De gidi gebelik testi de...

ALLAH ım bende şu göbekten kurtulsam hamilelik ihtimallerinden mekik çekemiyorum her yanım zayıf bir o ben burdayım diye bağırıyor deli oluyorum

aslında benim de yok canım yaa oruçtan dır kesin
benimde belim çok ağrıyor ya...uff

bebeğin gelsin sonra düşünürsün göbek eritmeyi:))yeterki gelsin bebeğin....

ya kızlar bu topici açan arkadaşımız gibi bende bugün gittim sırf meraktan gebelik testi aldım ve yaptım sonuç negatif...

benimde adetime 8 gün var şimdi kesin hamile değilmiyim yani

BEBEGEMCıM
o belli olmuyor bazen adet gecikiminden 10 gün sonra bile tahlilde çıkabilşyor ama belkide yoktur bebek çok ümitlenme canım

canım aynı durumdayız bende meraktan çatladıgım için dün yani adetime 7 gün kala test aldım ve sonuç tabiki negatif.sonrada hıçkıra hıçkıra agladım.

Ben de 5 gün öncesinden test yapmaya başlıyorum...mafoldumben Sonuç hep hüsran...

benımde 2 3 gun gectı test yapmaya korkuyorum 2yıldrı kur6tajımdna sonra yanı ilk kez gecen ay AYDA BİR GELDI OYUZDEN BUAYDA AYDA Bİ GELİRMİKİ DİYE BEKLEDİM AMA GEÇTİ YİNE GENELDE GEÇİYOR GUNUM OYUZDEN TST YAPMAAYA KORKUYORUM
KIRMIZI KARTI YEMEK TESTTE NEGATİFİ GÖRMEKTEN DAHA AZ CANIMI ACITIYOR.

bu arada çok geçmiş olsun canım allah bizlere hayırlı ve sağlıklı gebelikler versin.kırmızıyı görmektense kanda negatifi görürüm de umutlanmam hiç olmazsamafoldumben

Yokya benım ıÇın kırmızıları gÖrmk daha ıyı ÇÜnkÜ tets yapınca farklı bı Ümıtoluyor ınsanın ıÇınde

canım 2.çizgi silikti ama vardı,bugün aynı markadan bi daha yaptım yok,başlarım idrar testine deyip gittim kan verdim.benim hiç umudum yok ama:çok üzgünüm:

benımd ebikeresind eole olmuştu adetın 1. Gunu yapmıştım 2.silik çizgi çıkmıştı sonra yaptım çıkmadı 2kere kan tesı yaptım 70ytl test parası vermişitm o ay :)
ki adetım gecmeden tets yapmk adetım değildiranca 10gun 15 gün gecceekte ole test yaparım ben kan testi yani

Yokya benım İÇİn kırmızıları gÖrmk daha İyİ ÇÜnkÜ tets yapınca farklı bİ Ümİtoluyor İnsanın İÇİnde

bende hiç ümit yoktu canım,idrarda negatif olunca kesinleşsin istedim.ne kolay görünüyordu çocuk yapmak uzaktan:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…