri değilim zaten.Yani şöyle, mesela okula altımda tayt üzerimde tişörtle giderim.Ama mutlaka okuldan önce duş alırım, deodorant sıkmazsam duş almamışım gibi hissederim asla eksik olmaz benden.Mutlaka güzel bir saatim güzel bir güneş gözlüğüm vardır.Ayakkabımın temizliğine özen gösteririm. Bunların yanında doğru düzgün tercihler yaparım. Sigara içerim mesela, çok içmek için kötü çok ağır kokan bir sigara yerine az içip daha düzgün bi sigara alırım.Ya da okulda ki A kafesine gitmem B kafesine giderim sadece çay içmeme sebep olucak olsada B ye giderim.Zengin bir ailenin kızı değilim öyle anlaşılmasın, bahsettiğim maddiyat değil, bahsettiğim ''özen'' . Çay tabağı mutlaka kullanırım, kupayla değil de fincanda kahve içerim gibi.Küçük detaylar ama hoş durur. Erkek arkadaşımın yerinde olsam içki içmek için 3 bira alıp arabayı sağa çekip içmek yerine bir mekana gider 1 bira içer kalkarım mesela.Ondan beklediğimde bu zaten. Nasıl değiştiği konusunda benimde bi fikrim yok ama körle yatan şaşı kalkar kafası heralde.

Anladım ama, sen başkalarını görmeye başlamışsın bile. Bu da demektir ki çanlar ilişkin için çalıyor. :)
Üzgünüm ama böyle.
Erkek arkadaşın farklı bir yaşam stilini benimsemiş, sana oldukça avam geliyor galiba.
Modifiye şahinle, dörtlüleri yakıp, kenara çekip, son ses müzikle içip içip sapıtan bir çevre edinmiş galiba? Ya biraz da komik aslında ama, senin tüylerini diken diken ediyordur tabi.
Yakında kirli sakal görünümlü bir orman bırakır, bir de ele tesbih.

Hay sen aklınla bin yaşa.Çok güzel özetlemişsin durumu. Taaammm olarak dediğin gibi. Eskiden takıldığı bir kaç akrabası ''orada ne işimiz var ya gel şurda çorba içer kalkarız'' diyen adamlardı.Şimdikiler ''boşver gel onları bunları şunları alalım sağa çekip dörtlüleri yakıp içelim ya da yiyelim'' diyen adamlar. Biri Etiler biri Karagümrük yani.Öyle diyim.

Ya ben de senin gibi düşünüyorum. Bir erkekte en önemli olan kaliteli yaşam tarzı ve kültürdür bana göre. Yani kriter olarak bunları ben de aradığım için yerinde olsam herhalde düzelmediği sürece ayrılık düşünürdüm... Yalnız bu konuda ciddi konuşup açık açık soğuduğunu, hatta ayrılmayı düşündüğünü söylemelisin. Ya eskisi gibi olmaya çalışacak, ya da ben buyum kabul et diyecektir. Asıl kararı o zaman ver bence

Şimdi sen deyince ben de hatırladım. Bundan 3-4 yıl önce biriyle tanışmıştım. Hoş görünüyordu, çok hoşlanmasam da çıkma teklifine evet dedim. Kibar falandı, hani bahsettiğin gibi çok kaliteli durmasa da iyiydi.
Neyse 3-5 gün sonra araba aldım ben, hadi atla gezelim dedi. Bir baktım modifiyeli şahin.
Neyse bahsettiğin kenara çekmeli, içmeli bilmem ne yapmalı arkadaş gezmeleri başladı.
Arıyorum bunu neredesin diye, saat 11.30, tepeye çıktık kafa çekiyoruz.
Bu bir oldu iki oldu, en son terk ettim.
Ya belki beni çok sığ bulacaksınızdır, fakat ben ailemde, çevremde böyle tipleri görmedim. Bizde pek içilmez zaten, yani içilecek olsa da öyle sağa çekilip falan yapılmaz. Arkadaşlarının kılık kıyafetleri, konuşma şekilleri bir acayipti.
Ben de yapamam böyle insanlarla. Bir mesafe, bir saygı olacak arada. O yoksa laçkalaşır her şey.

