Deli gibi sevdiğimi bile bile gitti,yardım edin

S3r3nnn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
66
6
30
Ben hayatında sadece bi kişi olmuş bi kadınım onunla üç yıl oldu tanışalı ama tam olarak bi ilişkimiz olmadı bu süreçte sürekli bitti yeniden başladı bitti yeniden başladı her seferinde o gitti ve yine döndü,en son yine gitti on gün oldu sebebi de onu çok bunaltmışım oymuş ama ben onu bunaltmadım ki her dediğini yaptım sebebinin sadece çok bunaltmak olduğunu söyledi her şey için teşekkür etti ve gitti,onu deliler gibi sevdiğimi aşık olduğumu biliyor,tekrar döner mi?

Giden gitmistir gittigi gün bitmiştir der bir kamyon arkasi yazisi her dediğini yapmak ölümüne sevmek engel olmuyor gidişine birakin dönmezse kendi hayatiniza bakin

Valla gidip gidip gelmis geri; yine dönebiliro_O
De ben anlamadim boyle nereye kadar gider git gel git gel

Giden gitmistir gittigi gün bitmiştir der bir kamyon arkasi yazisi her dediğini yapmak ölümüne sevmek engel olmuyor gidişine birakin dönmezse kendi hayatiniza bakin
Zaten gidişine engel olamadım bunaldım dedi gitti,ben ona bir şey yapmadım ki her dediğini yaptım

Kendinizden pay biçin, hep cepte duran, sürekli kaybetmekten korkan, siz gittiğnizde dönmenizi bekleyen bir insana aşık olabilir misiniz? Cinsiyeti ne olursa olsun her insan için bu geçerli.
Dönse bile bu ilişkiden güzel bir sonuç çıkmaz. Sürekli cepte duran saygısını kaybettiğiniz bir insan olmuşsunuz ne yazık ki.
Ama geç değil en azından şu saatten sonra gururlu durun. Önce kendinize değer verin.
Dönüp dönmemesini beklemeyerek işe başlayın

Zaten gidişine engel olamadım bunaldım dedi gitti,ben ona bir şey yapmadım ki her dediğini yaptım
Iste her dedigini neden yaptın kendi kişiliğin karakterin fikirlerin nerde kaldi önce kendini bul ve kendin ol kimsenin istedigi gibi degil sonra gerisi hallolur

Her dediğini yaparsanız şimdi olmasa bile eninde sonunda gider. Sizin kişiliğiniz, zevkleriniz, düşünceleriniz, idealleriniz, aldığınız kararlar yok mu ki elin adamının her dediğini yapıyorsunuz?

Kendinizden pay biçin, hep cepte duran, sürekli kaybetmekten korkan, siz gittiğnizde dönmenizi bekleyen bir insana aşık olabilir misiniz? Cinsiyeti ne olursa olsun her insan için bu geçerli.
Dönse bile bu ilişkiden güzel bir sonuç çıkmaz. Sürekli cepte duran saygısını kaybettiğiniz bir insan olmuşsunuz ne yazık ki.
Ama geç değil en azından şu saatten sonra gururlu durun. Önce kendinize değer verin.
Dönüp dönmemesini beklemeyerek işe başlayın
Kendimi o kadar çaresiz hissediyorum ki size anlatamam öyle olmayı tabii ki istemiyorum ama ondan koparmıyorum dönmesini bekliyorum sadece

Her istediğini niye yapıyorsunuz? O sizin her istediğinizi yapıyor muydu? Dönsün istiyorsunuz ama dönmese, siz de bir ilişkinin taviz vererek yürümeyeceğini anlayacak olgunluğa erişip, önünüzdeki maçlara baksanız, emin olun çok daha mutlu bir geleceğiniz olur.

