denizim ve kağanım benimleler..işte hikayemiz..

ağlatmak için yazmadım canım..üzdüysem bende üzülürüm nolur..umut olsun diye paylaştım..anatolia ve bülent hoca bana uğurlu geldi darısı başına İnşallah..

öptüm canım,senin yerine..sende iyi ki varsın.

ağlatmak için yazmadım canım..üzdüysem bende üzülürüm nolur..umut olsun diye paylaştım..anatolia ve bülent hoca bana uğurlu geldi darısı başına İnşallah..

Tabiki ağlatmak için yazmadın canım benim..Beni damdan düşenin yanına götür misali yaşadıklarımız..Zor bir süreç..Psikolojik durumumuz içler acısı..O yüzden ağlamama sebep.Senin hikayende film gibi.veeee mutlu son:)

maalesef bizim kaderimizde biraz zor yollardan anne olmak varmış tatlım ya,napalım..önemli olan umutsuzluğa düşmeden sabırla beklemek..kolay olmasada mecburuz..

Öyle duygulandımki okurken Rabbim hayırlısı ile büyütmek nasip etsin yavrularınızı, ikiz annesi olarak onları büyütmenin hem çok meşakkatli hemde çok zevkli olduğunu bilmenizi isterim. anne olmak çok güzel bir duygu ama ikiz annesi olmak çok daha güzel Allah bütün anne olmak isteyenlere nasip etsin.

sizde ikiz annesisiniz sanırım..ne güzel..evet anne olmak çok güzel ama ikiz annesi olmak ayrıcalıklı ve özel..iki kat mutluluk,iki kat yorgunluk:)

"öpüyorsam ayrılığı gözünden
söküyorsam yüreğimi göğsümden
geçiyorsam gözlerinin içinden
sana olan sevdamdandır bilesin
geçiyorsam bir çiçeğin özünden
sana olan sevdamdandır bilesin...
meğer ne yalnızız insan olmuşsak
yaprak gibi dalda sessiz solmuşsak
yeri gelmiş acıya da gülmüşsek
sana olan sevdamdandır bilesin...
yeri gelmiş ayrılığa gülmüşsek
karşılıksız sevebilmekse sevda
gerçek seven küle dönmüş her çağda
elim kolum bağlanmışsa kıyında
sevdunayım gebermişsem kıyında
....."

hamileliğim boyunca bu şarkıyı dinlettim oğullarıma..birlikte dinledik hep..bütün bu acılara katlandıysam onlara olan sevdamdandır:)

maşallah denizoğlana:))
darısı kaanın başına
bende işimi bırakıyorum onun için
rabbim sonuna kadar devam ettirsin hiç deee umrumda değil
işi güç tek sağlık olsun herşey onlar için:))

canim benim..universite yillarimda ne cok dinleridm bu sarkiyi ve hep hayala ederdim bir suru cocugum olacak diye..en az 3 diye sayi bile belirlemistim kafamda..insallah Rabbim nasip edecek...

ama inanki gun icindede etraftada bir suru olumsuzlular yasiyorum ..az cok tahmine diyosun; etraftan hala cocugun yokmu v.b..buraya girip bebislerinin guzel haberlerini okudukca coks eviniyorum inanki..cok ama cok mutlu oluyorum..vallahi bak...insallah Rabbim hic ama hic burunlarini kanatmasin..

işte oğluşlarım..

Eklentiler

• $P1010524.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 67
Deniz,Umudumsun sağolun kızlar...

35deniz sen nasılsın,bebiş ne alemde?

Umudumsun sağol canım benim,kalbi temiz arkadaşım..

işte oğluşlarım..
ay canim canim canlarim...masallah masallah..Rabbim kem gozlerden kourusun insallah..Rabbim tertemiz bir hayat nasip etsin insallah.Rabbim bburunlarini kanatmasin insallah....kiyamam onlara ya..ne tatliymis arkadasim...masallah kocaman kocaman..insallah Rabbimbanada nasip eder..

Amin canım...senin bebişininde resmini koyacaksın birgün İnşallah..

Selam arkadaslar
oyle cook duygulandimki anlatamam 20 senedir butun acilara gögus gerdimse evet evet yavruma olan sevdamdandir.
Maasallah taberekellah Allahu taala yavrularimiza hayirli uzun ömurlu etsin insallahhhh ogluslarin cook tatli annesi hayirli salih evlatlar olsunlar ins Rabbim acilarini göstermesin aminnn h.k sevgiler

canım 20 seneden sonra mı oldu bebeğin..Allah bağışlasın yavrunu..

canım 20 seneden sonra mı oldu bebeğin..Allah bağışlasın yavrunu..

Selam canim
Evet tam 20 sene resmen savastim yavruma kavusabilmek icin cook acilar cektim 7. migro tedavimde oldu sukurler olsun rabbime canim benim beni cook duygulandirdi inan koydugun sarki sözumu yoksa siirmi bilmiyorum ama sabah okudugumda icim titredi.
Yuce yaradanim yavrularimizi bizlere bagislasin insallahhhhh Aminnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…