De gidi gebelik testi de...

Allahmı söyletti kız diye yoksa kızmı istiyon:dance:

gazelim demişd kız diye dünürüm yani o yüzden öle yazdım yaa farketmez aslında ikisinide istiyom hatta eşim ikiz bebek istiyo onun amcasınız ikiz bebekleri var biizmde olabilir diyo:))

hakediş dosyası hazırlamam lazım ama hiç hazırlayasım yok:))) akşama evde yemeyimde yok ne yapsak ne yesek akşama sen yapmışsındır şimdiye kadar yemleri tabiii istanbulda olsanız da yemeye size gelsek:))

Sorma valla bendede hiç istek yok..ben sanırım ıspanak yemeği yapcam bu akşam..ıspanak sezonunu yavaştan açayım barii cokacimcoook

Sorma valla bendede hiç istek yok..ben sanırım ıspanak yemeği yapcam bu akşam..ıspanak sezonunu yavaştan açayım barii cokacimcoook

olabiliir aslında biraz sebze yiyelim yaa işden eve gidince daha çok kolay yemekleri seçiliyo makarna pilav falan öle zor yemeklere girişmek istem
yo canım

Ben yemek konusunda çok disiplinliyimdir..yani uğraşırım yaparım bi de bizimki çeşitte sever yanında..yani yemeğe göre pilav,salata,makarna,çorba vs ister hep sofrada..allahtan bende seviyomda sorun olmuyo yoksa zor gelir valla herakşam işten gel 2-3 çeşit yemek çıkar zorr..aaa buarada çok güzel çok değişik yemekler yaparım kızlarr bu konuda hiç tevazum yoktur yanii..:1rolleyes:

aa ne güzel ya aslında yemek yapmasını bende severim ama bazende hiç içimden gelmez artık senden yemekler konusun da tiyolar alırız:)))

aa ne güzel ya aslında yemek yapmasını bende severim ama bazende hiç içimden gelmez artık senden yemekler konusun da tiyolar alırız:)))

Tabii canım ne zaman istersen bildiğim ölçüde yardımcı olurum söylerim tüyoları yerimseniben

Arkidişler ben çıkıyom hepinizi çok öptümmmmm..kendinize çok iyi bakın emi...a.s.

yaa kızlar kusura bakmayın elektrikler gitti anca geldi hemen girdim ama kimse kalmamışmafoldumben

kızlar bi bakayım dedim napıyosunuz diye herkes çıkmış yarın görüşürüz kızlar öptüm
a dünürüm nasılsın

Kızlar ya regl geçtkten 10 gün sonra kan testi yaptrdm sonç 0,36 negatf ama 15 gün geçti hala regl olmadmm bu sonç kesindr demi böle olup sonra hamile oldgnu öğrenen warmıı yaa hamilede deilm regl de olmuyormm çok sıkıldmmmmm bişey söleyn yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…