Anket Dedikoduyu sever misiniz ?

Dedikoduyu severmisiniz????

• Severim

OY: 43 33,9%
  • Sevmem

OY: 36 28,3%
  • Çaktırmam

OY: 33 26,0%
  • Ağız ararım

OY: 15 11,8%

• Ankete Katılan
    127
geyikten vakit bulursak yapiyoruz kaydirigubbakcemile2

mesela tca ile yalnızken iloşun dedikodusunu yapariz
iloşla yalnızken tcaninkini
ben yoksam onlar benimkini benneyaptımki
çok süper kankalariz biz, dedikodularımız bile birbirimiz hakkında :nazar:

ben hiç sevmem valla hatta dedikodu yapılan yerde bile duramam hemen rahatsız olurum.boşverin konuşmayalım arkasından diye konuyu değiştirmeye çalışırım hemen

Yerine göre dedikodu yaparım diyenlere katılıyorum.
Dedikodusuz hayat yok :):)

Severim ve bundada utanılacak bir şey görmüyorum. Şayetki ben bir insanın yüzüne baktığımda söyleyemiyeceğm bir şeyi arkasından konuşmuyorsam bunda rahatsızlık duyacak bir şey yok.

Sabah bir arkadaşım uğradı kahvelerimizi içtik biraz lâfladık sağolsun bayılır yeni duymadığım haberleri vermeye..."Eee daha ne var ne yok "dememle başladı
anlattmaya bir anlattı tutabilene aşkolsun. kendime şaşırdım nasıl uzağım bunca şeye..hiç duymadıklarım ama hiç biri dedikodu değildi Antalya da yaşanan olaylar, lâflar :)

Ben dedikoduyu sevmem cünkü baskalarinin benim dedikodumu yapmalarini istemem. Karsi tarafin dedikodu yapmamasini bekliyorsam o zaman kendimde dedikodu yapmamam gerekiyor...

kadin dedigin dedikodu yapmali ben yapmam diyen yada ben sevmem diyenede inanmam cunku her insan mutlaka yapior bunu acikcasi ben cok severim:teytey:sırnaşık şey

sıradan olayları değil ama önemli haberleri paylaşmayı herkes gibi bende çok seviyorum ayıpsa ayıp günahsa günah (Allah affetsin). :KK66:)

fakat dedikodu ile iftirayı birbirine harmanlamak hiç tarzım değildir ...

Canım, magazin haberlerin de reytik tavana vuruyor bunun anlamı.
"Herkes bayılıyor dedikoduya "

X