De gidi gebelik testi de...

ayyyy çook heyecenlandım şimdi br de ben hergün koşuyorum spor amaçlı koşarken karnıma bişey batıyo koşamıyorum yürümek zorunda kalıyorum bu bir belirti olabilirmi?(hergü 3 senedir günde bir ssat koşarım sadece çook su içtiğimde olur)

test yap bence çıkarsa süpriz olur...

off sen baya yok kat etmişsin canım ben daha başdayım inş bişey çıkmaza canım ikimizdede inş bebişlerimizi kucagımıza alırız

canım desdeğin için çok agol inş bu ay gidicem bakalım hayırlısı

Aslında kÖtÜ olan Şu gÜlÜm benım ıŞım dolayısıyla gebelık ıÇın en uygunu mayısta ya da hazıranda kalmaktı.bu aylarsa Çok ters zamanlar.ÇÜnkÜ doĞum ıznım yaz tatılıne gelmıŞ olacak ve ıznım bı ıŞe yaramayacak

çıkmaz gülüm içini ferah tut.adet döngün nasıl.benim 26 günde bir

canım benimde normalde 27 26 günde birdi ama şu hamilelik içine başlayalı değişdi ilk ay 31 sonra 26 sonra 33 şimdide 28 günde oldum karışık yani off sitresden adet döngümüde değiştirdim sanırım

canım valla işimi falan hiç düşünmüyorum hayırlısı ile bi hamiş olsam dün hasda olunca baya kötü oldum eşimde zavala oda beana desdek oluyo ama belli oda çok istiyo onun da moralini bozdum

bende şimdi doktor araştırıyorum gazelim bir arkadaş önermişdi bi doktor o dogumuda orda yapmışdı arayıp gün isteyicem ama çokda korkuyorum yaaa yani ne bilim benim canım nazlı sanırım biraz çok az doktora gittim kadın dogumada ilk defa gidicem

ne olursa olsun canım en iyisi de olsa korkmakta ya da çekinmekte haklısın çünkü adı doktor,adı hastane...ama emin ol çok rahatlıyorsun.acaba sorun bende mi,çocuğum olmayacak mı,hormonlarımda mı bişey var kistim mi var demektensegidip örenmek en iyisi,aksi durumda nlem alınır ama bişey yoksa kafan rahatlar,:1rolleyes:

canım valla işimi falan hiç düşünmüyorum hayırlısı ile bi hamiş olsam dün hasda olunca baya kötü oldum eşimde zavala oda beana desdek oluyo ama belli oda çok istiyo onun da moralini bozdum

benimkinde de çıt yok,hayırlısı diyor başka tek kelime etmiyor o konuda

benim dediğim gibi sırada rahim filmi işim var.tüplerim mi tıkalı acaba allah korusun,onu da araştırdım,çok acılı bi işlemmişsenağlama

canımda benimde son üç aydır degişti herhalde stres her ay hüsran 4 31
27 hiç böyle olmazdı 15 ay bitti benim kistim vardı ameliyat oldum bu ay dr gidecem hakkında hayırlısı olsun bu site bana bir umut oldu

canımda benimde son üç aydır degişti herhalde stres her ay hüsran 4 31
27 hiç böyle olmazdı 15 ay bitti benim kistim vardı ameliyat oldum bu ay dr gidecem hakkında hayırlısı olsun bu site bana bir umut oldu

geçmiş olsun canım aqllah tez vakitte şifa versin .umarım iyi çıkar sonuçların:teselli:

benim dediğim gibi sırada rahim filmi işim var.tüplerim mi tıkalı acaba allah korusun,onu da araştırdım,çok acılı bi işlemmişsenağlama

yok kıss inş yokdur kis falan öle kötü füşünme benim arkadaşım da tam 8 ay bekledi 8 ayında hamiş oldu hiç bişey yokken demekki bizi bebişler biraz nazlanıyo bize hemen gelmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…