deprem belirtileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Komplo teorileri çok var aslında bu konuyla ilgili..
Gökyüzü ve gezegen hareketleri ile tahmin ediyor Astrolog Nilay diye bir kadın başlarda kadın saçmalıyor ya düzenbaz felan dedim ama sonrası en az 15-20 teorisinin gerçekliğine şahit oldum..

Sebepsiz dedim farkindaysaniz

Herkes yildizlar cok netti ve surekli kayiyordu demis hakliymissiniz kizlar

Eskişehir dedin yandı ciğerim

Drprem bilimci dediğiniz kahin mi bende takip ediyordum psikolojimi alt üst etti o kızıllık sürekli oluyor ya her yerde

Drprem bilimci dediğiniz kahin mi bende takip ediyordum psikolojimi alt üst etti o kızıllık sürekli oluyor ya her yerde
deprem bilimci degil deprem tahminci kahin filan degil ya:) oyle genel olarak doga olaylarini takip eden yagmur kar yorumlari da yapan ote yandan deprem tahmini de yapan bir adam. isin garibi manisa depremleri istanbuldaki 4,7 hepsini tutturdu baya baya

En iyisi boşvermek bunaldim koronaymis depremmis takip edemiyorum noluyor

Bulundugum yeri terk edebilecek olsam simdiye giderdim zaten, gidemedigime gore ne önemi var? Ellerimi bol yikayip evde oturuyorum iste

Anladım ama çok takılmayın o korkuyla yaşanmıyor sadece ne yapacağınz aklınızda olsun planlı programlı olun Allah büyük

Korkmanıza gerek yok. Rabbim bilir ama bu sene istanbulda deprem olmayacak gibi ama doğu da yarıklar faaliyette. Hergün salavat çekin vurup kafayı yatın. Abdest ile corona yı def ederiz salavat ile güvende oluruz.. Yeter ki oturduğun bina deprem yönetmeliğine uygun olsun.

Abdestle korona gitseydi iranda kimse olmezdi yalniz..

Neyse size iyi sabahlamalar..
Sabahlayanda gidecek oteki tarafa sabahlamayanda ama mantiksiz soyledikleriniz bi kere abdest sadece suyla aliniyor sabun vs kullanmadan mikroplardan arinamazsiniz
Bu yuzden mesela ascilar tavugu fln yikamayin bi yerinde mikrop varsa diger yerlerine de bulasir derler
Tamam hepimiz muslumaniz eyvallah ama gozun gordugunu de kul inkar etmesin cidden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…