Her dediğini yaparsanız şimdi olmasa bile eninde sonunda gider. Sizin kişiliğiniz, zevkleriniz, düşünceleriniz, idealleriniz, aldığınız kararlar yok mu ki elin adamının her dediğini yapıyorsunuz?
Peki şu durumda döner mi

Kendimi o kadar çaresiz hissediyorum ki size anlatamam öyle olmayı tabii ki istemiyorum ama ondan koparmıyorum dönmesini bekliyorum sadece

Muhtemelen bir gün karşısına duruşu olan, kaybetmekten korkacağı biri çıkacak. O zamana kadar bi ileri bi geri sizi oynatacak takılacak. Üzgünüm ama bu şekilde bekleyerek yalvarır gibi bekleyerek ancak süreci uzatırsınız ama eninde sonudna biter.
Çünkü bu yapıda bir insana saygı duyamazsınız

Benzetmek gibi olmasın ama size benzer bir üye daha var forumda.
Doğru düzgün bir ilişkisi olmadığı halde aklına estiğinde gelip konuşup aklına estiğinde çekip giden bir flörtü vardı.
Onlarca başlıkta sayfa sayfa döner mi, napmalıyım, nasıl elde ederim diye sordu durdu.
En sonunda tamamen bitmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Bir ilişki bu kadar laçkalaşırsa illa ki bitiyor. Takıntı yapmayın adamı. İlişkiniz bile yokmuş.

Ben hayatında sadece bi kişi olmuş bi kadınım onunla üç yıl oldu tanışalı ama tam olarak bi ilişkimiz olmadı bu süreçte sürekli bitti yeniden başladı bitti yeniden başladı her seferinde o gitti ve yine döndü,en son yine gitti on gün oldu sebebi de onu çok bunaltmışım oymuş ama ben onu bunaltmadım ki her dediğini yaptım sebebinin sadece çok bunaltmak olduğunu söyledi her şey için teşekkür etti ve gitti,onu deliler gibi sevdiğimi aşık olduğumu biliyor,tekrar döner mi?
Döner özleyince gelmiş bunalınca gitmiş kısa bi süre sonra tekrar dönerde siz nasıl böyle bi ilişki içindesiniz bile bile neden canınızı yakıyorsunuz her gidip geldiğinde daha çok bağlanacaksın istikrarlı bi adama benzemiyor..

Muhtemelen bir gün karşısına duruşu olan, kaybetmekten korkacağı biri çıkacak. O zamana kadar bi ileri bi geri sizi oynatacak takılacak. Üzgünüm ama bu şekilde bekleyerek yalvarır gibi bekleyerek ancak süreci uzatırsınız ama eninde sonudna biter.
Çünkü bu yapıda bir insana saygı duyamazsınız
Siz beni yanlış anladınız sanırım,söylediğiniz gibi omurgasız biri değilim bi duruşum kendime saygısı olan biriyim fakat konu o olduğu zaman böyle oluyor,yalvarır gibi onu beklemiyorum ya da bu süreçte ona ne olur dön seni özledim ya da başka herhangi bir konu da mesaj atmıyorum aramıyorum dikendi içimde sadece onu bekliyorum tek bi konuda haklı olabilirsiniz kaybetmekten korkmuyor bu konuda da be yapacağımı bilmiyorum

sevseydi gitmezdi
dön diye çabalayacağını bildiği için bırakmak bu kadar kolay geliyor
seni kaybetmekten korkmayan insanı sen niye kaybetmekten kORkuyosun kimseye eyvallahın olmasın adam gibi seven sevgisinin arkasında durur saçmasapan bahanelerle çekip çekip gitmez sana tavsiyem asla arayıp sorma
alışmış senin çabalamana bırakıyo bakıyo başka değer veren yok geri geliyo sen de her seferinde kabul ederek ona bu cesareti vermişsin
seversin yine koca dünya bi o mu var şu erkeklerin popolarını kaldırmayın kendinizi ezdirmeyin Allah aşkına bırak gitsin gidiyosa tamma üzül ağla ama o bunu bilmesin egosunu tavan yapmış sayende belli

Senden daha iyisini bulmadıysa döner. Ama bu da senden daha iyisini, ayakları yere basanı, her dediğini yapmayıp kişiliğini koruyanı bulana kadar sürer.
Konuyu yanlış anlattım sanırım yaklarımın yere basmadığını ya da kişiliğimi korumadığımı nereden biliyorsunuz? Benim tek zaafım o

X