Derdim;marketlerdeki fiyat farkları...

Çamaşırlara ek durulama yapıyorum . O zaman makinenin gözüne aklıma geldikçe sirke koyuyorum . Özellikle çoçukların kıyafetlerine , iç çamaşırı ve havlularımıza mikropları yok etsin diye .

Elma sirkesi mi çok ağır bir koku olmuyor değil mi.Yumuşatıcı kullanıyor musun peki.

Elma sirkesi mi çok ağır bir koku olmuyor değil mi.Yumuşatıcı kullanıyor musun peki.
Hem elma hem de üzüm sirkesi kullanıyorum , evde hangisi varsa artık . Makineden çamaşırları boşaltırken biraz kokuyor ama kuruyunca bütün koku yok oluyor , hiç sıkıntı olmadı bugüne kadar . Aşağı yukarı 7-8 sene oldu yumuşatıcı kullanmayalı .

Genelde gimsa'dayız en indirimli ürünler orda ama Ankara için diğer şehirlerde de gross'lar vardır illa ki bu şekilde işletmeler toptancılar vs

kızlar bakanlık müfettişleri marketlerdeki fiyat farkları için teftişe çıkmış haberlerde gösterdi.
fahiş fiyatlar son bulur umarım :/

Migrosta bir kampanya var bu hafta, 60tl uzeri alisverislerde 1lt zeytinyagi ve 4lt aycicek yagi 9 tl.

ben demin gorup aldim bu topikte aklima geldi sizede haber vermek istedim, sadece 2 gun gecerli :)

Merhaba,ne zamandır böyle kullanıyorsunuz?bardaklarda çizilme yapmadı mı?

Prill geliyor bir markete 13 liraya buna güvenemezseniz ondan alın bakıp yazarım hemen baktım geldim hemen şokta varmış hala varsa alın ama bu mintax da güzel diyorlar kullananlar var etrafımda
Sirkenin tarifini verebilir misiniz?

Merhaba yok yapmadi annem de ben de neredeyse 15 yildir kullaniyoruz makine bile ayni degistirmedik. Sirkeyi annem yapiyor,youtubede videolardan bakiyormus
Peki ,teşekkürler.Daha önce bir kez sirke yaptım ben.Canan karatay’ım kitabına göre.Ekmanın suyunu çıkarıp bir yemek kaşığı kadar balilavesiyle yapmıştım.Ağzını tülbentle kapatıp belirli bir süre bekletmiştim ama arkadaşlarım suya yaptıklarını söylediler.Ben de youtube’dan bakayım o halde.

Nohutla yapilan da guzel oluyor ,rica ederim ne demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…