Degisip guzellesmek istiyorum

Bub
doğal genç kızlara o kadar hasretizki...hiçbiryerinizi değiştirmeyin bence, en güzel makyaj kibarlık ve güleryüzdür benim için...
eskiden bir bayanı gördüğünde, gençkızmı, nişanlımı, evlimi hepsi dış görünüşünden belli olurdu....gençkızlar evlenmeden önce asla kaşlarını aldırmaz, saçlarını boyatmazdı...nişanlı yada evli hanımların takılarından anlardınız medeni halini...şimdi herşey karman-çorman...
Ben da tam sizin dediğiniz zıttı kızları beğeniyorum. Böyle bakımlı efil efil dolaşıyorlar resmen kızlara şöyle bakiyorum😍. Bende becerebilsem bazı şeyleri keşke bakımlı olmak da marifet.

doğal genç kızlara o kadar hasretizki...hiçbiryerinizi değiştirmeyin bence, en güzel makyaj kibarlık ve güleryüzdür benim için...
eskiden bir bayanı gördüğünde, gençkızmı, nişanlımı, evlimi hepsi dış görünüşünden belli olurdu....gençkızlar evlenmeden önce asla kaşlarını aldırmaz, saçlarını boyatmazdı...nişanlı yada evli hanımların takılarından anlardınız medeni halini...şimdi herşey karman-çorman...
Abartı makyajı hiç sevmem ben de :) Degisimim doğal olacak yapayliktan ben de nefret ediyorum

Siyah noktalari sık bence gorunce dayanamam ben : ( buarada paran yoksa nasil kiyafet alacaksin? Ha biraz varsa uygununu bulabilirsin ama. Su sacma tesettur adi altinda kiyafet satan yerlere dikkat et cok pahali oralar. Sacma basit bi gomlek 300 tl. Haricinde yuzune gunluk krem kullan. Kolundaki killar icinde lazer bence.. ama bunlar para
Lazeri is bulup calismaya başladıktan sonra yaptirabilirim ancak. Bir de lazer kısır yapıyormuş diyorlar teyzem dedi kafam karıştı. Ailem fırsat buldukca elbise ve eşarp sal alacagiz dediler :) Kol tüylerini sarartabilir miyim doğal yöntemlerle?

Bub
Ben da tam sizin dediğiniz zıttı kızları beğeniyorum. Böyle bakımlı efil efil dolaşıyorlar resmen kızlara şöyle bakiyorum😍. Bende becerebilsem bazı şeyleri keşke bakımlı olmak da marifet.
Bakımlı olmak güzel ama aşırı makyaj vs hic yakışmıyor

Lazeri is bulup calismaya başladıktan sonra yaptirabilirim ancak. Bir de lazer kısır yapıyormuş diyorlar teyzem dedi kafam karıştı. Ailem fırsat buldukca elbise ve eşarp sal alacagiz dediler :) Kol tüylerini sarartabilir miyim doğal yöntemlerle?
evet sarartma oluyor, kremleri vs var. lazer kisirlik yapmaz:) ama dogum vs olursa hormonlardan o killar yeniden cikabilir. ben cocuk isini bitirdim oyle basladim mesela. hos oncesinde vaktim yoktu.

Ben kullandım Hindistan cevizi yağı killanma yapmadı tabi her cilt aynı değil badem yağı killanma yapar diye biliyorum
Maya maskesi siyah noktalara da iyi geliyor ve yumurta akı maskesi cildi sıkılaştiriyor kapatıyor gözenekleri yağı gratisten ve eczaneden bulabilirsiniz :)
Maya maskesi kuru ciltlere iyi gelir mi? Cildı kurutma değil mi? Bioderma markasının temizleme jelini kremini ve nem maskesini kullanıyorum bu arada

Spor benim icin bakimli olmanin ilk sarti.
spor yapmayan vucudun zayif olsa bile bingil bir görüntüsü oluyor.
Sen sporunu yapip bol su ictikce zaten cildin de düzelecektir.
Tabi beraberinde beslenme..
Ek olarak ben ayda en az üc kere banyo sonrasi topuk törpülerim ayaklarimi boydan boya törpülerim daha dogrusu daha yumusak oluyorlar ve de temiz.
28 yasindayim ben de makyaj yapmam, kaslarimi almam, ruj sürerim hafif sadece.
Genc ve dinamik görünüyorum bu sayede.
Ama kaslari almak da insani cok degistiriyor onu söyliyeyim. Ince kasi beyenmiyorum hatta, kendime yakistirmiyorum.

