Dayanamıyorum artık

dilegim

artık bambaşka biri
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
1.993
5
39
artık yeter boguluyorum nefesım daralıyor artık nıye boyle oluyo esım neden bu kadar acımasız bana karsı ne soylesem suç oluyo benı nıye bu kadar kırıyo daha bılmıyo sevgım bıtıyo kızlar cok kotuyum suan sabah kızım hastaydı doktora getırdım esım uyuyordu dedım sen yat uyu ben getırım tamam dedı gıttım malum dr çok sıra vardı 2 saat sıra bekledım eve geldım nıye gec kaldın nerdeydın falan bırde gorumcem kahvaltıya geldı bana gorumcemın yanında sudan sebepten kavga cıkardı esım bende buyutme dedım sonra konusuruz sen bana nasıl buyutme dersın dedı bagırdı bana o an oyle kotu oldum kı ben bırsey demedım kı ona sadece sonra konusuruz uzatma dedım ne var bunda ya kım gelırse gelsın bana herkesın yanında ortada bırsey yokken ufak bırseyden kavga cıkarıyo ınanın artık kımse bana gelmıyor gorumcemde esıme kızdı dedı ıste bu yuzden buraya gelmek ıstemıyom ya kızlar artık sabrım tukendı ben bunları hakedecek ne yaptım ya ınanın gorumcem gıttıgınden berı aglıyorum onların yanında kendımı zor tuttum dayanamıyorum artık ne olur bana bı akıl verın cocuklar olmasa bugun hersey bıterdı ya bırde gorumcemın yanında pc mı heryerıne baktı bırsey varmı dıye gorumcem kızdı ona nıye boyle yapıyorsun cocukmusun sen ama kımseyı dınlemıyoo

canım dılegım ya uzuldum canım....ıyıkı gorumcen barı arka cıkmıs sana destek vermış...
devamlı.... boyle yoksa şu gunlerde sıkıntılıda ondanmı bu kızmaları yada tavırları.....
canım bır evlılıgın bıtmesı yada cocuklar yuzenden bıtmemesı ....zor bır durum canım ne desem bılemedım kı...
uzulme aglama kıyamam canım allah ısallah bır yoluna kor...

canım benim dileğim yaa:1hug:
üzülme bitanemm:teselli:
eşin çok yanlış bi davranışda bulunmuş,
neden başkalarının yanında böyle yapıyor anlamadım,
millet eşini başklarının yanında yüceltir,
seninkide böylemi yapıyor:nazar:
canım kimse yokken yanlızken bir konuşsan eşinle neden böyle yaptığı incindiğin üzüldüğün konusunda...
sonuçta sen onun eşisin başının tacı olmalısın herkesin yanında ve herzaman:nazar:

6 yıl olmuş anladığım kadarı ile evliliğiniz..
Adam akıllı bir derse ihtiyacı var bence kendisinin..:mymeka:
Çok ayıp,insan sevdiğini başkalarının yanında rencide etmemeli...
Acaba fazla mı yüz verdiniz diyecem ama hiç bir şey için geç değil,sizi bir gün kaybedebileceğini görmeli...:nazar:

kac defa konustum ama yok olmuyo ben erkegım ben senı sevıyorum bunu baskalarının bılmesı gerekmıyor

canım bence biraz kırıldığını belli et eşine konuşma, uzak dur ondan anlasın hatasını normalde iyi de başkasının yanındamı yapıyor canım böyle reklam yapar gibi

canım laale ben bu yuzden kıskanclıgın yuzunden ıkı kere ayrıldım zaten o an duzelıyor ama sonra yıne aynı suan sıkıntısı var bılıyorum ama boyle mı yapması gerekıyor

bence esinin bir sorunu var..
yani belkide isi iyi gitmiyor, eve
gelincede hincini senden cikartiyordur..
esinle konusman lazim, herkesin yaninda bagirmasi
bir kere gercekten cok ayip...

kac defa konustum ama yok olmuyo ben erkegım ben senı sevıyorum bunu baskalarının bılmesı gerekmıyor

yav hiç öyle şey olurmu dileğim,başkalarının bilmesi gerekmiyor erkeğim diye,
başkalarının yanında rencidede etmesi gerekmiyor:mymeka:
canım konuşmaktan anlamıyorsa,
sende tavrını koy,kızgınlığını kırıldığını belli et derim ben,
kimsenin seni üzmesine izin verme canım:teselli:
eşin bunu anlayana kadar tavrını belli et bence:nazar:

tamam canım sevıyor olabılır ama bu sevgıde baskalarının yanında senı azarlamasını yada..uzmesını gerektırmıyor....o zaman sevgısınıde gostersın baskalarının yanında ve ustelık boyle davranısları yuzndende kımse gelmıyor dıyorsun...

