depresyondayimmmm

herkesten yemek yememek bi takıntı değil ki cnm bende herkesin yaptığını yiyemem titizlik tabi ki çok önemli sen sadece bunları kafanda büyütme yeter

bencede güzellik görecelidir,herkesin mutlaka güzel bir tarafı vardır yeterki bakmasını vede görmesini bilmek gerekir...[COLOR="DarkOrange"]İNSAN GÜZELİ SEVMEZ,SEVDİĞİNİ GÜZEL BULUR................[/COLOR]

Sana bir şe söyleeyim mi güzellik önemli gibi görünse de aslında bir hiçtir..
hangi insanı bu güne kadar GÜZEL diye sevdik?
Sevdiğimiz insanlar fikirleriyle etkili olur bizde...evet görsellik önemli ama bakımlı olmak da güzel hissettirir insana kendini..
bence bu kadar takmamalısın herkesin görünüşü farklıdır bizi insan yapan bu zaten..kendine güvenen kişi güzeldir bir de bunu unutma..

Allah herkese ayrı bir güzellik vermiş aslında şükretmen lazım
Allaha asi gelmesen iyi olur
Farzetki yüzün yandı o zaman ne yapardın ???

biz ne kadar burda güzel şeyler söylesek de sana yetmeyebilir..durumun varsa psikoloğa görüne bilirsin ..
ben insanın dış değil iç güzelliğine önem veriyorum ...çirkin kadın yoktur dünyamızda..

Takdir ettim seni özeleştiri yapabiliyorsun.Halbuki içi kıskançlıkla dolu,hatta onlarınki hastalık değil huyları kıskançlık olan nice kadın var ama hiç huzursuzluk hissetmiyorlar.Ama sen elinde olmadan kıskanıyorsun bence.Geçmiş olsun canım.Güzellik herkese göre farklıdır.Bir yardım alırsan hayata daha güzel biçimde bakabilirsin.En önemlisi KENDİNE HAKSIZLIK ETMEZSİN TATLIM.

kendine haksızlık etme lütfen...
herşey dış güzellik değildir bunu unutma...
kendinle barışık olmalısın...
sen kendini sevip sayacaksın ki başkalarıda sevip saysın...
sevgiylen kal:teselli:

sana katiliyorum kendine güven kio zaman baskalarida seni öyle görsün

biz ne kadar burda güzel şeyler söylesek de sana yetmeyebilir..durumun varsa psikoloğa görüne bilirsin ..
ben insanın dış değil iç güzelliğine önem veriyorum ...çirkin kadın yoktur dünyamızda..

evet cirkin kadin yoktur bakimsiz kadin vardir kin bakarsa kendine o güzeldir

herkesten yemek yememek bi takıntı değil ki cnm bende herkesin yaptığını yiyemem titizlik tabi ki çok önemli sen sadece bunları kafanda büyütme yeter

titizlikle takintilarimi kast etmedim cnm yanlis anlamissin , titizlik haricinde takintilarim var misal olarak birseyi kullanmadan önce tertemiz bile olsa mesela bir bardak , tekrar yikama ihtiyaci duymak , buna benzer takintilarim var malesef ..Doktorumda bu takintilarimi birakabilmem icin terapi uyguladi , basda faydasi oluyor tabi ama terapiye ara verdikce hersey devam ediyor :KK43:

aşırı titiz temiz olmak saplantılı takıntılı olmak tıpdaki adıyla obsession rahatsızlığıdır ve tedavisi de var tatlım.

gene sorum var...psikolog yardımı dışında psikiyatrist tedavi de görmen lazım...yani her ikisi mutlaka olmalı psikologlar psikiyatrik tedaviyi desteklemek amaçlıdır...psikiyatrik tedavi görüyormusun?

pskiyatrist yardim tam olarak ne oluyor anlamadim cnm ,anltirmisin ..

yorumlariniz icin cok tesekkür ederim canlarim , hepiniz haklisiniz ..
sevgilerimle :KK66:

bence her ınsanın bır guzel yanı vardır...ayrıca boyle kendını sıkıntıya sokarsan...
o guzel canınıda uzersın...allaha sukretmelısın...ne ınsanlar var bedensel yada baska rahatsızlık ceken...
kendıne guvenmelısın....
her ınsan...sıkıntıya gırer ama..emınımkı senınde hem guzel bır yuzun hemde guzel bır ruhun vardır...sevgıyle kal...

ewt cnm haklisin , zaten herkez gibi bende kötü durumda olanlari gördükce halime sükr ediyorum , Allaha sükür ki bizi bu tür seylerle imtihan etmemis , sadece malesef daha güzel birini görünce kiskaniyorum bunun haricinde kötü durumda olan bedensel özürlü olanlari gördükce insan sükr ediyor ..
sevgilerimle

böyle üzüle üzüle(korusun hepimizi) Allah verecek bir dert,göreceksin güzelliğe kafayı takmayı... Bırak üzülmeyi güzelim,Allah kaderimizi güzel etsin,yüzümüzü değil.mesela ben arkadaşlarım arasında en güzeliydim..noldu?evlendim,ayrıldım,neler neler yaşadım.arkadaşlarımdan çok güzel olmayanları görüyorum ev,araba,çocuk,koca.........................

değer mi?

ewt haklsin canim , önemli olan kaderimizin güzel olmasi tabiki ..

sen çirkin değilsin, seni kendine çirkin gösteren şu anki içinde bulunduğun ruh durumun, herşey sana çirkin gözükebilir, hayat,insanlar,bulunduğun şartlar, yani bunun senin psikolojinle alakası var bence. biraz bakımına özen göstermeye çalış, şimdi depresyondayken insanın canı kendine bakmayı istemez ama bunun için uğraş,saçınla başınla ilgilen, makyajını yap,kendine yaşına yakışan kıyafetler giy,insan içine çıktığında çok daha özgüvenli hissedeceksin kendini,ve ayrıca aynadaki görüntünü görünce senin de moralin düzelecek, depresyon da bir dönem önce sen kendine yardım ediceksin, daha sonrada doktorunun yardımlarıyla atlatacaksın bir an önce atlatman dileğiyle a.s.

canim ewt haklisin belkide kendimi böyle his etmem piskolojik durumum bunu bende düsünüyorum , insaAllah bir an önce basta Allahin yardimiyla bu durumdan kurtulurum etrafimdaki güzelliklerin farkina varabilirim .tesekkür ederim cnm

canım ne demek her kendini kötü hissettiğinde ben ve kk ailesi yanındayız seni her zaman dinleriz yardımcı oluruz sen yeter ki kendini iyi hisset bu düşüncelerden kurtul

cnm bnm ewt bunun farkina vardim , bukadar kisinin derdimle ilgilenip yorum yazacagini tahmin etmemistim dogrusu , Allah hepinizden razi olsun ..
sevgiyl ekalin ..

X