De gidi gebelik testi de...

doktur deyince aklıma geldi ben doktorun verdiği testleri yaptırmadım yani eşim yaptırmamı istemedi aslında çok erken daha diyo olumsız düşünmeye neden bölesin diyo acaba yaptırsm mı giz li gizli gerçektende erken mi acaba ama bu ayla 5 ay oldu yok normalde olması gerekmezmiydi yaaa

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben ya inanın böle ağlamak geliyo içinden

Canım benim sen niye dert ediyon anlamadımki ben? siz ne kadar zamandır deniyonuz şeker yada bi problem varmı hiç tespit edilen..ben pek hikayelerinizi bilmiyorum..

Canım benim sen niye dert ediyon anlamadımki ben? siz ne kadar zamandır deniyonuz şeker yada bi problem varmı hiç tespit edilen..ben pek hikayelerinizi bilmiyorum..

canım ben 5 aydır deniyoruz doktora geçen ay gittim muayene etti rahimde bişey yok iyi dedi testler isdedi ama henüz onları yaptırmadım eşim daha erken diyo çünkü sen gittin mi canım hiç doktora

evet bizi burda da her evliye sorulurmafoldumben

boşveeer takma ben öle yapıyorum sadece bebek olsa yıne iyi sözlenirsin nişan nezaman nişan olur düğün nezaman evlenirsin bebek yokmu oooo onlara laf yatişmes daha neler diyolar soruyolar bana yok düşünmüom diom tembelsin diyolar Çok üzgünüm çoook

canım ben 5 aydır deniyoruz doktora geçen ay gittim muayene etti rahimde bişey yok iyi dedi testler isdedi ama henüz onları yaptırmadım eşim daha erken diyo çünkü sen gittin mi canım hiç doktora

bencede daha erken bizde 4 aydır istiyoruz bizim yok nasip duyduklarım ve okuduklarım 1 yıldan sonra doktor diyo ama sen ne olur ne olmaz diyosan git yaptır bişi çıkarsa bian önce tedavi olursunuz

Canım daha bak 5 ay olmuşş ama daha çok erken..sende biliyosunki en az 1 sene geçmesi gerek.bu arada sen nasıl korundun önceden..
Bi de bizim çok yakın bi arkadaşlarımız var..onlarında 1 seneyi geçmişti olmamıştı..karı koca herşeylerine baktırdılar hiç bişey çıkmadı..dr da bişeyiniz yok demiş..yine devam ettiler..yine bi müddet olmadı ama şimdii 4 aylık hamileeee..yani o yüzden bişey yoksa hiç üzülme allahın takdiri bu işler..ama sen erkenden üzüyosun kendini..(buarada arkadaşımız hapla korunuyodu 3 sene kadar korundu..hapın etkisi biraz hamileliği etkiliyebiliyomuş sanırım..ondan sordum sana tatlım)

Canım benim hikayem biraz farklı olduğu için şöle diyeyim..geçen sene bebeğe karar verdiğimizde hemen o ay hamile kaldım..bizde şaşırmıştık eşimle nasıl oldu hemen diye e tabi sevindikde..hatta iki kerecik denedik kıss kaydirigubbakcemile3 neysee...sonrası malumm..benim ameliyatlarım herşeyim bitince ben rutin her ay dr kontrolüne gidiyodum son 4 aydır filan canım..sürekli vajinal usg kan filan bakıldı her ay..sonuçta bu ay ki son kontrolümde herşeyin çok normal olduğunu artık çalışmalarımıza başlamımızı istedi.ve 3 ay çalışın dedi..3 ay sonucunda olmazsa o zaman gel dedi yardımcı yöntemlerden faydalanalım dedi beklemeyelim artık dedi..benim durum böle canım..
Ama senin için rahat etmiyosa tamam git hastaneye bütün tahlillerini yaptır.kolay zaten kanla bakılıyo herşeye..için rahatlar böylece..

ayy canım benin inş bu 3 ay içinde gelir bebişin yok gitmicem doktor gitmicem siz ve eşim haklı ben çok fazla paronayak oldum atrık hayırlı zamanda kızlar

bu arada kızlar ben doğal yollarla korunmuşdum hap falan kullanmadım yani geri çekilme yöntemi ile:kedi:

ahhh ahhh sanki o gelin ben değilim gibi şimdi resimlere bakınca zaman ne kadar çabuk geçiyo

bu arada kızlar ben doğal yollarla korunmuşdum hap falan kullanmadım yani geri çekilme yöntemi ile:kedi:

Oooo süper işte..bizde aynen öle canım..o yüzden merak etme sakın..herşey güzel olacak yakında..Şeniz

Oooo süper işte..bizde aynen öle canım..o yüzden merak etme sakın..herşey güzel olacak yakında..Şeniz

inş canım yaaa inş birbirimizle bu güzel anılarıda paylaşırız derim kzııma çok çektiler bende teyzelerin çokkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…