depresyondayimmmm

P

papatyakk

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi papatyakk
kendimi cok cirkin his ediyorum ;( güzel birisini gördükce cok kiskaniyorum , bunu pskolojik doktorumlada görüstüm bnm gzl bir kiz oldugumu söyledi ama buna ragmen kendimi cok cirkin his ediyorum ,buda hayata olan iletisimimi kesiyo , herseyden kopmak istiyorum , kimi zaman ölmek ..
hergün agliyorum , ama ne fayda .....

• Konu Sahibi papatyakk

kafaya takılmaması gereken psikolojidir.

çünkü değerlendirmeyi yapacak olan meşhur deyimle karsi cinstir. bu karşı cins öyle bir insandır ki, neden hoşlanacağı, ne için fedakarlık yapacağı belli olmaz.

örnek olarak, ayakkabıları çok temiz diye, karşısındakine aşık olan kadınlar, ya da poposu süper iri diye karşısındakine aşık olan erkekler vardır.

birde, bu psikoloji ile insan içine çıkmayan kişi olmamalıdır. klişe bir yaklaşım da olsa doğru bir yaklaşım vardır. cirkin kadin yoktur. bunu çirkin insan yoktur şeklinde bir üst basamağa yükseltebiliriz.
muhakkak herkesin oldukça dikkat çekici güzel bir organı veya huyu mevcuttur.

bu düzeni kuran büyük güç, herkese ömrü süresince yetecek sermayeyi doğuştan yüklemiştir.

ALINTIDIR

Bu yazi cok hosuma gitti, paylasmak istedim sadece.

Ben, kendini cirkin gören insanlari, kendini cok güzel zannedip orasi burasi kalkan insanlardan cok cok hemde cok daha seviyorum..

Belki cok klasik kacacak ama; Insanin güzelligi icindedir.

• Konu Sahibi papatyakk
böyle düşünmeyin bence Allah herkese bir güzellik vermiştir.kendini çok fazla dinleme düşüncelerini başka yerlere vermeye çalış biraz kendiliğinden unutacaksın bence bu durumu

• Konu Sahibi papatyakk
bir ara bende bazı şeylere takmıştım kendimde ama şimdi aklıma geldikçe ya ne kadarda boş işlerle uğraşmışım diyorum.hem bence bu senin çirkin olduğundan kaynaklanmıyo.bazen insanın ruh hali iyi olmuyo ve içi nasılsa dışınıda öyle görüyo.canını sıkma.bak bi zaman sonra benim gibi nelere takmışım ben böyle diyeceksin

• Konu Sahibi papatyakk
sensibleye katılıyorum.ayrıca çok güzel bir yazı.ne demişler güvenme güzelliğine bir sivilce yeter güvenme varlığına bir kıvılcım yeter.bir insanı tanıdıktan sonra saç rengi vücut hatları kilosu boyu sadece ayrıntı oluyor.önemli olan kalbiniz beyninizin içindekiler ve becerileriniz.herkes doksan altmış doksan değil.hep aynı tiplerde sıkıyor cnm azcık karakteristik özellikler iyi oluyor.ben çilli bir bayanım.allahtan sadece yüzümde var.yıllarca onlardan kurtulmak istedim.ama şimdi onları çok seviyorum.ve ruhuma çok uygun buluyorum.önce siz kendinizi sevin.gerisi gelir:teselli:

• Konu Sahibi papatyakk
canım benim saglıklısın ya en güzel sey hep kendimde kusurlar arıyan biri olaraktan diyorum sabah programlarının birinde yüzü yanan bir kızı gördüm benim yaslarımda onceki halı o kadar güzel ki onlarca kez ameliyat gecirmiş yüzünün eskiye dönmesi olanaksız yanlızca agız burun oranı düzgün ama o bile o kadar umutlu kendimden utandım yanı sükür diyelim canım eminim sende güzel bir kızsın içindeki sıkıntılar seni mutsuz edince öyle gözüküyorsun . cünkü kendine güvenen kadından cekici hiçbir güzel kadın yoktur sükür et yine de takma böyle seyleri olurmu seni cok iyi anlıyorm allaha sükür et olumlu düşün kıskanclıgı at içinden bak yüzün ısıyıcak birdene

• Konu Sahibi papatyakk
girdiğin gibi çık bakiim o depresyondan tıpış tıpışş klava:

• Konu Sahibi papatyakk

kendine haksızlık etme lütfen...
herşey dış güzellik değildir bunu unutma...
kendinle barışık olmalısın...
sen kendini sevip sayacaksın ki başkalarıda sevip saysın...
sevgiylen kal:teselli:

• Konu Sahibi papatyakk
ben şunu biliyorum ki sen bizden bazı şeyler duymak istiosun ama biz ne söylersek söyleyelim önemli olan sensin allah herekse ayrı bi güzellik vermiştim sana bunu söylüyorum ama senin durumlarına bazen bende geliyorum hatta çok sık oluo ama kendini görünüşünle değerlendirme kendindeki güzel duyguları belirle onlarla sev kendini ki hayatta çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır bunu sakın unutma

• Konu Sahibi papatyakk
böyle üzüle üzüle(korusun hepimizi) Allah verecek bir dert,göreceksin güzelliğe kafayı takmayı... Bırak üzülmeyi güzelim,Allah kaderimizi güzel etsin,yüzümüzü değil.mesela ben arkadaşlarım arasında en güzeliydim..noldu?evlendim,ayrıldım,neler neler yaşadım.arkadaşlarımdan çok güzel olmayanları görüyorum ev,araba,çocuk,koca.........................

değer mi?

