Deprem

ay ben de bi sallanır oldum geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun tekrardan. Daha önce yaşadıysanız gerçi yaşamanıza gerek yok. Olanlar malum... Uyumaya çalışın. Başka da yapacak bir şey yok. Zihninizde büyüttükçe daha kötü oluyor
Teşekkür ederim ben yaşamadım öncesini fakat insanladın o çaresizliğine gecelerce gözyaşı döktüm o bebekler heleki
Çok kötüydü Allah'ım daha öyle felaket vermesin. İşte şimdi canlı yaşayınca o çaresizliği daha iyi anladım

Bunca yaşanan olaylar kadına, çocuğa, ve hayvanlara yapılan eziyetler zulümler, vahsetlerden sonra başımıza taş yağsa hak ediyoruz ama yinede Rabbım merhamet etsin bizlere.

Bugüne kadar depremlerde ölen onbinlerce kişi içinde kaç tanesi acaba zalimdi?... 10? 100? Bebekler, masumlar ve garibana yine olan oluyor

Bunca yaşanan olaylar kadına, çocuğa, ve hayvanlara yapılan eziyetler zulümler, vahsetlerden sonra başımıza taş yağsa hak ediyoruz ama yinede Rabbım merhamet etsin bizlere.
Kadına cocuga hayvana edilenleri ben etmıyorken nıye benım ve benim canlarımın başına da yagsın o taş
Nıye hakedeyım?

Evet ama 4.3 ten fazlaydı çok net sallandım yatakta sağa sola ayakta iken de gayet hissedliyordu.
Gecmis olsun ilkkez yaşadığınız için psikolojiniz bozulmuş olabilir İzmir'de depremi bire bir yaşayıp hem hamile hemde evde tektim cidden korkuyor ama yapacak birşey Yok canim alisiyoruz bir şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…