Kesinnnnnlikle öyle. Ailemde içen insanlar vardır.Ayda bir annemle babam bile karşılıklı içer eğlenirler.Ama mutlaka bir kalite vardır yani. Şişeye ağız dayıyarak değil bardağına dökerek, yanına güzel mezeler hazırlayarak, sohbet ederek.Beyaz atletle değil doğru düzgün giyinerek. Mutlaka bir ayarı bir görgüsü vardır yani. Sağa çekmeli içmelerde ne bileyim resmen paçozluk ya. Nasıl böyle bir adam oldu bu ben anlamıyorum gerçekten.

Haklısın.Benimde aklıma yatan en mantıklı çözüm bu zaten.

Sonuç olarak istediğin bu değil değil mi?
O halde açık açık söyle, ben seni böyle görmek istemiyorum diye.
Yoksa iyice azıtacak, değil parfüm, ter kokacak. Bırak öz temizliği, sana da konuşması değişecek.
Ben buna asker arkadaşı mode on diyorum. Önce bakmaya kıyamadığı kadına, sonradan asker arkadaşı gibi davranıyorlar ya.

Ay çok haklısın (( ciğer komple gitti şuan benim. Bu durumun en kısa zzamanda önünü kesicem.Hatta belki bu gece.

Ne kadar dogru olur bilmem ama bence bu anlattiklarinizin sevgiyle o kadar cok alakasi var ki bence bir muddet dusunmenizi tafsiye ederim

Birdecdediklerinizi gayet iyi anliyirum hatta okuyunca bi tebessum ettim ablamlar falan bana cok takilir bende cok zengin bir ailede yetismedim anne babam cok kibar insanlar degiller ama dediginiz gibi bazi ince detaylar benim icin com onemlidir

Su yemek konusu mesela bende yemek heryerde yemektir onemli olan mekan kafasindayim hatta ablamlar cevrem bu konuda bana cok takilirlar bazen saka yollu senin evlenecegin insan yeryuzune gelmedi yada sen evde pijamayla gezmesine izin vermessin gibi espiriler havada ucusur aklinizda ne var dusunceniz nedir ne istiyorsunuz az cok kestirebiliyorum o yuzden

Ama birde soyle soyleyeyim ben sive kullanilmasindan hele hele o insan yeni tanidigim bi insansa siveyle konusmasindan nefret ederim oturup kalkmasi espirisi yemek yiyisi su icisi bile benim icin cok onemli
Yani hep boyle dusunurdum sanki bunlarin 100 de 1 i eksik olsa olmazmis gibi

Gel gelelim yakin zamanda birinden hoslandim adam bi gelip o sivesiyle ne yapiyorsun nasilsin diyor zannediyirum ki kalbimde binlerce kus biranda kanatlaniyor

Yada misal gecen hep beraber kahvalti yapiyoruz arkadas catali gormemis eliyle yiyor hemen aniden catal bulup koydum onune o geldi eliyle giristi tam catal birakacaktim onune ki yeyisi oyle zevkli geldi ki gozume (halbuki ben elle yemwk yedigi için karsimdakiyle tartisip kalbini kiran biriyken) onun yemesini zevkle izledim

Yani ornekleri siralasam ardi arkasi kesilmez hani bi insanin kafasinda beyaz atli prens olur ya bu kisinin kafamdaki beyazatli prensle uzaktan yakindan alakasi yok ama baskasinda gorsem gozume batacak hareketler oyle guzel geliyor ki gozume

Yani demek istedigim o ki gercekten seviyor olsan o harekwtleri o giyimi davranislari hic batmazdi gozune sevgin azaldikca bunlar daha gozune batmaya baslamis ki gun gelipte o sevgi bitince o zaman tamamiyle cekilme bi hal alacak oturup bi dusunmeni tafsiye ederim

konuyu anlatırken sectiginiz kelimeler ,anlatım tarziniz ve düşünce yapınız bana biraz yanlis geldi.ama yorum yapacak olursam ayrılın derim.

Haklı olabilirsiniz kusura bakmayın.Kendi içimde bu çözümsüzlüğe biraz fazla gerildimde doğru kelimeleri seçememiş olabilirim.Teşekkürler

Ne istedigini bilen insanlari severim ama ne istemedigini bilen insanlari daha cok severim.

Siz neyi istemediginizi cok iyi ozetlemissiniz,insallah gecici bi kafa karisikligidir arkadasinizin durumu.

Her sey gonlunuzce olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…