denizim ve kağanım benimleler..işte hikayemiz..

Çok duygulandım hikayene ...allahıma bin şükür bu günleri gördün..Allahım herkese nasip etsin :)

bugün 30 ekim...tam bir yıl önce tam da bu saatlerde hamile olduğumu öğrenmiştim...çok garip olmuştum ilk duyduğumda..sevinç mi,hüzün mü,kaygı mı,korku mu bilmediğim bir duygu...ama gelmişti işte bebeklerim,benimleydiler artık..33 hafta sürecek olan güzel ama zorlo yolculuğumuz başlıyordu...33 hafta İnşallah 33 sene olsun Allah'ım:Saruboceq:

geçen Kurban Bayramı'nda karnımdaydınız,daha 1,5 aylıktınız..şimdi ise yanımdasınız Allah'a Şükürler Olsun..canım oğullarım,güzel yavrularım bayramınız kutlu olsun...ve cennetteki iki meleğim anne kuzularım sizde yanımızdasınız biliyorum..sizleri çok çok seviyorum..

Firdos selaam......
26 Ekim saat 9:54 de kızımız dünyaya geldi ... sezeryan epudural doğum yaptım ve kızımın dünyaya gelişini gördüüm.... 50 cm boyu 3.5 kilo .....
dünde yarı kırkımızdı.... Allahıma binlerce şükür olsun ki sonunda kuzumuz bizimle veee birlikte ilk bayamımızı geçireceğiz.. bende biliyorum kiii bizimde cennetdeki üç melleğimiz var vee onlarda bizim yanımızdalar....... bende meleklerimi çook seviyorum..... Allahım kucağımıdaki meleklerimize sağlıklı uzun ömürler versin vee bizi onlardan ayrı bırakmasın.......

Seni ve oğluşlarını çoook öpüyorum iyi bayramlar........

gözlerim dolu dolu okudum
rabbim size bağışlasın evlatlarınızı
allah uzun ömür versin
çook zor günler geçirmişsiniz
rabbim bana da doğduğu günü göstersin inşallah

cnm benim ağlayarak okudum hikayenii.benimde 1tüpüm kapalı biri zedeliydi.laparoskobi oldum çikolata kistide olduğum ameliyat sırasında çıktı.sen kistin oldunu hangi aşamada öğrendin.özelime yazarsan sssevinirim.allahım mutluluğunuzu daim etsinnnn.bizlerede dua ettt

3 gündür yazdıklarımız silinmiş hep...

canım benim kistim olduğu bebek isteyince muayenede ortaya çıktı...ama önceden kist olduğu halde kendiliğimden hamile kalmıştım..

6 ay önce bugün bu saatlerde meleklerim doğmuştu ama kucağıma alamamıştım herkes gibi..doğum yaptığım sadece odamızın üstündeki kapı süsünden anlaşılıyordu...kocaman bir 6 ay geçmiş sanki o günler hiç yaşanmamış gibi..bebeklerimiz 10 gr. aldığında dünyalar bizim oluyordu,20 gr.verdiklerinde hayat duruyordu sanki..eşim hergün iki kere onca yolu gidiyordu süt götürmek için...ahhh ah ne zor günlerdi ama şimdi çok güzel..minik erkeklerim büyüyor Allah'a Şükürler olsun...

Son düzenleme:
canim benim nedense bugun tekrar tekrar okumak geldi hikayeni icimden...hem huzunlenerek hem kendimden biseyler bularak hem de mutlu sona cok sevinerek...senin esinde ameliyat olmus..ameliyattan sonra duzeldimi degerlerinizi..bizim en son sifirlanmisti biliyosun...ameliyatla iyimi yaptik kotumu bilmiyorum..ama doktor kesinlikle olmasi gerek dedi..insallah bir sonuc aliriz...

canım ya,seni hiç tanımıyorum ama inan kendim gibi görüyorum...

evet eşimde ameliyat oldu..varikosel sağlıkla ilgili bir sorun,yani çocuğu olsa bile ilerisi için ameliyat şartmış..ameliyattan önce ileri hızlı sayısı sıfırdı..ameliyattan iki ay sonra % 10 olmuştu..en son % 30 falandı sanırım..yükselmişti yani..İnşallah sizinkide yükselir..

tebrikler cnm YÜCE RABBİM sağlıkla büyütmeyi nasip etsin sana

Salya sümük birbirine karıştı hikayeni okurken canım..Allahım mutlu sonu yaşatmış sana. Çokkk şükürr..Sağlıkla sıhhatle büyütürsün bebeklerini inş. Bende Anatoliada tedaviye başlıyorum.Adetimi bekliyorum.Allah herkesi hayırlısıyla bebek sahibi yapsın..Çok zorrr gerçekten..

canim...bende ne zaman senin yazdigin cumleleri okusam umutla doluyor icim..insallah bende senin gibi evlatlarimi alabilirim kucagima..benim icin dua ettigine cok cok inaniyorum..bende cok dua ediyorum cunku kendim icin senin icin ve anne olmayi dileyen herkes icin...bebislerinin kokusunu icine cekerken benim icinde kocaman op onlari....iyki varsin arkadasim..dertlerime ortak oluyorsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…