denizim ve kağanım benimleler..işte hikayemiz..

yeni bir yıla sizlerle girmek kadar güzel bir şey yok...iyi ki geldiniz oğluşlarım..

vee bugün tam 7,5 aylık olduk

yeni bir yıla sizlerle girmek kadar güzel bir şey yok...iyi ki geldiniz oğluşlarım..

vee bugün tam 7,5 aylık olduk

Allah nazarlardan saklasın inşallah damatlıklarını da görürsün.. Darısı başımıza..

Tam bir yıl önce bugün...iğrenç bir ambulans yolculuğu,soğuk ,yağmurlu bir Ankara sabahı,dünyaya 2 ay erken gelmek isteyen iki yaramaz ve 'üçüde yaşamaz,belki anneyi kurtarabiliriz' diyen profesörler..bir bedende atan üç kalp..Allah'ım mucizelerle dolu ve o mucizelerden ikisi de sizsiniz yavrularım..Doğum Gününüz-Günümüz Kutlu Olsun..SİZİ ÇOK SEVİYORUM

doğum günününüz kutlu olsun deniz ve kağan sağlıklı mutlu nice senelere

Gözlerim dolarak değil hüngür hüngür ağlayarak okudum hikayeniz.Aslan parçası oğulları ile güçlü annelerine bir ömür sağlık versin Rabbimm...Adlarıyla yaşasınlarr çok güzel günler görsünler inşallahh

kızlar çok sağ olun..aslında amacım kimseyi ağlatmak değildi ama içimden geçenleri yazmıştım.darısı başınıza İnşallah..1 ay sonra 1,5 yaşına girecek oğluşlarım Allah nasip ederse.ve tam 2 yıl önce bugün pozitif olduğunu öğrenmiştik.çifte bayram olmuştu bizim için:)

Firdos selam , maşallah nasılda büyümüş yakışıklı oğluşlar ..... benim tatlı kızımda 26 Ekimde 1 yaşını bitirdi çok şükür biraz büyüdük sağlıkla sıhatle nice nice güzel yaşları olsun çocuklarımızın inşallah .... sana özelden mesaj attım öpüyorum seni de çocuklarıda tatlım.......

canım yaa duygular ortak yaşananlar gerçeek anlatım samimi olunca...gözyaşı kaçınılmazz..Ama sonu güzel biten masal misalii herşeye değer dedirtiyor maşallahhhhRabbim yakışıklalarınla sana bir ömür sağlık ve huzur versinnnn

canım nerelerdesin,kaç zaman oldu yazışmayalı..kızın 1 yaşında oldu demek,geçen sene doğuma gidişini yazmıştın burda,zaman nasıl geçiyor ya.Maaşallah kızına,ismi Arya sanırım değil mi?msj attım canım ama seni bulamadım facede.sen beni ekle olur mu?çoook öpüyorum.

canım darısı başına İnşallah.tedavi görüyor musun?sorununuz ne?tüp bebek denemen olmuştu sanırım,hatırlıyorum seni çünkü.

Firdos canım beniim mesajlarını okudum ben seni ekledim ) 26 Ekim de 1 yaşımızı doldurduk, Aryacığım büyüyor teyzesi senin yakışıklılarada maşallah onlarda çoook büyümüşler gördüm fotoğraflarını sağlıkla huzurla mutlulukla büyüsünler inşallah bütün çocuklarımız ......... çok öptüm görüşürüz artık tatlım......

firdosum şu an işyerindeyim ve hüngür hüngür ağlıyorum herkes bana bakıyor hikayeni yeni okudum canım çok zorlu günlerin ardından iki meleğin yanında çok şükür bu günlerimize allahım sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin

Nigarım,canım arkadaşım..seninle kaderimiz ortak biliyorsun..preeklampsi ve erken doğum..Allah bundan sonra sağlıklı ömürler versin yavrularımıza İnşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…