De gidi gebelik testi de...

canım seni üzmek istemem ama ilk yarım saatte yazmısın 10 dakıkadan sonra test gecersizdir.inşallahta hamilesindir tekrar yap bence ümit edip sonu olmayınca daha kötü olursun

benimkinde ilk yarım saatten sonraki sonuçları okumayın yazıyor canım,ama zaten adet belirtilerim var benim,umut yok anlayacağın bu ay

benimkinde ilk yarım saatten sonraki sonuçları okumayın yazıyor canım,ama zaten adet belirtilerim var benim,umut yok anlayacağın bu ay

inşallah hamilesindir canım ama çok kenndini kaptırma sonunda daha çok üzlüyosun ben 4 yıldır her adetim sitresli geçiyo bu ayın 6 adet tarihi sitresim başladı haliyle isteyen bütün anne adaylarına rabbim versin inşallah :Saruboceq:

gazilim kaç gündür sol kasığsmda batma vardıya bugün sağdada var hiç umut etmediğim halde eşimin rüyasımı çıkacak acaba:kedi:

Ama sen de benİm gİbİ erken yapmıŞsın.senİn durumunda olup sonrakİ kan testİnde sevİnen Çok,okudum buralarda gÜlÜm

inşallah gazili.bu ay hiç istemediğim kadar çok istiyorum.eşimde aynı şekilde.psikolojik olarak çok hazırladım kendimi.ama adet olursam çok üzülcem.neyse hayırlısı başka aylara diyecez inş.bu arada hala kasıklarım çok ağrıyo.sanki hastalığımın 1. yada 2. günündeymişim gibi.hiç böyle olmazdı.offf zaman çabuk geçsede test yapsamalkisalkisalkis

SENİN GENE AZ VAR GÜLÜM TARİHİNE.BENİMKİ AYIN 7SİNDE:1rolleyes:

bende bu batmalardan bişi anlamadım üşüttüm diyelim gitsin opuyorumnanaktan yarın görüşürüz canım kolay gelsin

canım biraz evle eşimle ilgileniyorum sonra geliyorum biraz da spor yaptım:)))

tam çıkıyordum ceeee yaptın bugün nedense keyfim yok oruçtan heralde bugün böyleyimkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…