Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

Biz de kardeşime okul alışverisi yaptık bugun ama hava cok sıcaktı ve başımın ağrısı beni öldürecek:eek:

Biz de kardeşime okul alışverisi yaptık bugun ama hava cok sıcaktı ve başımın ağrısı beni öldürecek:eek:

Güzel günlerde kullansınlar canım.:KK68:
Havalar soğudu ama güneş yine de insanı bitiriyor.Ben de
çarşıya gidecektim bugün ablam yan çizdi.Şiir kitapları alacaktım kendime.:KK28:

Güzel günlerde kullansınlar canım.:KK68:
Havalar soğudu ama güneş yine de insanı bitiriyor.Ben de
çarşıya gidecektim bugün ablam yan çizdi.Şiir kitapları alacaktım kendime.:KK28:
sağol ablası:KK19: ya babam arabayı haldır huldur sürdü ondan da başım fena oldu sıcakta eklenince işte:mad:
ben de acaba roman mı alsam diyorum da hiç kitap ve türevleri göresim yok valla:KK17:

sağol ablası:KK19: ya babam arabayı haldır huldur sürdü ondan da başım fena oldu sıcakta eklenince işte:mad:
ben de acaba roman mı alsam diyorum da hiç kitap ve türevleri göresim yok valla:KK17:

Geçmiş olsun balıma.:KK19:
Al kuzum kafan dağılır biraz.Şu kpss derdiyle uğraşmaktan
kitap falan okumuyoruz senelerdir.Kitap sorsan öneremem bile
o derece uzak kaldım.:KK43:

Roman okumak iyi şey hoş şey de ben şu illet kpss nin yüzünden set oluşturdum sanırım bir ay önce başladıgım roman hala yarım duruyor...:KK43:

Roman okumak iyi şey hoş şey de ben şu illet kpss nin yüzünden set oluşturdum sanırım bir ay önce başladıgım roman hala yarım duruyor...:KK43:
Bende aof ye calismaya basladim ing 1 e calisiyorum bi insan hicmi anlamaz ingilizceden ya yuh olsun bna

X