De gidi gebelik testi de...

merhaba kızlar yaa kusura bakmayım dedmin ansızım çıkıp gittim işim çıkdı patronlar falan da geldi

Hoşbuldum tatlım.ben aniden çıkmak zorunda kaldım kusura bakmayın..arkadaşın masasında kullandığım için bilgisayarı o gelmişti bende hemen kapatmıştım..erkek de kendisi görmesin dedim kaydirigubbakcemile3
İyiyim tatlım sen nasılsın..

sierim tatlım sen bana göre çok şey yaşamışsın evet am aben biraz dayanıksıızm herhalde yani böle hayatımda büyük sorunlarım olmadı çok şükür şimdi de herkes bebiş soruyo bana dayanamıyorum bazen işde

merhaba kızlar yaa kusura bakmayım dedmin ansızım çıkıp gittim işim çıkdı patronlar falan da geldi

ooo hoşgeldin cngemn olsun tatlım kusur olurmu hiç..nasılsın bakayım..ben en son sana kızıyodum biliyon dimi lmaz:

ee sierim birdaha ki adet dönemlerimiz yakın seninle ya şimdi ben ben adetimi hangi güne göre saycam bu ay 26 günümde geldi ondan önceki ay 29

Ahh canımm ben hayatımda geçen seneye kadar hastane kapısından içeri girmemiştim.bi hamile kaldım sonra 10 hf lıkken kalbi durdu ve kürtaj veeeeee sonra sürekli dr-hastane canım..neler yaşadım bi bilsen..millet rahim filminden korkar ben iki kere çekildim.ameliyattan korkar ben iki kere oldum..dahada bissürü şeylerde yazmayayımm..inan ben bile kendimi tanımıyomuşum bu kadar şeyden sonra inan alışıyosun güçleniyosun..ben güçlendiysem benim gibi herşeyden tırsan,canı tatlı bi insan böle diyosa bence inan tatlım..
Sana gerçekten ama gerçekten tüm kalbimle endişelenme diyorum yalandan değil yani..çevreyi de boşver ooooo bizede aynı merak etme..allahtan ameliyatlarımı filan biliyolarda artık soramıyolar.soranlarada sağlık problemim vardı ameliyat oldum ama artık istiyoruz diyoruz geçiyoz yani..sen hiç ama hiiiççç takma onları..herkesin hayatı kendine sonuçta..:1hug::teselli:Şeniz

haklısın canım yaaa desdeğin için çok saoğ

ee sierim birdaha ki adet dönemlerimiz yakın seninle ya şimdi ben ben adetimi hangi güne göre saycam bu ay 26 günümde geldi ondan önceki ay 29

Tatlım seninki kolayda ben napayım baksana bana kaydirigubbakcemile3 esas ben nezamanı baz alcam artık bu saatten sonra??
Ama sen en son tarihini baz al kuşum..

haklısın canım yaaa desdeğin için çok saoğ

Rica ederim.anlıyorum seni benim böle konuştuğuma bakma arada bende oluyo böle dönemler ama kendi kendimin dr u oldum artık..kafamdan çabuk uzaklaştırabiliyorum olumsuzlukları..sende öle dene canım..salma kendini ve kendinin dr u ol psikolojik anlamda yani..yerimseniben

Tatlım seninki kolayda ben napayım baksana bana kaydirigubbakcemile3 esas ben nezamanı baz alcam artık bu saatten sonra??
Ama sen en son tarihini baz al kuşum..

evet canım yaa seninde çok karışdı bu ay neyse ikimizde tam 30 günü baz alalım ki öncesinden ümit kurmayalım boşuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…