• Konu Sahibi papatyakk
hepinize gzl yorumlariniz icin cok tesekkür ediyorum , beni bi nebze olsun rahatlattiniz ..
ben en ufak birseyi bile kafasina takan bir insanim , belki de bundan dolayi kendimi böyle his ediyorum , ewt dediginiz gibi cirkin kadin yoktur ama bence kendini cirkin hid edenler coktur benim gibi , ben cok sIkintilar yasadim , buyüzden böyle düsündügümü saniyorum bazen ..
hepinize coooook tesekkür ediyorum , insanin bi dinleyeni olmasi ne güzel , bazen insan en samimi dostuyla bile böyle seyleri paylasamiyo , hepinize tskr ediyorum a.s.

• Konu Sahibi papatyakk
bence her ınsanın bır guzel yanı vardır...ayrıca boyle kendını sıkıntıya sokarsan...
o guzel canınıda uzersın...allaha sukretmelısın...ne ınsanlar var bedensel yada baska rahatsızlık ceken...
kendıne guvenmelısın....
her ınsan...sıkıntıya gırer ama..emınımkı senınde hem guzel bır yuzun hemde guzel bır ruhun vardır...sevgıyle kal...

• Konu Sahibi papatyakk
Her kadinin bir guzelligi vardir...
eminim bos yere kompleks ediyorsundur...
bu durumdan çikmak yine sana duser
belki suan kendini begenmiyorsun o zaman imaj degistirebilirsin,
saçini, basini degistirip, giyimine degisiklikler yapabilirsin
baska birsey soyleyemiyorum ....
umarim bu kotu bulutlardan kurtulursun...
hadi biraz guven kendine, cirkin kadin yoktur !

• Konu Sahibi papatyakk
sen çirkin değilsin, seni kendine çirkin gösteren şu anki içinde bulunduğun ruh durumun, herşey sana çirkin gözükebilir, hayat,insanlar,bulunduğun şartlar, yani bunun senin psikolojinle alakası var bence. biraz bakımına özen göstermeye çalış, şimdi depresyondayken insanın canı kendine bakmayı istemez ama bunun için uğraş,saçınla başınla ilgilen, makyajını yap,kendine yaşına yakışan kıyafetler giy,insan içine çıktığında çok daha özgüvenli hissedeceksin kendini,ve ayrıca aynadaki görüntünü görünce senin de moralin düzelecek, depresyon da bir dönem önce sen kendine yardım ediceksin, daha sonrada doktorunun yardımlarıyla atlatacaksın bir an önce atlatman dileğiyle a.s.

• Konu Sahibi papatyakk
herşey sende başlar,sende biter
sen çirkinim diyorsan,çirkinsindir
güzel buldugun kadar da güzelsinn
başkasına verdiğin deger senin ondaki değerin
kadardır....sevgilerimle

• Konu Sahibi papatyakk
canım ne demek her kendini kötü hissettiğinde ben ve kk ailesi yanındayız seni her zaman dinleriz yardımcı oluruz sen yeter ki kendini iyi hisset bu düşüncelerden kurtul

• Konu Sahibi papatyakk
Bazen bakıyorumda ne insanlar var çok güzeller ama donuklar buz gibiler ağızlarından küfür eksik olmuyor evet güzel olmasına güzel ama yaptığı hareketler ona güzellik katmıyor hatta tam tersi...
Bazende bazı kızlar görüyorum iyilik meleği gibi kibar samimi içten her an yardımsever davranabilen yerinde konuşan bayanlarda var ve davranışlarıyla onlar gözüme güzel görünüyor .
Bu yönden düşününce güzellik sadece dışta olmuyor içten gelmesi gerek hani derler ya içinin güzelliği dışına vurmuş diye işte içten gelmese olmazdı =) sen bakımlı temiz olmayı ihmal etme . illaki seninde kendinde beğendiğin yerler vardır .Güzellik sadece kaş göz boyamak değil ztn . Hiç üzme kendiniiii

• Konu Sahibi papatyakk
canlarim benim hepinize cok tesekkür ediyorum , yorumlariniz beni cok rahatlatiyor Allah razi olsun hepinizden :1hug:

• Konu Sahibi papatyakk
tatlım doktorun sana psikolojik terapi mi yapıyor?

ewt cnm , bundan ziyade daha baska seylerden dolay terapi görüyorum , mesela titizlik konusunda bana yardimci olmaya calisiyor , cok titiz bir insanim baskalarinin yaptigi yemekleri rahatlikla yiyemiyorum mesela hatta hic yemiyorum da diyebilirim gerci biraz düzeldim cok sükür ..Bi cok takintilarim var mesela bunlardan tamamen kurtulamadim malesef

sevgilerimle cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…