bence laale dogru dıyor ya ılgınden sımardı yada sert bır ders ıstıyor guzelım....

ahh diloşum kıyamam üzülme la :teselli:
erkekler böyle işte
en iyisinin hamurunda bile var böyle hanzoluklar kötükedihüso
eşinin zaaflarını en iyi sen bilirsin bitanem
biraz burnunu sürt

yemegini koy onune ama sen oturma masaya
sordugunda tokum de
ortalıkta pek gorunme
gerekmedikce konusma ve kısa cümleler kur
yani kırıldıgını, incindigini hissettir ona :1hug:
Allah yardımcın olsun
ama şunu da bil yakışmıyo sana böyle üzülmek ağlamak kuzucum Şeniz

canım lütfen üzülme eşin herzman mı boyle yoksa damarna gelınce mı boyle yapıyor?seni çok swdiği içinde kıskanıyor olabilir..

hayret bir sey hem suclu hem güçlü :kızgın:
onun aslında bir baba gibi alıp cocuğunu doktora götürmesi lazım

gelmiş birde size kızıyor
bence iyi bir derse ihtiyacı var

şöyle bir yol deniyebilirsin konusma gercekten onla mecbur kalmadiktan sonra konusma, soguk davran o sana sorucak tabi er yada gec noldu diye. gercekten ne oldugunu bilmek istedigini neye kirlidigini ögrenemk istedigi zaman, beni neden sürekli baskalarının yanında küçük düşürüyorsun de. birseye kiziyorsan bekle insanlar gitsin kendi aramizda konusalim de neden basklarinin yaninda tarisma cikartiyorsun. hem beni hem misafiri huzursuz ediyorsun de. ayrica sayende insanlar bizim sürekli kavga ettigimizi sürekli beni azarladigini düşünüyorlar hatta bizim yanimda böyle lerse biz yokkne nasillardir allah bilir diyordurlar. ne geregi var de ben seni baskasının yanında rencide etmiyorum sende etme de. kafasına iyice sok, yanlis yolda oldugunu am bagirip cagırarak degil, gercekten agrına gitmis üzgün bir şekilde. nacizane fikrim
insallah herşey yoluna girer arkadasım...

belliki eşin kendini başkalrının yanında güçlü ,eşini ezen erkek imajı sergiliyor
seninde bu zayıf noktanı bildiği için çocuklarından ve evinden vazgeçemediğini düşünerek her şeyi kabul ettiğinin farkında

eşinle gayet açık bir şekilde konuş özellikle başkalarının yanındaki hareketlerine konuşmalarına dikkat etmesi gerektiğini evlilikte birtakım tartışmaların olmasının normal olduğunu ama başkalarının yanında olan tartışmaların senin gururunun incinmesine sebep olup durumu telafisi olmayan bir duruma getirdiğini anlat bundan başka yapabileceğin hiçbir şey yok ne yazıkki ama üstü kapalı bir şekilde ona seni bu şekilde kaybedebileceğini ima et canım
bazı erkekler evlenince nasılsa tapusuı bende muamelesi yapıyorlar kadınlara ne yazıkki

canımsın çok üzüldüm ya senağlamakıyamam sana ağlama hırpalama kendiniŞeniz
bazen erkekler kendilerini yeterli görmedikleri zaman karşı tarafı hırpalıyor
konuşmakla halledemiyorsanız bence birlikte bir doktora gidin balım
sen daha iyi nilirsin tabiki
nedemek ben erkeğim sevgimi kimsenin bilmesine gerek yok
ozaman neden başakalarının yanında seni üzüyor ozaman sorunlarınızıda kimseye belli etmesin bunlarıda kimsenin bilmesi gerekmiyor değilmi
çok üzüldüm canımsınya düzelir inşallah eşinin tavırları

canlarım bana nerdeydın dıyo pc mı karıstırıp acaba bu kadın yanlıs bırseymı yapıyor ve bunu gorumcemın yanında yapıyor bu benı delı edıyo ya ben her yolu denedım ayrıldım,uzak durdum konusmadım bunlar olmadı her fırsatta onu ne kadar sevdıgımı soyledım ama artık ben tukendım ben namusumu onun ıcın degıl kendım ıcın tasıyorum boyle bırsey olabılır mı ya

erkeklrin köküne kibrit suyu....

Dünya evine girmeme tam 18 gün kaldı böylesi şeyleri okuyunca ne çok kötü olduğumu tahmin ediyorsunuzdur.Hepsi aynı anam bunların hepsiiiii.Birilerine bişeyler ispatlamaya çalışıyolar ben erkeeemm bak dercesine tuzsuzlar!!!! Allahjım sabrını bol versin ne diyim

X