Spor benim icin bakimli olmanin ilk sarti.
spor yapmayan vucudun zayif olsa bile bingil bir görüntüsü oluyor.
Sen sporunu yapip bol su ictikce zaten cildin de düzelecektir.
Tabi beraberinde beslenme..
Ek olarak ben ayda en az üc kere banyo sonrasi topuk törpülerim ayaklarimi boydan boya törpülerim daha dogrusu daha yumusak oluyorlar ve de temiz.
28 yasindayim ben de makyaj yapmam, kaslarimi almam, ruj sürerim hafif sadece.
Genc ve dinamik görünüyorum bu sayede.
Ama kaslari almak da insani cok degistiriyor onu söyliyeyim. Ince kasi beyenmiyorum hatta, kendime yakistirmiyorum.
zayifsan neden bingil bingil olasin kiz :))

Evet oluyor. Ama kapalı olduğunuzu belirtmişsiniz. Kadınlara özel kısmı olmayabilir. Bana göre sorun yok derseniz gidebilirsiniz.
Vücut Peelingi için hazır peeling kullanabilir ya da kuru Türk kahvesinin içine doğal yağlar damlatarak kendi Peelinginizi yapabilirsiniz.

Vücut Peelingi için hazır peeling kullanabilir ya da kuru Türk kahvesinin içine doğal yağlar damlatarak kendi Peelinginizi yapabilirsiniz.
Ne tür yağlar mesela?
Bu arada dudak üstü tüylerimi iple alıyorum. İple aldıktan sonra yoğurt limon tuz karışımı sürsem azalma olur mu tüylerde?

zayifsan neden bingil bingil olasin kiz :))

Derinin görüntüsü öyle oluyor, spor yapan ve yapmayan iki vucudu yan yana koy cok belli oluyor.
Gecenlerde zayif sandigim kizi bikinili gördüm olabilemez böyle birsey, spor sen nelere kadirsin dedim.
Fit bir görüntü kiloya bakmiyor, kilolu olup fit de görünebilirsin, o bakimli görüntüyü seviyom ben :dondurma:

Ben saf güzellik sevenlerdenim.
Spor olmazsa olmaz, spor hem seni dinç tutar, hem de vücudundaki değişimleri gördükçe değişimde azim sağlar.
Spor yapan 55 kilo biri ile spor yapmayan 55 kilo biri aynı vücuda sahip değildir. Spor yapmayan kendini kandırıyordur :)
Bunun dışında kozmetiğe çok para bayılmana gerek yok.
Beslenmene dikkat et, ara ogunlerde bol bol meyve ye. Bol bol su tuket.
Ayda 3-4 defa genel bakımlar yaptırmayı eksik etme.
Kıyafet ve giyim kişiden kişiye değişir, bir şey diyemeyeceğim. Kendine yakıştırdığını giy.

Derinin görüntüsü öyle oluyor, spor yapan ve yapmayan iki vucudu yan yana koy cok belli oluyor.
Gecenlerde zayif sandigim kizi bikinili gördüm olabilemez böyle birsey, spor sen nelere kadirsin dedim.
Fit bir görüntü kiloya bakmiyor, kilolu olup fit de görünebilirsin, o bakimli görüntüyü seviyom ben :dondurma:
kilolu biri bence fit olamaz :) derli toplu olmaktansa kastin o baska. ama karin kasi seviyorum ben :KK200:

kilolu biri bence fit olamaz :) derli toplu olmaktansa kastin o baska. ama karin kasi seviyorum ben :KK200:

A aaa yaniliyorsun, kiloludan kastim obezlik degil, ama ben 40 bedende dahil saglikli görünülebilecegine inaniyorum, daha siki bir cilt, siki kaslar, düzgün durus. Yani bunlar kiloya bakmiyor, saglikli bir görüntüye bagli.
Spor gercekten üzerindeki kiloyu bile bence yola sokuyor bir durus veriyor.
illa 34 beden istemiyor yani, 38 40 a kadar cok güzel sporla desteklenen seksi , fit ve bakimli vucut olabilecegine inaniyorum.

Noluyo bir "Bayan"ın medeni halini anlayınca? Genç kızlar kaşlarını aldırınca? Saçını boyatınca?
Size dokunan ne burada? Biz de baskalarına sureklı yorum yapıp karısmayan kendı ısıne bakan ınsanlara oyle hasretiz ki..

X