Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

Valla canım çok aşırı zor değildi ama ilginç sorular vardı.
Tarihte çok kolay sorular vardı lakin uç beş soru biraz kazıktı direk dip köşe bilgi sorusuydu.
Coğ biraz zorladı beni vatta güncellerden de o kadar çalıştığım günceller pek yoktu. Bilgi yarışması düzeyindeydi günceller ama sadece bir soru fire verdim sanırım güncellerde. Mat kazıktı ben mata sıfır başlamıştım çok emek verdim en çok ona çalışmıştım ama sadece 5 soru yapabildim matta. O yüzden moralim çok bozuldu mat yapamadığım için.
Yani özetle istediğim puan gelmez ama bari az da olsa atanacak puan almaya bile razıyım ama bilmiyorum alabilir miyim sonuç açıklanınca göreceğiz.

İnşallah gönlünce gelir sınav sonucun canım. :KK68:

Yok canım benim,düğünüm gayet ılıman bir memlekette olacak yağmur riskim çok fazla o yüzden dış mekan çekimi de olamayabilir:KK43:Stüdyoyu da ben sevmiyorum,napacaksak artık..

Valla canım çok aşırı zor değildi ama ilginç sorular vardı.
Tarihte çok kolay sorular vardı lakin uç beş soru biraz kazıktı direk dip köşe bilgi sorusuydu.
Coğ biraz zorladı beni vatta güncellerden de o kadar çalıştığım günceller pek yoktu. Bilgi yarışması düzeyindeydi günceller ama sadece bir soru fire verdim sanırım güncellerde. Mat kazıktı ben mata sıfır başlamıştım çok emek verdim en çok ona çalışmıştım ama sadece 5 soru yapabildim matta. O yüzden moralim çok bozuldu mat yapamadığım için.
Yani özetle istediğim puan gelmez ama bari az da olsa atanacak puan almaya bile razıyım ama bilmiyorum alabilir miyim sonuç açıklanınca göreceğiz.
Artık tarihin tarihle ya da güncelin güncelle alakası olmuyor ki canım..Sen kafanı takma,her şey olacagına varıyor,elinden geleni yaptın,şimdi bekleme zamanı,üzerinden bir yük kalkmıştır şimdi,tadını çıkar bence..

Artık tarihin tarihle ya da güncelin güncelle alakası olmuyor ki canım..Sen kafanı takma,her şey olacagına varıyor,elinden geleni yaptın,şimdi bekleme zamanı,üzerinden bir yük kalkmıştır şimdi,tadını çıkar bence..

Ay kalkmaz mı hem de ne yük kalktı ama o kadar alışmışım ki ders çalışmaya ne yapacağımı bilemedim boşluğa düştüm sanki :KK48::KK48::KK48:

kış düğünü de ayrı bi güzel olur :KK36:kar yağan bi memlekette misin? fotoğrafları stüdyoda mı düşünüyorsunuz?
yok canım benim,düğünüm gayet ılıman bir memlekette olacak yağmur riskim çok fazla o yüzden dış mekan çekimi de olamayabilir:KK43:Stüdyoyu da ben sevmiyorum,napacaksak artık..

yok canım benim,düğünüm gayet ılıman bir memlekette olacak yağmur riskim çok fazla o yüzden dış mekan çekimi de olamayabilir:KK43:Stüdyoyu da ben sevmiyorum,napacaksak artık..
iyi o zaman en azından üşüme derdi az olur:KK8: stüdyo değil de kapalı mekanlarda da yapıyorlar çekimleri. tarihi bi binada tren garında falan... ayarlayabilirseniz böyle bir şey de şık olabilir :KK36:

iyi o zaman en azından üşüme derdi az olur:KK8: stüdyo değil de kapalı mekanlarda da yapıyorlar çekimleri. tarihi bi binada tren garında falan... ayarlayabilirseniz böyle bir şey de şık olabilir :KK36:
Dimi ama:KK8:Evet bu da güzel fikir,amannnn olsun da valla dış çekim iç çekim farketmez:rolleyes:

Ay kalkmaz mı hem de ne yük kalktı ama o kadar alışmışım ki ders çalışmaya ne yapacağımı bilemedim boşluğa düştüm sanki :KK48::KK48::KK48:
Bende öyleydim koca bir yaz,ne zaman sıkılsam ders çalışaydım iyiydi dedim kendi kendime sonra dedim kızım akıllanmazsın sen:KK53:

Sevdiceğim aradı kızlar.Bizimkinin acemiliği 12 günmüş.2 ekimde yemin
töreni varmış.Sonra da 7 gün tatil.Usta birliği de İzmir'e çıktı.:KK73::KK37:

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım çok şükür iyiyim.:KK68:Sınavda
en çok neyi zorlamışlar marecim.

Coğ, mat ve tarihin birkaç sorusu zorluydu. Ama özellikle coğ ve mat çok kazık geldi bana.
Bide güncelleri çok aramışlar mı diyesi geliyor insanın.
Ama hayırlısı ne yapalım.

Bende öyleydim koca bir yaz,ne zaman sıkılsam ders çalışaydım iyiydi dedim kendi kendime sonra dedim kızım akıllanmazsın sen:KK53:

Bizde birkaç gün sonra izne ayrılacağız ve en azından bir süre tatil falan vakit geçecek sınav sonuna ertelediğimiz tatilimizi yapacağız :rolleyes:

Coğ, mat ve tarihin birkaç sorusu zorluydu. Ama özellikle coğ ve mat çok kazık geldi bana.
Bide güncelleri çok aramışlar mı diyesi geliyor insanın.
Ama hayırlısı ne yapalım.
Güzel yere çıkmış hayırlı olsun.

Teşekkür ederim canım :KK68:
Bizde de tarih zordu.Artık çalışmak kar etmez oldu bu sınava.:KK14:

Çok sevindim kuzum gözünüz aydın:KK68: acemilik nasıl 12 gün oluyor:KK64:

Sıkıştırılmış program uygulamışlar kuzum.Ben de ilk defa
duydum.7 gün de tatil varmış üstelik.:KK48:

Teşekkür ederim canım :KK68:
Bizde de tarih zordu.Artık çalışmak kar etmez oldu bu sınava.:KK14:

Sıkıştırılmış program uygulamışlar kuzum.Ben de ilk defa
duydum.7 gün de tatil varmış üstelik.:KK48:
oh daha ne o zaman kuzum valla her askere gerek bu sıkılaştırılmıs programdan bence :KK48:

X