Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

Canım düşünmesen böyle şeyler,sanırım biraz fazla karamsarsın bu aralar sen..
Evet uzun zamandir boyleyim bi ara dr a gitmiştim depresyonda oldgumu soyledi ne bileyim hep boyle kotu seyler dsunuyorum elimde degil sonrada gece uyuyamiyorum basim agriyo filan

Yardım alsan canım psikolojik olarak çok rahatlatır belki seni hem belki şu baş agrıların da hafifler??

Yardım alsan canım psikolojik olarak çok rahatlatır belki seni hem belki şu baş agrıların da hafifler??
O dr ilac verdi bana antidepresan verdi ilaci bir gun ictim gecem gunduzume karisti uyuyamadm bas agrisi yapti biraktim ilaci. Bugun eskiden kullandigim bi ilaca basladm o zmn ii gelmişti ins smdidr ii olur

O dr ilac verdi bana antidepresan verdi ilaci bir gun ictim gecem gunduzume karisti uyuyamadm bas agrisi yapti biraktim ilaci. Bugun eskiden kullandigim bi ilaca basladm o zmn ii gelmişti ins smdidr ii olur
O ilaçların genelde çok uyku yaptıgını duymuştum demekki sende ters etki yapmış..

O ilaçların genelde çok uyku yaptıgını duymuştum demekki sende ters etki yapmış..
Bazilari bana yaramiyor canim suana kdr birsuru antidepresan kullandim sadece iki tanesi yaradi bana yani uykusuzluk yapmadi kendimi iyi hissettrdi bgn birine basladim iste aslinda dr a gttm bgn norolojiye gttikten sonra dr bey dha 12 olmadan yemege ciktigi icin 1.30 saat beklemeyi gozum yemedi bende gttim kullandgim ilaci aldim

Bu sene tercih yaptim canim 2. Tercihlerin sonucunu bekliyorum bi karamsarlik var icimde ins istedgim gbi olur aslinda biraz uzaklassam buralardan kendime yeni bir hayat kursam belki daha ii olurum

Hadi inşallah gelir :KK68:
Hangi bölümleri tercih ettin ?

Anestezi tercih ettim bol bol hem ozel hem devlet universitelerini... kendi bolumumu tercih ettim cocuk gelisimini aslinda bn senelerdir universite icin para biriktiriyorum ama dha cok biriktrmem lazim

Tercih ettiğin bölümler güzel.İnşallah iyi haberlerini alırız :KK19:

X