derdim "koku"

Bacim en buyuk derdin bu olsun bi parfumeriye gidip kokuyu tarif edicen ve bu tarifteki butun kokulari koklucan dicrmdeee kokuyu da tam bilmiyosun

Bacim en buyuk derdin bu olsun bi parfumeriye gidip kokuyu tarif edicen ve bu tarifteki butun kokulari koklucan dicrmdeee kokuyu da tam bilmiyosun
yok kokuyu biliyorum ayol bilmesem tamamen umutsuz vaka olurdu :) biliyorum, tekrar kokladığımda evet bu diyebilirim yani. o kadar tarif ettim burada da, demek ki bayağı dikkat etmişim ki kelimelere de dökebildim. bu hafta içi gidebilirsem harika olur, bakalım..

Bulursan burayada yaz merak ettim bu denli kendini arattiran kokuyu

listede 12 tane olmuş ama en çok söylenen flowerbomb, jadore, gucci flora ve marc jacobs oldu. umarım bulurum buraya da kesin yazarım. şimdi nasıl pişmanım, seminerde sorsaydım keşke. :)

siz şimdi pudra deyince aklıma geldi, benim aradığımda tam olarak emin değilim ama sanırım biraz pudra da vardı. ama emin değilim elbette yani varsa da az vardır. çok az şeker ve pudra ama ağır bir çiçek. düşündükçe daha çok karışıyor sanki

Şekerli bir koku ise jelibonlu olabilir.Ben dadyanın jelibonlu parfümünü kullandım tarif ettiğiniz kokuya benziyor

Kokunun hafizanda kalması avantaj. Yani bir kere koklamışsın, sonra başkasında yine duyunca hatırlamışsın. Koku hafizan o kadar iyiyse git doldurma parfüm satan bir dükkana, koklayarak bul. :) Ciddiyim bu arada.
Kokunun tarifini de yapabiliyorsun, orada yardımcılara söylersin, sana ona göre parfümler çıkarırlar. Koklaya koklaya bulursun. Bir de, bu arlar sık duyduğunu filan anlatırsın, sana en beğenilen, en çok satan parfümleri de çıkarırlar bakarsın. Kokunu bulduktan sonra hangi markanın hangi kokusuymuş not edip gider orjinalini alırsın veya ordan doldurtursun. Bence çözüm bu.

Bence denizin yosun kokusudur

Daisy demisler ama ben agir koku kullanamam esim parfum almis cok agir geldi, yaninda bi suru tester vermisler daisy de vardi. Ve hic agir gelmedi. Hayatimda duzenli kullanabildigim ilk parfum oldu. Bence o degildir

Hem.migrenimi tutturur parfum hemde astimi...

Gidin acik parfum satan hir yere her markanin parfumu var onlarda tek tek koklayin bulursunuz..

tam da beni anlatmışsınız sanki ya bende böyle tatlı şampuanımsı böle sakız k0kusu gibi yumuşak kokuları seviyorum. Var mı önerdiğiniz bu tarz bir koku?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…