De gidi gebelik testi de...

kızlar bişey soracam çok özel olmasın,maaşlarınız kendinizde mi durur yoksa eşinize mi veriyonuzfisfisfis

Bİ BAKTIM DÜNÜRÜM BURDA Bİ DE BEN AZARLAYAYIM DÜNDEN ÖTÜRÜ DEDİM:mymeka:
SEN NASILSIN CANIMIN İÇİ

hayırlı cumalar canım iyiyim çok şükür bugun pozitif düşünüyorum dünden eser yok yaa dün neden oldu bende anlamadım ama çok kötüydümmm((

yaaa varya ben kesin yine erkenden adet olcam sabahtan beri karnım acayip ağrıyo off yaa

hayırlı cumalar canım iyiyim çok şükür bugun pozitif düşünüyorum dünden eser yok yaa dün neden oldu bende anlamadım ama çok kötüydümmm((

olur canım arada sırada öyle,bize bakma sen hangimizde olmuyo ki,bugün iyi olmana çok sevindim:1hug:

kızlar bişey soracam çok özel olmasın,maaşlarınız kendinizde mi durur yoksa eşinize mi veriyonuzfisfisfis

benim maaş hesap kartım eşimde ama şöle ki onun hesabına aktarıyo o maaşlarımızı ordan beraber harcıyoruz kendi hesabından bana k kart çıkardı. sizde nasıl canım ??

benim maaş hesap kartım eşimde ama şöle ki onun hesabına aktarıyo o maaşlarımızı ordan beraber harcıyoruz kendi hesabından bana k kart çıkardı. sizde nasıl canım ??

maaş kartım bende ama maaşımın çoğu eşimde...
çok şükür eve para giriyo ama nereye gittiği belli değil sinir olduuuum:mymeka:

maaş kartım bende ama maaşımın çoğu eşimde...
çok şükür eve para giriyo ama nereye gittiği belli değil sinir olduuuum:mymeka:

valla canımcım o konuda bende çok sinirliyim yani çok şükür işimiz var maaşımız var ama bizim hala evlilikden borçlarımız var bizim kendi evimiz evlenirken de evin içini yaptırdık başdan yapılı değildi tabi bu baya pahalıya patladı bize ama çok şükür ki kendi evimizzz

hadi bakalım inşallah benim damat yola çıkmıştır :teytey: :dance:

yaa karnım işte hem ağrıyo diye üzgünüm hemde hasta olcam diye işte

canım sıkma kendini yaa dünürümün dediği gibi hiç hasta olamayanlar varr ve olmak için uğraşanlar napalım bu ayda kısmed değilmiş deriz artık bundan sonraki aylar inş herşeyde vardır bir hayır bizim şer olarak gördüklerimiz aslında biizm için hayırlı şeyler RABBİM inş hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip eder hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…