De gidi gebelik testi de...

canım ben 4 gün geçtikten sonra idrarda baktım silik çizgi çıktı hemen gittim kan yaptırdım negatif çıktı,16.gün regl oldum ama bir arkadaş 4.gün kanda negatif çıkmış 10. gün kanda pozitif çıkmış.seni üzmek istemem ama 10.gün kanda negatif çıktıysa çok büyük ihtimalle negatifdir :teselli:

İyi sayılırım canım sende iyisin umarım..ben şu regl meselesi için bugün 2 de dr uma gitcem bakalım ne olcak..dün akşam eve gelince tfon ettim anlattım..bazen yumurtlama olmayınca regl olabilir gibilerinden bişeyler dedi tam anlayamadım yarın gel olmazsa ilaç veririz dedi tabi önce bi bakmak lazım dedi..pekte konuşamadık adam yoldaydı bende bişey sormadım o an zaten..nasıl olsa gidicem diye..canım sıkıldı..gidelim bakalım ne diyecek bekliyorum bi an önce gitmeyi..
Senin yoğunluk azaldımı canım işler yanii..

canımcım bişey çıkmaz inşallah sıkma kendini fazla sonucu bizede bildir canım bende merak ettim.

teşekkür ederim canım iyiyim bende,işlerin büyük kısmı gitti ama artık odam boşalmıyor,sürekli birileri olduğunda ara ara girebiliyorum.ben kötü bişey olabileceğini sanmıyorum.sıkma hiç canını,birkaç ay içerisinde düzene girersin gibi geliyor bana,yeni tedaviden çıktın stresten tam olarak kurtulamadın derken normaldir böyle olması,iyidir benim dünürüm iyidir,bişeyi yoktur,turp gibi maşallahhhhh allah sağlığını bozmasın :1hug:

canımcım bişey çıkmaz inşallah sıkma kendini fazla sonucu bizede bildir canım bende merak ettim.

Günaydın canım..
Geldiğimde mutlaka yazarım tatlım.sağol..umarım önemli bişey değildir..bakalım hayırlısı..
Sen nasılsın daha iyisin umarım bugün kaydirigubbakcemile5

derin cnım sen nasılsın senin vuslat ne zamandı canım

günaydın canım,tşk ederim iyiyim sen nasılsın?
dünkü mesajları okudum çok kızdım sana, nedir o umutsuzluk öyle klava:
sana çooook uzun bir mesaj yazmıştım ama sayfa kapanıverdi bir daha yazamadım

Günaydın canım..
Geldiğimde mutlaka yazarım tatlım.sağol..umarım önemli bişey değildir..bakalım hayırlısı..
Sen nasılsın daha iyisin umarım bugün kaydirigubbakcemile5

sagol canım benim bugun daha iyiyim çok şükür

canım benim yaa tamam kızmayınnn bugun iyiym yaa çok şükür umutsuz değilim yani dün öle çok kötüydüm inş tez zamanda hayırlı haberleri verecegiz birbirimize

İşlerin azalmasına sevindim dünürüm çok özletmemeye çalış kendini :1hug:
Sağol canım dün gece biraz canım sıkıldı elimde olmadan arada sinirlerim zayıflayabiliyor sanırım ama allahtan çabuk toparlayabiliyorum kendimi salmamaya gayret ediyorum..İnşallah tatlım önemli bişey değildir ve artık strestende tamamen kurtulurum..ya aslında bu ay çok iyi çok mutlu ve çok rahattım hiç streslik bişeyimde yoktu ama nasıl oluyosa işte anlamıyom..
Neyyyssseeeeee dünürümmm haa bu arada oda arkadaşım beni rüyasında görmüşş, erkek bebeğim oluyomuş..:smiley-cool: erkek bebek güzel haber derler ama hayır olsun artık..bak dünürüm senin damadını görüyolar..kaydirigubbakcemile3

canım benim yaa tamam kızmayınnn bugun iyiym yaa çok şükür umutsuz değilim yani dün öle çok kötüydüm inş tez zamanda hayırlı haberleri verecegiz birbirimize

dünürüm yedin mi azarını derinimden,hazır ol sıra bendeklava::jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…