Makyaj Ürünleri Denizinkızı nın kozmetik ürünleri :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

denizinkizi

kelebekim geliyooo
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2010
2.311
2
evet arkadaşlar size özendim bende paylaşmak istedim begenirsiniz inşallah :))

işte rujlarımm güzellerim en çok ruj seviyorum ben

ve farlarımm

şimdilik böylee resimler biraz küçük oldu sanırım ama bunlar toplu halleri tek resimlernide ekleyecegım marka ve kodlarıyla..

şeftali rujları seviyorsun sanırm. bende bugün flormarda gördüm tam şeftaliydi capcanlı. . onu alcm bidahaki sefere.. senin varmı kullandklarından önerebilceğin turuncumsu canlı bi renk?

evet bebek pembesi ve şeftali tonları kullanıyorum genelde koyu renkler pek gitmiyor bana sarısınım ve dudaklarımda kalın oldugundan diğer renklerı yakıştıramıyorum kendıme o tonların ayrıca fotografını cekmıstım senin için ekliyorum hangi marka hangi numara olduklarınıda yazarım begendiğin olursa kullanırsın )

flormar pek kullanmadıgım bi marka ama şeftali renkteki rujlarını begenşyorum bende
sağdaki siyah olan yani long wearing L14 ki rengi çok güzel fotografta cokta iyi çıkmamış ama çok seviyorum
soldaki ise flormar selection 32 bu diğerinden parlak sekılde rengı bununda güzel

işte bu en çok sevdiğim rujum esteelauder çok güzel yapısı falan tam istediğim gibi ama ne yazıkki ilk gün kırıldı o yüzden rengini gösteremedim ama cok begeniyorum ayrıca en pahalı olan rujumda bu sanırım çok üzülmüştüm kırıldı die :))

üstteki loreal 60 numara
alttaki ise maxfactor moısture lipstik no 1

bi kaçtnsini paylaştım şimdilik bu kadar umarım yardımcı olur :))

saol cnm flormar L16 ya taktm bu sıralar süper bişey yaa tam ten rengi. L14 de bakıcam. far setlerine de bayıldmm .

konun hayırlı olsun canım rujlarını dudagına sür resim koy da bizde görelim nasıl bir renk

teşekkürler canım zaten koymayı dusunuyorum ama daha fotograf cekmedım hiç yakında eklerim )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…