Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

en kısa zamanda atanırız inşallah yavrum... ihtiyaç eğitim bilimleri konu anlatım, yediiklim pegem yargı gk soru bankası yaprak test aldım canım. yargı Türkçe eğitim videosunu da hediye gönderdiler. elimde hiç çözmediğim eğitim soru bankası vardı femle ihtiyaçın. mat Türkçe hiç almadım. mat yapamıyorum zaten Türkçeden de iki üç yanlışım ancak çıkıyor. bugün az biraz başladım geri çalışmaya bakalım devamını getirebilcem mi...

15bin atama olacakmış ocakta.Sen sınırdaydın değil
mi kuzum?İnşallah atanırsın gerek kalmaz çalışmana:KK19:.

15bin atama olacakmış ocakta.Sen sınırdaydın değil
mi kuzum?İnşallah atanırsın gerek kalmaz çalışmana:KK19:.
evet yavru gördüm haberlerde. pek sınır değil semim yaa 900 kişi kalmıştı önümde. tercih yapmayanlar 26yı açmayanlar vardır illa ki biraz daha geriye düşebilirim. en az 1000 alması lazım diyorum ama 40binde 727 alan 15binde 1000 alır mı ki:KK14: çok umutlanmak istemiyorum da Allah büyük... sağ olasın güzel temennin için de:KK36:

evet yavru gördüm haberlerde. pek sınır değil semim yaa 900 kişi kalmıştı önümde. tercih yapmayanlar 26yı açmayanlar vardır illa ki biraz daha geriye düşebilirim. en az 1000 alması lazım diyorum ama 40binde 727 alan 15binde 1000 alır mı ki:KK14: çok umutlanmak istemiyorum da Allah büyük... sağ olasın güzel temennin için de:KK36:

Almalılar,alırlar inşallah holofiram. 727 rezaletini 1000 kişilik
bir alım örtmez ama ona da razıyız.Sizi gönderelim bari bu sene.:KK19:

X