Anket Dedikoduyu sever misiniz ?

Dedikoduyu severmisiniz????

• Severim

OY: 43 33,9%
  • Sevmem

OY: 36 28,3%
  • Çaktırmam

OY: 33 26,0%
  • Ağız ararım

OY: 15 11,8%

• Ankete Katılan
    127
en sinirimi bozan ,üçüncü şahıslar içn ağzımın aranması .bilmek istediğin şeyi kendisine sorsana....dogruyu söylesen bir türlü, yalan söylesen olmaz.....

valla bnde sevrım kım sevmezkı valla sevmem dıyen yalan soler canım herkse ıcın demıyorm ama geneli sevmem der ama dedıkodu yapmaktanda kacnmazlar ben severım ama tabı işin içine yalan ve ıftaıra olmadan dedıkodu yaplır yanı :))

Dedikoduyu sevmem... O yüzden komşularla pek haşır neşir olamamışımdır. Dedikoduya girildiği zamanda konuyu dağıtırım... Başaramazsamda o ortamdan giderim...

Şu var ki her gün beraber olduğum arkadaşımla denize gidince bir kaynatıyoruz ki görmelisiniz.
O bir şey duymuş anlatıyor, ben duyduğumu ona .. Ne yapalım lâflar ortada dönüyor, bize kadar ulaşmış tatlı tatlı yineliyoruz sadece duyduklarımızı...

evlenmeden once sevmezdim annemede cok kizardim o da hep derdiki "aaaa kizim olano konusyoruz ne var sanki"
ama evlenipte kadinlarin heleki senden yasca buyuklerin ortamina girdikce seviyo insan.ama diger arkadaslarinda dedigi gibi icine iftira yalan katmadan

oluyor tabıkı arkadaslarla bir araya geldımızde :))) ama sadece olanları kendı aramızda tekrarlıyoruz :)) su kız dugunde sunu gıymıs sacını sole yaptırmıs yakısmıs yada yakısmamıs olarak..yada kosede komsumuz duvarlarını kırmızıya boyatmıs halısına ve deri koltuklarına uysun die giiblerine :KK66:
bende dusuyorum aslında evlenınce bitane odayı duvarlarını siyah,tavanıda kırmızı yapıcam die:p :KK70::KK70:

valla kızlar doğruyu söylemek gerekırse benım kadar dedıkoduyu seven yoktur bayılıyorum allahım birilerini çekiştirmeye

Ben sevmiyorum. İnsanların iyi oldukları yönüyle konuşurum ama kötü bir yanını asla konuşmam ve arkasından laf söylemem başkalarının yanında.. Benim amca kızım çok sever onun yanında iki gün kaldım daraldım. Kesinlikle sevmiyorum.. Ama bunu katıca söylemiyorum geelde dinlemiş gibi yapar he derim.Yada konuyu değiştirmeye çalışırım

Son düzenleme:
valla bazen seviyorum bazen sevmiyorum söyle bişey daha var dedikodu yapmayı seviyorum dedikodu yapanları sevmiyorum :KK70::KK70:

katılıyorum, dozunda ve katışıksız olmak üzere dedikodu yani dertleşme :):) eh! fena olmuyor

X