deprem belirtileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden bu kadar huzursuzsun kendi içinde sual ettin mi hiç? Neden namaz kılmak için abdest şart? Abdest sterilize olmak demek tir. Neden Helal ve Haram var?
Şu hayatta düz yaşamayın Rabbim diyor ki Ben size Akıl verdim kullanın. Başkada diyecek lafım yok.
Önemlerimizi tıbben tabiki alacağız.
Ellerimizi burnumuzu yuzumuzu yıkayacağız.
Buda en çok Abdestle olur. Neyse kendiniz bilirsiniz. Cahil diyin geçin :) Rabbim Herkesin yardımcısı olsun.

Hayir abdeste nasil bagladiniz sacmalik
Neden bu kadar huzursuzmusum sizce dinsiz fln miyim diye mi yoksa
Suyla sterilize olunmaz
Elini yuzunu yikamasi icin illa abdest almasi da gerekmez
Cahil demek haddim degil ama yaptiginiz konusmada pek akil kari degil kusura bakmayin
Kimsenin duasina vs karisamam hasa Allah degilim benimde kendime gore inancim var ama dediginizi de mantikli bulmuyorum

Ben sizin inancınızı Sorgulamadım ki? Yada size Sormadım. dedimki Kendi içinizde sual ettiniz mi? Kimsenin inancı veya yaşantısını sorgulamıyorum. Dedim ya uzatmaya gerek yok boşver in geçin :)

17 ağustosta yıldızlar değişik görünmüş olabilir ama ben birseyi işaret ettiğine inanmıyorum açıkçası, gökyüzü heryerde gökyüzü sadece depremden etkilenecek yerde mi değişik gözüküyor? Bulut fln da değil ta yıldızlar bi de dünyadan kmlerce uzakta olan yıldızlar... Ayrıca dünya üzerinde çok daha büyük depremler oluyor (ki deprem büyüklüklerinin logaritmik arttığı düşünülünce) japonyada böyle birşey olmuş mu mesela? Sanmam... depremlerden çok etkilendiğimiz için biz herşeye anlam yüklüyoruz klasik türk milleti, bu kdr kafayı bina için yapı için yorsak kimse paranoyak olmaz.

Hayir yani demek istedigim 1 hafta oncesinden ulumaz ama 1 saat oncesinden uluyabilir mesela

Ay hayvanlar hisseder hikaye yeminle, benim burda bir sürü sokak köpeği var, evde kedim var en son deprem olduğunda kedim ponponu ile oynuyordu umurunda bile olmadı, sokağımızın köpekleride kaldırımda birbirlerine sarılmış yatıyorlardı umurlarında değil

Gökyüzünün rengi değil ama kış ortasında bu güzel havalar beni de tedirgin ediyor
Şubattayız kar kıyamet olması gerekirken hava bahar gibi içimi sıkıyor bu durum
Allah'ım korktuğumuzla sınamasın, hepimizi korusun

O çıkan metan gazındandı sanırım. Öyle açıklamışlardı.

Hangi kayıtlar ve ne seviyesi merak ettim.

Kavga ettigini soylemis ondan sebepsiz dedim bi de onlar bi kere havlayip sonra durmuyolar durduk yere saatlerce uluyolar

Sizin köpeğiniz yok sanırım çünkü aslında durduk yere havlamıyorlar. Mesela ağaçta kedi görse saatlerce havlar benim köpeğim. Ya da uzaktan bizim rahat duyamadığımız başka köpeklerin havlamalarına cevap verebiliyorlar veya sevmedikleri biri geçti yoldan diyelim yine havlıyorlar yani hayvanı görmeden sebepli sebepsiz havladığını bilmek çok zor.

Bir de benim gördüğüm uluma ve havlama köpeğe göre değişiyor. Kimi köpekler ulumayi daha çok seviyor sadece ki bu kötü bir şey olacak demek değil oyle seviyor hayvan, tarzı o oluyor

Bir de gözümle de gördüm deprem olmadan önce de olurken de benim köpek hiçbir şey yapmamıştı. Ev köpeği sokak köpeği ile de alakalı değil bu köpek köpektir neticede. Kısaca her ulumada havlamada tedirgin olmaya gerek yok

bizimkiler gok yuzu bu renk olunca yarin hava guzel olacak derler oylede oluyo cidden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…