Derdim;marketlerdeki fiyat farkları...

Bimdekinin gramajı düşük
Ona da dikkat edin
Gramajdan kısmışlar
Biz de eşim seviyor diye alıyorduk karşılaştırdık da meğer kazıklanıyor gibi olmuşuz

Dogrudur,yemek kartiyla ben de happy centerdan aliyordum ara sira.O market de pahali gibi.
Bu arada sizin evin ordaki cetinkayada oldu bahsettiklerim. Okul muhabbetimiz olmuştu,senin muhit aklımda kalmış. Bu detayı da niye yazdım bimiyorum şuan

Hahahh evet bizim meshur cetinkaya sadece taksicilere yol anlatmaya yariyor

Rulo hesabına girsem kafam çorba olur ya maşallah size. Marka takıntısı benim de var,bilindik markalri almayı tercih ediyorum.Iste marketlerin hepsinde farklı fiyatlı oluyor. En temizi e-brosurden takip etmek, Kk sayesinde çözdüm:)

Aa migros değil miymiş

Ankaradakiler sıralamayı yazıyorm
gimsa ucuzdur city gross ucuzdur ankagross ucuzdur metro

Büyük marketler iYi ki var
O marketlerin sondaki haric hiçbiri istanbulda yok,ben gormedim.Başta marketin tam adını yazmadım,carsi karisti

M ile başlayan market tahmin ettiğim ise en pahalısı orası.. b ve a ile başlayan marketlere gidiyo eşim.. bide 100tlik alışverişe şu ürün 1 lira fln oldu mu hayatta kaçırmaz öyle şeyleri.. onun dışında grmına göre parasını hesaplar iki ürünü kıyaslar uygun olanı alır :))

O marketlerin sondaki haric hiçbiri istanbulda yok,ben gormedim.Başta marketin tam adını yazmadım,carsi karisti

Böyle ucuzluk marketi diye geçen yerler var ya toptan gibi satıyolar
Ama parekende alıyosun aslında
Bunların rafları migros gibi düzenli marketleri afili değil
Ama adamlar sürümden kazanıyor
Öyle yerlerde daha uygun fiyatlı oluyor genelde

Bimdekinin gramajı düşük
Ona da dikkat edin
Gramajdan kısmışlar
Biz de eşim seviyor diye alıyorduk karşılaştırdık da meğer kazıklanıyor gibi olmuşuz

Hadi ya dikkat etmemişim, Normal gramajı ne kadar bimdeki ne kadar biliyor musunuz. Bimdekini hatırlamadımda sanki 165 gramdı normali?

Hadi ya dikkat etmemişim, Normal gramajı ne kadar bimdeki ne kadar biliyor musunuz. Bimdekini hatırlamadımda sanki 165 gramdı normali?
Normali 200 bimdeki 165 idi biz karşılaştırdığımızda
Ama aynı gramajdalarsa hiç kaçırmayın
Aldı başını gitti zaten namussuz

rulo ve ya tane hesabına girmezseniz çok kazıklanırsınız. insanlar ucuzdur diye büyük paketi alıyor. Benim migros carrefour başta olmak üzere gördüğüm büyük paket havlu peçeteler rulo hesabında küçük paketten pahalıya geliyor.
Geçen çayın 100 lüsü 50 lisinden daha pahalıya geliyordu tane hesabında. Tane ve gram hesabı önemli. Bir de gıdalarda skt çok önemli benim için. Asla yakın tarihli olanları almam.

Zaten beynimde fazlasıyla şey varken bir de ne kaç paraymış aklımda tutamam. İhtiyacım neyse fiyatına bakmıyorum alıyorum. Aman şu şurada daha uygun onu oradan alayım demedim hiçbir zaman.. Evime en yakın marketten alışveriş yaparım, öyle market ayrımım da yoktur. Önceden Ş.. marketi yakındı, şimdi C........ yakın..

Şu basit gibi görünen kıyaslama,azıcık kafa yorup oyle alışveriş yapma işi bile aslında o kadr büyük bir yuk ki benim için. Keşke ben de o topu sadece eşime atabilseydim,kıymetini bil:) Migros değil, market ismi Mopaş,konumu düzenledim simdi

Normali 200 bimdeki 165 idi biz karşılaştırdığımızda
Ama aynı gramajdalarsa hiç kaçırmayın
Aldı başını gitti zaten namussuz

online baktım migros ve carrefourda 165 gram satılıyor. Bime gidip bakmak lazım. Benim merak ettiğim paket büyüklüğü aynı. Gramdan nasıl çalmışlar?

Küçük şeylerde ben de öyleyim de misal 24tlye varken 54tye deterjan alsan üzülmezmisin? Benim böğrüme oturdu resmen:d

Cnm bebeğim var benim .. eşim genelde iş dönüşü alır eksikleri.. öyle toplu alışveriş pek yapmayız.. bittikçe isterim şükür artık bütün marketler her yerde.. genelde a101den alıyoruz..

online baktım migros ve carrefourda 165 gram satılıyor. Bime gidip bakmak lazım. Benim merak ettiğim paket büyüklüğü aynı. Gramdan nasıl çalmışlar?
Ayy eşime sordum şimdi 165 e 145 gramdı diyor
Ben daha farklı hatırladım ama onun dediği doğrudur çünkü hep aldığından her marketteki pringlesları takip ediyor tahtakaledeki borsacılar gibi

Ayy eşime sordum şimdi 165 e 145 gramdı diyor
Ben daha farklı hatırladım ama onun dediği doğrudur çünkü hep aldığından her marketteki pringlesları takip ediyor tahtakaledeki borsacılar gibi

Bende kuzenime sordum o da bimdekinin tadı farklı diyor. Peki öyle bir şey var mı eşinize göre?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…