denizim ve kağanım benimleler..işte hikayemiz..

evet canım hatırladım yazıştığımızı..33.haftaya gelmen harika,artık korkma İnşallah birşey olmaz.evet bir hafata daha dayanırsan küvöze gerek kalmadan bebişinle dönerisin evine canım.

merhaba canım yazını okurken kendimi gördüm sanki..
bir çok şeyi aynı yaşamışız, görüp geçirmişiz.. ne mutlu ki şimdi ikimizde kuzularımızla yola devam ediyoruz..
benimde ikiz oğluşlarım var önümüzdeki ay 2 yaş olacaklar..
tek bakıyorum onlara ilk başlarda zorlansamda şimdi alıştık birbirimize çok tatlı oldular tabiki biraz kudurkluğumuzda var ama idare ediyoruz:))
doğan büyüyor gerçekten daha dün çocuğum olacakmı, doğumdan sonra çok minikler nasıl büyüyecekler,nasıl yeteceğim ikisine derken şimdi büyüdüklerini geliştiklerini görmek beni çok mutlu ediyor, gururlandırıyor....Allahıma çok şükrediyorum...
seninkilerde sağlıcakla büyürler inşallah..
bebişlerinizi sağlıcakla büyütmeniz dileğiyle.. sevgiler..

canımmmmm nasılsın ablam.yeğenlerim nasıl.dün telde seslerini duydum içim gitti.artık tepkivermeye başlamışlar annemle konuşuyolarmış hee.salı kına var fakat gelemicekmişin üzüldüm.aman düğün orda nasılsaolumunekankayizsmileöpt çok

evet canım,Allah'a şükür ki burada çocuklarımızı konuşabiliyoruz.darısı tüm arkadaşların başına İnşallah.ne güzel seninkiler 2.yaşlarındalar,o günleri görebilecek miyim diye düşünüyorum bazen:).

hoşgeldin ablacım,siteye uğruyorsun arada bir, takibindeyim haberin ola:).

bugün dr.kontrolümüz vardı..Kağan Samet 6450 gr olmuş,Deniz Oğuz ise hala 5 kilo..neden yavaş kilo aldığıyla ilgili tahlilleri yapılacak yarın,dr.muz metobolik birşey görmüyorum ama yinede emin olalım dedi.sadece iştahsız bir bebek gibi geliyor bana diyor ama yinede moralim bozuk biraz.İnşallah yarın Hayırlı haberler alırız...

canım bana moral veriyorsunda sen neden üzülüyorsun.takma kafanı çok oda büyür..testindede inş bir sorun çıkmaz canım..

ne biliyim Hilalcim ya,dr.o kadar test falan isteyince korktum işte..ama Allah'a şükür sonuçlarımız iyi çıktı..

meleğimmm geçmiş olsun yoğunluktan sizle ilgilenemedim ben biliyorum offf çok üzüdüm fajat tahlilllerin iyi çıkmasına sevindim yarın geliyoz biz çok özledim sizi zaten.öpt çok

yarın bebişleirmin Mevlidi var,Şükürler Olsun bu günleride gördük Allah'ım...

evet bugün Mevlidimiz vardı ve herşey çok güzeldi..darısı diğer senelere İnşallah..

allah bebeklerine sağlık ve uzun ömürler versin darısı başımıza inşallah gerçi benim ümidim kalmadı artık bıraktım kendi rabbime ondan gelenede gelmeyenede şükürler olsun

çok sağol Pınarcm,olumsuz düşünme sakın..herşeyin başı iyi düşünmekten geçer..tüp bebek deneyip olmayan ama sonradan kendiliğinden hamile kalan çok insan var..Allah sağlık versin,olur İnşallah canım..

bugün anneannemizin doğum günü...onu çok seviyoruz,iyiki doğdun annecim..iyiik varsın,yanımdasın..

vee bugün,tam bir yıl önce tüp bebek için Ankara yollarındaydım...

burası bizim günlüğümüz gibi oldu:)

bugün ilk defa ek gıdalara geçtik..ilk olarak 3 er çay kaşığı havuç suyu ile başladık..

burası bizim günlüğümüz gibi oldu:)

bugün ilk defa ek gıdalara geçtik..ilk olarak 3 er çay kaşığı havuç suyu ile başladık..

Maşallah kuzucuklarına büyüdüler artık .... doğduklarına 4 ay oldumu bu çizelge doğru mu...... eğer doğruysa zaman nasıl geçmiş ...... ben kendi haftalarımı sayıyorum zamanı bir türlü bitiremiyorum ) inşallah hayırlısıyla bizlerde sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza ........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…