De gidi gebelik testi de...

iyi sabrediyorsun gerçekten

kız o aklına uyduğun delüüü ben miydim.allah iyliğini,bebişini versin.çok suçlu hissettim kendimi:1no2:

merhaba gazili tüm konuları okudum çok tatlı bir inasana benziyorsun Allahım gönlüne göre versin inşallah.

allah razı olsun canım o söyleyen dillerin tatlılığındandır,senin de gönlünün muradını versin rabbim:Saruboceq:

günaydın kızlar ben geldim ama çok kötüyüm kırmızılarım geldi sabah yine hamiş değilim çokkkkk kötüyüüümmmm yaa ne olur dua edin bana bir daha ki ay hamiş olayım hem ekim dogum günüm benim

bu ayda olmayınca doktora gitmeyi istiyorum ama hayatımda hiç kadın doguma gitmedim çokk korkuyorum hemde çekiniyorum ilk olarak hangi testler yapılıyo kızlar aranızda giden varmı

canım benim inş kanda pozitif çıkar haberi alınca hemen haberdar et bizede çok merak eddim şimdi

bacım benim de negatif çıktı:çok üzgünüm:
sıkma canını gülüm,ben kendime azcık zaman vericem çalışmaya tabiki devam ama olsun olmasın diye zorlamıycam

kıyamam sana inş. doğum gününde çifte mutluluk kutlaması yaparsınıza.s

arkadaşlar merhaba ben yenii üyeyim 2 aydır hamile kalmaya çalışıyorum geçen ay adetim 4 gün önce geldi ve 5 gün sürmesi gerekirken 1;5 gün sürdü(açık pembe renginde) yarında adet günüm hiç test yapmadım çünkü korkuyorum ben ikizim annem ikiz dayım ikiz eşimin dedesi ikiz ya çoook olursa bebek sayısı nasıl bakarım çook korkuyorum test yapsam mı acaba nolur yardım edin

bu ayda olmayınca doktora gitmeyi istiyorum ama hayatımda hiç kadın doguma gitmedim çokk korkuyorum hemde çekiniyorum ilk olarak hangi testler yapılıyo kızlar aranızda giden varmı

dur canım ben onu da yaptım ilk ay olmayınca:roflol:
önce adetin 2. günü kan testi yapıyorlar.hormonlarına bakıp gebeliğe engel anormal bir durum var mı diye

ultrasonla boğazına bakıyorlar troid var mı diye
kasıklarına bakıyor yumurtalıklarında kist var mı diye
benim böbreklerime bile baktı ultrasonla,sol böbreğimde kum çıktı
sonra alttan muayne ediyor,rahim genişliğin çatın normal mi dsiye
bir de form dolduruyor,yaşın,mesleğin,kaç senelik evli olduğun,süregelen hastalığın(şeker,tansiyon....)var mı diye:1hug:

aaaa,çok güzel ,hep ikizlerim olsun istedim ama biriz bile olmadı,allahım sağlıklısından,hayırlısından versin cümlemize
yalnız adetinin 1,5 gün sürmesi tuhaf güzelim bencecadıarzu

off baya avarmış çok canım acıyomu canım çok korkuyorum yaa ya bişey çıkarsa diye ama bir yanda da gidip içimi rahatlatmak istiyorum yani varsada eger bi sorun çözüm yoluna bakarız dimi

bacım benim de negatif çıktı:çok üzgünüm:
sıkma canını gülüm,ben kendime azcık zaman vericem çalışmaya tabiki devam ama olsun olmasın diye zorlamıycam

canım benim senin içinde inan kendim kaar üzüldüm ama neyse inş birdahaki ay beraber hamiş oluruz hamileliğimiz beraber geçiririz:)

yani test alıp yapsam mı kesin sonuç çıkarmı heveslenmk yada üzülmek istemiyorum benii kötüü etkilemesini istemiyorum

1.5 gün sürmesi tuhaf değilmi canım bence yap bi test kıss ne güzel işde ikiz hamiş olursun ben çok stiyorum ikizlerim olsun inş yarabbim isteyen herkesin de olur

off baya avarmış çok canım acıyomu canım çok korkuyorum yaa ya bişey çıkarsa diye ama bir yanda da gidip içimi rahatlatmak istiyorum yani varsada eger bi sorun çözüm yoluna bakarız dimi

BENCE GİT CANIM VAKİT KAYBETMEDEN.HİÇBİR ŞEY HİSSETMİYORSUN ALTTAN MUAYNEDE.BENİMKİLERDE HİÇ SORUN ÇIKMADI.HATTA DOKTOR FOLİK ASİT KULLAN DİYE ISRAR ETTİ.AMA OLMAMIŞ BU AYDA. EN AZINDAN ŞU AN HEYECAN YOK CANIM O YÜZDEN RAHATIM.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…