deprem belirtileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ev kopegidir diye belki sokak kopekleri uluyolar ama sahit oldum
Onlar ezan sesine de uluyolar. Bir ağızdan insanlardan sesler çıkınca uluyolar. Çünkü deprem aynı anda her yeri sallamıyor. Fay hattında ilerleyerek geliyor. Köpeklerin duyuları bizden daha fazla onları bizden önce duyuyorlar. Zaten depremden 2 sn önce tepki vermesi hissetmek olmaz. Evden kaçmaya yetecek bir zamanda haber verse o ayrı.

Deprem sonrasını anımsıyorum ama öncesi hiç aklımda değil.
Bugün Istanbul'da hem mevsime göre fazla sıcak bir hava hem de tuhaf bir gökyüzü vardı. Fark edilmeyecek gibi değildi açıkçası. Umuyorum başka bir sebebi vardır.

Pembe bulutlar 2020'yi çabucak götürse....

Ohooo o da dedektor degilki bizim gibi bi canli neticede onceden nasil haber versin hislerine gore hareket ediyolar

99 depreminde sürekli yıldız kaymıştı. Babamla dilek tutuyoduk eğleniyoduk. Annem gelip yıldız kayınca insan ölürmüş gülmeyin dedi. Biz de bu kadar insan nasıl ölecek 1 saattir dilek tutuyoruz demiştik. Sonra deprem oldu.

Çift rakamlı yılları hep severdim ama bu 2020 gerçekten çok kötü başladı. Umarım daha kötüsü olmadan biter.

İlk yorumda da yazdım eskişehirde kar kıyamet olması gerekirken 19 dereceydi yani ben anlayamadım bir anormallik var inanan var mı bilmem ama haarp falan diyorlar o mu acaba

Tovbe estafurullah bu gece uyuyamiycam

Kim bilir?
O da bir teori. Aksi de bir teori. Neye inanacağını şaşırıyor insan.

Kim bilir?
O da bir teori. Aksi de bir teori. Neye inanacağını şaşırıyor insan.
Komplo teorileriyle kafayı bozduk gerçekten. Coronavirus içinde aynısı oldu yapaymı gerçek mi vs..
Haarp meselesinde benim aklımı karıştıran tek şey 17.08.1999 tarihindeki kayıtların sitede yer almaması ve bir gün öncesindeki seviyenin rekor düzeyde olması.

Bir dönem ben de bunun olabileceğine ikna oldum. Özellikle siyasi açıdan kritik dönemlere denk gelen depremler fazla kafa karıştırıcıydı.
Sonra biraz araştırınca mümkün olmadığına inandım ya da inanmak istedim. Düşüncesi bile korkunç çünkü.

Birisi bunu yazmis eksi sozlukte;

16 ağustos 1999 saat 22:00; o akşama dair hatırladığım şey gökyüzünün çok berrak ve yıldızların sanki elimi uzatsam tutabilecekmişim gibi büyük ve yakın görünmesi.

silivri'deyiz, normalde gece 12'ye kadar dışarıda durma iznimiz vardı ama biz nedense aşırı uykuluyduk, sahilde otururken yıldızların o görüntüsüne inanamıyorduk, arkadaşımla yarın geç gideriz eve bu akşam erken dönelim deyip evlere dağıldık. erkenden yatmıştım.

Birde kopekler hissedermis durduk yere sebepsiz ulurlarmis havlarlarmis
Ay korkutmayin insanlari. Bizim burda 3 senedir hemen hemen her gece kopekler havlıyor uluyor. Cok sukur bisey olmadi. Kavga falan ediyolar kendi aralarinda neyi paylaşamiyolarsa artik. Iletisim şekilleri o onlarin. Evet hissediyolar o ayri bisey ama şimdi bunu okuyan her havlama sesinde korkar yazik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…