Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

kuzum 1de uyandım günün yarısı gitti zaten:KK45: sonra da internete girdim bizim süs civcivlerimiz var onlarla ilgilendim falan öyle rutin yani:KK55: sen ne yaptın:KK25:

Süs civciv nasıl oluyor kuzumo_O Ben bol bol temizlik yaptım :KK48:

10628013_10152480503221884_7090854160153886878_n.jpg

Ben de koptum buna yaa :KK70:Bir de şu bebelere bak ya:KK48:
Ben paçalı civcivleri,tavukları da çok severim kuzum :KK73:

Eki Görüntüle 1252534
ahhahah en iyi böyle tasvir edilirdi heralde:KK70: bunların meslekler belli şimdiden:KK70:

abim cok meraklı bu civcivlere kuzu aldı biz de sevdik onları bahcede bakıyoruz:KK48:ama zor oluyor büyümeleri üşüyorlar hemen

ahhahah en iyi böyle tasvir edilirdi heralde:KK70: bunların meslekler belli şimdiden:KK70:

abim cok meraklı bu civcivlere kuzu aldı biz de sevdik onları bahcede bakıyoruz:KK48:

Ya bir de kuzu mu var valla kıskandım seni kuzum :63:
Ben kara kaplumbağalarına bayılıyorum ya.Geçen sene avuç içimin yarısı
kadar buldum eve getirdim yarım saat sonra götürdüm koydum
bulduğum yere kıyamadım.Kopartmayım doğal
hayatından dedim.Bahçeli bir ev olsa işte :mad:

Ya bir de kuzu mu var valla kıskandım seni kuzum :63:
Ben kara kaplumbağalarına bayılıyorum ya.Geçen sene avuç içimin yarısı
kadar buldum eve getirdim yarım saat sonra götürdüm koydum
bulduğum yere kıyamadım.Kopartmayım doğal
hayatından dedim.Bahçeli bir ev olsa işte :mad:
ay yok ben sana kuzu dedim kuzu aldı demedim hep virgülsüzlükten işte ahahah:KK70: benım sevdicek bana su kaplumbagası almıstı o kadar tatlıydı ki ama kış geldi falan kabugu yumusamaya basladı birgün öldü sandım hatta o kadar üzüldüm ki:KK43: sonra korktum ölür diye götürdüm petshopa verdim mecburen

ay yok ben sana kuzu dedim kuzu aldı demedim hep virgülsüzlükten işte ahahah:KK70: benım sevdicek bana su kaplumbagası almıstı o kadar tatlıydı ki ama kış geldi falan kabugu yumusamaya basladı birgün öldü sandım hatta o kadar üzüldüm ki:KK43: sonra korktum ölür diye götürdüm petshopa verdim mecburen

Hahah :KK70::KK70:Benden başka kuzun olamaz ki zaten :KK53::KK48:

hihi :KK48: evet öyle devamı :KK53:
naparsın kuzucanım:KK30:
Napim cancagızım bugun adliyede ve nüfüsta işim vardı onları hallettim,şimdi de turşu yapıcaz komşuyu çağırdım onun elinden çok güzel oluyor onu bekliyorum işte o arada kızçelerime bi bakam dedim sen naparsın ne var ne yok?

Kimler burada bakalım :KK8:
ben ben ben:KK55:
ben deeee geldim semim :emir_bebek:
hoş gelmiş kuzum:KK60:
Napim cancagızım bugun adliyede ve nüfüsta işim vardı onları hallettim,şimdi de turşu yapıcaz komşuyu çağırdım onun elinden çok güzel oluyor onu bekliyorum işte o arada kızçelerime bi bakam dedim sen naparsın ne var ne yok?
Biz turşumuzu da domates sosumuzu da yaptık kuzum gecenlerde ama salçaları karıstırıp baharatlarla falan ezme yapıyorlar ya onu yapmak istiyorum ben. :KK23:

Anaaammm ben çok severim öyle şeyleri fotosunu koysana kız valla merak ettim:rolleyes:
unutmazsam yarın cekeyim fotolarını kuzum hele bir tane beyaz var aynı evcil hayvan gibi yanımıza geliyor kendini sevdiriyor kerata:-)

Biz de domatesimizi yaptık,salçamızı yaptık bir de turşu oldu mu tamamdır..Evet o dediğini bir tanıdıkta yemiştim çok güzeldi tadı.Bana biber turşusu olsun da bir kışı onunla geçiririm ben:rolleyes:

X