derdim "koku"

Wurstria

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2015
14.178
25.546
merhaba, mutlu pazarlar sevgili kk hanımları... şimdi buna kesin "bunun nesi dert ayol?" diyeceksiniz, bazılarınız da güleceklerdir diye düşünüyorum. kızmayın, sinirlenmeyin, aklıma takılmasa vallahi buraya konu açmazdım. hepimiz kadınız şurada, belki bir çaresi vardır, kim bilir?

şimdi sorum şu, parfümlerle ilgili. diyelim ki dışarıda kadının birinin parfümü müthiş derecede hoşunuza gitti ama kadına sorma imkanınız da yok çünkü kadın çoktan kayıplara karışmış. ama parfümüne bayıldınız, tabi isim cisim bilmiyorsunuz. bu parfümü bulma imkanımız var mı?

bir çözüm önerin lütfen, saçma ve komik çözümler de olabilir farketmez. nasıl yapsam? büyük bir parfümcüye gidip hepsini tek tek koklasam bulur muyum? ben taktım mı takıyorum.

kokuyu da tanımlamam gerekirse, böyle hafif bir koku değil hatta çok çok az şekerli gibi. ama şekerli olmaya da bilir, emin değilim belki çiçeksidir. kesinlikle yoğun bir koku, biraz ağır ama çok çekici. nasıl bulurum ben bunu? bulabilir miyim sizce yani? bulmamın bir yolu varsa kesin bulurum, kafama koyduğumu yaparım çünkü.

:)) belki o kokuya yakın bir koku bulursunuz parfüm satan kişiye de söyleyin.Bu arada dünyanın en güzel parfümü olsun asla kullanamıyorum.bana gelen misafir bir kıyafetimi giydi okadar çok parfüm kokmuski kokuda cokguzel hemn makinaya attım.gitsin diye.aslinda bogazimda tıkanma hissioluyor onunla alakalı birsey

tesaduf sansin iyse bi ihtimal. imkansiza yakin.

Kolay gelsin demeye geldim

bulabileceğini sanmıyorum
öyle mi dersiniz :) ama bu kokunun hikayesi şu:
ben bir seminere gitmiştim ve o seminere birkaç ünlü konuşmacı gelmişti, o konuşmacılardan birinde duydum ilk bu kokuyu ve bayıldım. ama kadına sormadım tabi orada, fotoğraf çekilip çıktım. aradan ne kadar zaman geçti, yolda önümde giden kızların birinde duydum iyi mi kıza soracaktım ama kalabalığa karıştı ve gitti maalesef. :) şu yüksek bir ihtimal ki bence pahalı bir parfüm bu.

Şu ikisini dene. Sexy 212 ve J'adore bunlardan biri olabilir

zor..
ama parfumcuye gidip ayrintili anlatirsaniz deneme yaptirir onu bulabilmeniz epey zor ama en azindan yakin bisiler cikar.

"Herkeste var bu aralar" diyorum parfümeride. Onlar da popüler parfümleri test ettiriyorlar oradan buluyorum ben genelde.

bu şekilde hiçbir notasını hatırlamıyorsan bulmak çok zor... parfümeride yayılımı yüksek kokulardan deneyebilirsin.. mesela benim kullandığım lancome la vie est belle yayılımı çok fazla olan bir parfüm.. bununla başla mesela

kadını sosyal medyalardan bulup sorabilirsniz

Konuşmacıya sosyal medyadan ulaşıp sormayı denesene belki cevap verir, genelde mutlu oluyor insanlar parfümleri beğenilince, üzerinde konuşmaya hevesli oluyorlar.

benim anneannem de öyle, kolonya kokusunda bile tıkanır. millet kolonya ile ayılıyor bizimki tıkanıyor

yüksek ihtimal :)

Her koku herkese yakışmıyor ki ama teninle etkileşimi de önemli. Yani bulsanda sonuç istediğin gibi olmayabilir.
bu da doğru bir düşünce ama yakışmasa da olur, ben o kokuya bayıldım. bulsam, başka şey istemiyorum.

Şu ikisini dene. Sexy 212 ve J'adore bunlardan biri olabilir
parfümün hikayesi şu, ben birkaç ay önce ünlü birkaç konuşmacının geldiği bi seminere katıldım, oradaki ünlü konuşmacı kadının parfümüydü bu ama ona sormadım tabi. aradan zaman geçti dün kalabalıkta kızın birinde duydum işte. bu ikisini not edeyim ama yüksek ihtimalle pahalı bir parfümdü o.

bazıları çok yaygın kokular kullanıyor. parfümün de ten uyumu var ne yazık ki

kadını sosyal medyalardan bulup sorabilirsniz

Konuşmacıya sosyal medyadan ulaşıp sormayı denesene belki cevap verir, genelde mutlu oluyor insanlar parfümleri beğenilince, üzerinde konuşmaya hevesli oluyorlar.
yok ya maalesef cevap vermiyor sosyal medyadan. kimseye de verdiğini düşünmüyorum ama şu an yüz yüzeyken sormadığıma, bunu konuşmadığıma çok pişman oldum. çünkü biz kadınla biraz sohbet de etmiştik farklı bi konu hakkında. çok mütevazi ve cana yakın biriydi yani sorsam söylerdi diye düşünüyorum. bi daha gelirse sorayım bari :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…